Hasszz
Dołączył/a: sierpień 2011
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@chosenone XDDDDDDDDD
0
@tomek8756 Sadze ze wiekszosc osob to wie.
0
@IronSanHybrid No i co z tego? Ludzki umysl niektorych ludzi dziala tak ze potrzebuja tej wiary to sie oceira o fanatyzm majac dowody ze to glupie nadal wierza. Niczym sie nie rozni to od sekt.
0
@clyde Grubo? Nie shell tylko ps4 wersja a godfall to demo.
Slabo!
0
@IronSanHybrid Glupoty sie nie wstydzisz? Majac obecn wiedze na temat skad pochodzi wira chrzesciajanska ze to kopia poganskich wierzen troche glupio sie przyznawac ze sie w fantastyke wierzy.
0
@maroon Dlatego warto byc weganem :)
0
@maroon Co za debilizm. Nie, nie zaplaci.
0
Kto to jest za pilkarz ktory wyczytuje?
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.
2
@Fartlow Oled 60. W filmach nie zauwzysz roznicy a gier na konsole z 120 jest pare.
0
@abram3k Zawieszona!
Jeszcze jest szansa! No i sa jeszcze odloty
0
@Rust_Cohle Kuzwa kogo obchodza jakies rankingi. Nie rozumiem ludzi ktorzy w ogole sie tym przejmuja
0
Komentarz usunięty
1
@sokot A ja mam to gdzies. Nie rozumiem podniecaniem sie tym wyborem.
0
@David_Beckham Real to obecnie nie jest top 10
0
@patry295 Naszym? Masz jakis swoj klub? To by sie zgadzalo ;)
1
@Image XDDDDDDDDD cpales nie pisz
2
@l0Messini Czy ja wiem to razcej wzmocnienie realu bo vini to przecietniak
0
Hejka da sie jakos zabezpieczyc zeby ktoś kto robi mi przelwe paypalem nie cofnąl go?
0
@AlvaroHanso To samo roberty i lenglet.
6
"Lenglet popełnił kilka drobnych błędów" Oplulem monitor.
chyba inne mecze ogladalismy,
1
@Arkon
1. Donnie Darko
2. Pulp Fiction
3. Chłopcy z ferajny
4
Lenglet to powinien byc przyspawany do lawki
1
@Barca1992 Media zawsze mialy parcie. Ludzie w domach wiecej kasy z reklam to takie proste i oczywsite. Dziwie sie ze ktos w ogole oglada tv. Straszne to jest.
1
@agaFCB Po jego meczu zmienisz zdanie i bedziesz tesknil za mingueza :P
2
@Michalak Mam nadzieje ze nie jest taki glupi zeby w ogole wystawiac roberto.
0
@Toretto Ale koles ludzie umieraja z wielu powodo ilu ludzi zmarlo przez brak lekarzy tego nie zliczysz wiele osob z moje rodziny przeszlo covida ( co prawda to mieli bardzi ciezkie choroby i nie wiem do konca czy to wina koroniwrusa) pare zmarlo i nadal uwazam ze to co dzieje ie na swicie to paranoja tv nie ogladam ale jak czasami sie trafi jakies wiadomosci u kogos to jest straszne co podaja. Teraz juz jest dialog zaszczepieni vs nie to jest straszne.
Sam koronowirusa przeszedlem jak lekkie przeziebienie i nie bede sie szczepil produktem ktory nie powinien zostac dopuszczony. Powiem ci nawet wiecej, znam wiecej osob z otoczenia mojego i znajomych ktorzy zmarli przez powiklania po szczepieniach niz przez samego wirusa ale tego w tv raczej nie powiedza ;)
0
@Chaoss jak mozna w ogole tak glupie pytanie zadac dlaczego segregacja jest zla.
Cos nie tak u ciebie zagralo podczas rozwoju.
1
@Fantomas XDDDD Jak wy soba dajecie manipulowac to az smutne.
0
@AbelKabel Wielu eskeprtow twierdzi ze maseczki nic nie daja. Moj ojciec tez nosil i pilnowal sie bardzo i zachorowal. Nic nie daja maseczki bez odbioru wiecej od ciebie nie czytam papa