Hasszz
Dołączył/a: sierpień 2011
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@JimMorrisonFCB Nie wiem nie znam żadnego azjatyckiego języka ale możliwe że im tak mowia. Wiem za to że inteligentni ludzie sami widzą że media są po ty by nami sterować a strach jest do tego najlepszym narzędziem. Nie oglądam tv w ogóle od lat.
3
@JimMorrisonFCB Azjaci od lat tak chodzą i w 95% są to maski przeciwsmogowe. Smog polski to nic przy tym azjatyckim.
0
@JacekM jak prawo durne to tak.
0
@Survier będziesz haland>lewandowski
0
@IronSanHybrid będzie taniej. Sam kupiłem za 2300 nowa
0
@Foro jakie 2 lata? Rok i 4 miesiące
0
Powiedzial co wiedzial
0
@gumaz ryz z warzywami.
0
@pato1234 Polecam otvarta uzywam od 3lat a place 16zl miesiecznie. Nie widze sensu przeplacac
0
@mrboom jak vini jest mocno przereklamowany
0
90 minut i odpalamy eleven!
0
@Nazio87 Tylko eleven nie zaden canal plus ha tfu
0
@Freudysta nie jestem bi. nie kazy ma racje ;)
0
@cules100pro fujjj
0
@Mbdf27 fujka paskudna
3
@Piorun To powinno byc prawnie regulowane.
0
@Messibestplayerintheworld hahahahahhahahaaa nie
0
@hugz w innej druzynie.
2
@busquets5 nie. Znaki aaaa
0
@koksik2700 drewno
0
@barcelonista80 45 dni po premierze
0
@chavez Paolo Maldini wygrywa
0
@Sau_Ron nie. znakiiiiiiiiiiiiii
0
@TheMefju ehh psg musi wygrac
0
@Jakchcesz Nie. to nie jest aloy.
0
@Objectivo Na pewno nie aloy za ladna i za chuda
0
@kaczor14 3000 tys oo panie majsv tyle ajsu to jakies 200 cali bier
0
@Kusco15 taa zaraz po chiny leci putin. Koles jest szachista i tyle
1
@zgorek99 dziwnie piszesz roberto ale zaaraz po nim lenglet
1
@FC1899Barca za pare lat sie zapomni bedzie nowy prezydent to co innego ;)