Hasszz
Dołączył/a: sierpień 2011
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Janiama Tak odrazam kazdemu. Moja mama ma wiele chorob od arytmi po astme jednak covida przeszla bez wiekszego problemu to samo ojciec. Wiec nie polecam nikomu jak pokazuja statystki szczepionki nie daja wiele.
0
@jawor2201 Lobbing slyszal pan o tym?
0
@Colon Fuuuujjjj
0
@DaPidejpi Widze ze masz problemy z czytaniem wiec kolega zasugerowal ze wykonczyl ich wirus covid 19. Ja nie potrzebowalem pomocy zeby zrozumiec, literowki sie zdarzaja ;)
4
@igor69 ale chodzi ci o jedna literowke ktora popelnil? Podpowiem t jest obok y. Irytujacy sa takie osoby jak ty. Popelnienie literowki czy jak w moim przypadku nie uzywanie polskich znaków nie jest oznaka ze dany osobnik nie potrafi pisac, swiadczy tylko o tym ze powinienes wyjac tego kija z dupy.
0
@nowy19pl Limit sie moze zmienic, ja nie chce zrobi to klub nie ja. Jednak oni wiedza lepiej niz ty czy ja. Zobaczysz sam latem ;)
2
@Gaz Ale Halland przyjdzie zobaczysz. Kasa na transfer sie znajdzie. Odejdzie cou i dembele to akurat bedzie pensja na halanda to nie jest cos nierealnego. Trzeba zainwestwoac zeby wyjsc z dlugow.
0
@MSN30 XDD ale dajecie soba manipulowac XD
0
@korni20 Nie dziekuje. Wole piracic niz placic za canal +
0
@patry295 Jacys debile to ukladaja.
0
@ElTomas Queen XDDD to jest asluchalne : )
2
@Tomo1989 A co ma zmienic? ludzie pijani nie mysla racjonalnie wiec pijani kirewocy beda zawsze/
0
@FC1899Barca serial swietny ale akurat aktorsko nie jest wybitnie na czele z glownym ktory jest fatalny
0
@Firestone Ej co ty bredzis. Nie ze nie chca tylko nie stac ich na pensje?
0
@El dominatore No ten morderczy trening by polowa ludzi przeszla bez problemu/
0
@El dominatore Ciri jak dla mnie jest okropna (a jej "trening" juz teraz stal sie klasyka o )wiele lepsza jest yen ktoej wyglad jest najblizszy moich wyobrazen. Problemem wlasnie jest odejscie od ksiazek. Najlepsze adaptacje wlasnie sa te ktore trzymja sie tekstu zrodlowego. Gra o tron czy wladca pierscieni sa idealnym przykladaem.
1
@El dominatoreJa dalem rade 3 odcinki wiedzmina nowego. Adaptacje powinni robic tylko ludzie ktorzy sa fanami zeby pozostal klimat i wiernosc.i . A tak przychodza ludzie myslą nie no ja zrobie to lepiej i wychodzi jak zawsze potem...
1
Na hbo premiera the last of us zapowiada sie na gorsza rzecz niz gra XD eli to fatalna jest.
0
Nie dziwie sie ciezko bedzie sie pzobyc tego szrota
0
@Azacca mam nadzieje ze trolujesz lub placa ci za to bo inaczej nie wiem jak mozna takie glupoty wypsywac.
0
@normasubiektywna Ma szanse kolejny kredyt i rozlozenie na raty. Trzeb a sie pozbyc slanyc jak roberti i lengler i cou i na pensje sie znajdzie,
5
@VeB 1899 Srajtasma z logo realu marzenie XD
0
@Emhyr XD to nie jest tak ze sie nie moze postawic on zwyczajnie jak agent woli wieksza kase.
0
@barcelonaLM Tylko w tym temacie co dales nie ma odpwoiedzi na moj problem widzialem go juz wczesniej. Opcje klawisze trwale mialem wylaczone i tam zbytnio ni e widze co mozna zmienic by dzialalo poprawnie.
0
@Emhyr Mam ci uwierzyc bo tak twierdzisz? no nie bardzo ;)
1
@Emhyr Ludzie agent to nie wlasciciel piklkarza on moze doradzc sugerowac ale to pillarz podejmuje decyzje.
0
Ma ktos pojecie co zrobic? Klawszi backspace zamiast kasowac po nacisnieciu cofa na sam poczatek wiersza. Tylko na faceboku dziala normalnie.
0
@kakusus Umtiti siedzi na lawce nie na trybunach i zasluguje na gre a taki lenglet na trybuny.
0
@Messibestplayerintheworld takich plotek jest setki im bardziej kontrowerysjna tym lepsza bo ludzie sie spinaja gdyby kazda z nich byla prawdziwa to panie! Wiecej dystansu ;)
1
@Messibestplayerintheworld po co ty to barcainfo dodajesz on jedynie kopiuje wiadomosci. I w tej akurat jest zero prawdy .