0

@chosenone XDDDDDDDDD

0

@tomek8756 Sadze ze wiekszosc osob to wie.

0

@IronSanHybrid No i co z tego? Ludzki umysl niektorych ludzi dziala tak ze potrzebuja tej wiary to sie oceira o fanatyzm majac dowody ze to glupie nadal wierza. Niczym sie nie rozni to od sekt.

0

@clyde Grubo? Nie shell tylko ps4 wersja a godfall to demo.
Slabo!

0

@IronSanHybrid Glupoty sie nie wstydzisz? Majac obecn wiedze na temat skad pochodzi wira chrzesciajanska ze to kopia poganskich wierzen troche glupio sie przyznawac ze sie w fantastyke wierzy.

0

@maroon Dlatego warto byc weganem :)

0

@maroon Co za debilizm. Nie, nie zaplaci.

0

Kto to jest za pilkarz ktory wyczytuje?

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.

2

@Fartlow Oled 60. W filmach nie zauwzysz roznicy a gier na konsole z 120 jest pare.

0

@abram3k Zawieszona!
Jeszcze jest szansa! No i sa jeszcze odloty

0

@Rust_Cohle Kuzwa kogo obchodza jakies rankingi. Nie rozumiem ludzi ktorzy w ogole sie tym przejmuja

0

Komentarz usunięty

1

@sokot A ja mam to gdzies. Nie rozumiem podniecaniem sie tym wyborem.

0

@David_Beckham Real to obecnie nie jest top 10

0

@patry295 Naszym? Masz jakis swoj klub? To by sie zgadzalo ;)

1

@Image XDDDDDDDDD cpales nie pisz

2

@l0Messini Czy ja wiem to razcej wzmocnienie realu bo vini to przecietniak

0

Hejka da sie jakos zabezpieczyc zeby ktoś kto robi mi przelwe paypalem nie cofnąl go?

0

@AlvaroHanso To samo roberty i lenglet.

6

"Lenglet popełnił kilka drobnych błędów" Oplulem monitor.
chyba inne mecze ogladalismy,

1

@Arkon
1. Donnie Darko
2. Pulp Fiction
3. Chłopcy z ferajny

4

Lenglet to powinien byc przyspawany do lawki

1

@Barca1992 Media zawsze mialy parcie. Ludzie w domach wiecej kasy z reklam to takie proste i oczywsite. Dziwie sie ze ktos w ogole oglada tv. Straszne to jest.

1

@agaFCB Po jego meczu zmienisz zdanie i bedziesz tesknil za mingueza :P

2

@Michalak Mam nadzieje ze nie jest taki glupi zeby w ogole wystawiac roberto.

0

@Toretto Ale koles ludzie umieraja z wielu powodo ilu ludzi zmarlo przez brak lekarzy tego nie zliczysz wiele osob z moje rodziny przeszlo covida ( co prawda to mieli bardzi ciezkie choroby i nie wiem do konca czy to wina koroniwrusa) pare zmarlo i nadal uwazam ze to co dzieje ie na swicie to paranoja tv nie ogladam ale jak czasami sie trafi jakies wiadomosci u kogos to jest straszne co podaja. Teraz juz jest dialog zaszczepieni vs nie to jest straszne.
Sam koronowirusa przeszedlem jak lekkie przeziebienie i nie bede sie szczepil produktem ktory nie powinien zostac dopuszczony. Powiem ci nawet wiecej, znam wiecej osob z otoczenia mojego i znajomych ktorzy zmarli przez powiklania po szczepieniach niz przez samego wirusa ale tego w tv raczej nie powiedza ;)

0

@Chaoss jak mozna w ogole tak glupie pytanie zadac dlaczego segregacja jest zla.
Cos nie tak u ciebie zagralo podczas rozwoju.

1

@Fantomas XDDDD Jak wy soba dajecie manipulowac to az smutne.

0

@AbelKabel Wielu eskeprtow twierdzi ze maseczki nic nie daja. Moj ojciec tez nosil i pilnowal sie bardzo i zachorowal. Nic nie daja maseczki bez odbioru wiecej od ciebie nie czytam papa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?