Hasszz
Dołączył/a: sierpień 2011
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@normasubiektywna Ma szanse kolejny kredyt i rozlozenie na raty. Trzeb a sie pozbyc slanyc jak roberti i lengler i cou i na pensje sie znajdzie,
5
@VeB 1899 Srajtasma z logo realu marzenie XD
0
@Emhyr XD to nie jest tak ze sie nie moze postawic on zwyczajnie jak agent woli wieksza kase.
0
@barcelonaLM Tylko w tym temacie co dales nie ma odpwoiedzi na moj problem widzialem go juz wczesniej. Opcje klawisze trwale mialem wylaczone i tam zbytnio ni e widze co mozna zmienic by dzialalo poprawnie.
0
@Emhyr Mam ci uwierzyc bo tak twierdzisz? no nie bardzo ;)
1
@Emhyr Ludzie agent to nie wlasciciel piklkarza on moze doradzc sugerowac ale to pillarz podejmuje decyzje.
0
Ma ktos pojecie co zrobic? Klawszi backspace zamiast kasowac po nacisnieciu cofa na sam poczatek wiersza. Tylko na faceboku dziala normalnie.
0
@kakusus Umtiti siedzi na lawce nie na trybunach i zasluguje na gre a taki lenglet na trybuny.
0
@Messibestplayerintheworld takich plotek jest setki im bardziej kontrowerysjna tym lepsza bo ludzie sie spinaja gdyby kazda z nich byla prawdziwa to panie! Wiecej dystansu ;)
1
@Messibestplayerintheworld po co ty to barcainfo dodajesz on jedynie kopiuje wiadomosci. I w tej akurat jest zero prawdy .
0
@Peszko07 To i tak nic w pornwonaniu z tym co sie dzieje z morzem ile tam plastiku jest bo ludzie chca rybke zjesc.
2
@kkbarca lengleta i roberto wywalic a nie umtiiego!
1
@bartekvisca Dlaczego hejt? Bo to port z komorek. Zrobili to po kosztach a cena jak za nowa gre. Do tego masa bugow
0
Mam nadzieje ze to plotki
2
@MesQueUnClub96 nie wiem co jest gorsza tortura ogladanie jej czy sluchanie
0
@Sulimo To czy ktos wymyslil czy nie jezyk w zadnym wypadku nie wplywa na sposob odebrania historii ;) Uniwersum tolkiena jest dla mnie najbardziej przereklamowane i mam do tego prawo. 100x lepiej bawilem sie przy grze o tron i nie potrzeba dokladnego opisu fauny i flory by cos bylo wybitne.
Nawet nie przyszlo mi przez mysl zeby pisac cos o marvelu itp
Prawda jest taka ze jest przereklamowany a nie najlepsze.
0
@gimmeq1 Ja zycze odejscia lengleta i pozostania umtitiego :)
0
@Zielu2001 Tylko wiekszosc to on opieral sie na ludowych wierzeniach to nie tak ze sobie wsyzskto sam wymyslil.
0
@Sulimo A ja uwazam za mocno przecietne. Nie jaram sie i nie rozumiem zachwytow. Ksiazki za 3 podjesciem dalem rade przeczytac a filmy juz za 1 nudzily
0
@Colin94 Nie kupuj. Lepiej w pc inwestuj sony robi taki syf ze szkoda gadac
0
o nie najgorszy obronca wchodzi teraz to moze by cr roznie
0
@Tollusiek kasztanem to jestes ty i ten co rzucal
0
@RomanHoffer Jak dostajesz bz bliska pilka w twarz w nos to boli ;) Dostal pilka ale i tak na niego trzeba zwalic XD
0
@4Fabregas4 1 miejsce to najwkieksza kpina.
1
Wynik to XD nic wiecej
8
Komentarz usunięty
0
@kamyk_23 Jaka marycha? To trudno nazwac narkotykiem i w co mam nie wierzyc ze marichane mozna kupic latwo? Nie zyjsz tylko w tym swoim domu. Widzialem jak ulice w la wygladaja i to jest straszne.
36
@kamyk_23 Ale o co ci chodzi? Wiesz cos o tym srodku? Pierdzilisz tylko po to zeby napisac glupote. Przykro mi ze takie osobniki jak ty stawowia wieksza czesc spoleczenstwa.
Boty ktore tylko czekaja by ktos im powiedzial jak zyc i za prawde uznaja przekaz z mediow.
I
0
@kamyk_23 100x mniej narkomanow na ulicach
0
@HighestInTheRoom Hamitlon>Schumacher zawsze i weszedzie