Hasszz
Dołączył/a: sierpień 2011
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@IronSanHybrid Nie podam. Smieszne jest to ze nasmiewasz sie z kogos kto dobrze prawi. Nikt ci nie powinien narzucac wiary chcesz to pojdziesz do chrzstu w wieku 18 lat
2
@IronSanHybrid Debilne myslenie to ma wlasnie ten ktory go niby wyjasnia. Sam jestem ochrzczony i zaluje ze zostalem czlonkiem tej sekty od malego.
0
@Transu96 gotik najbardziej przereklamowana gra poziom drewna zadziwia
0
@IronSanHybrid gow3>gowno>now gow
1
@Chaoss ehh adblock :P
0
@PodkarpackiKibic wieniawa akurat jest spoko i ladna idealna do takich rol
1
@mat32 Co? Zniszoczne miasta drogi itp. To sa ogromne ilosci zniszczen.
Jak mozna to nie wierzyc...
1
@Lipak nigdy nie był wybitny. Niech odchodzi przecietniak.
2
@Sysia11 Kto pytal? chwalic sie ze na to gowno pieniadze wydajesz to xd
0
@JimMorrisonFCB Nie wiem nie znam żadnego azjatyckiego języka ale możliwe że im tak mowia. Wiem za to że inteligentni ludzie sami widzą że media są po ty by nami sterować a strach jest do tego najlepszym narzędziem. Nie oglądam tv w ogóle od lat.
3
@JimMorrisonFCB Azjaci od lat tak chodzą i w 95% są to maski przeciwsmogowe. Smog polski to nic przy tym azjatyckim.
0
@JacekM jak prawo durne to tak.
0
@Survier będziesz haland>lewandowski
0
@IronSanHybrid będzie taniej. Sam kupiłem za 2300 nowa
0
@Foro jakie 2 lata? Rok i 4 miesiące
0
Powiedzial co wiedzial
0
@gumaz ryz z warzywami.
0
@pato1234 Polecam otvarta uzywam od 3lat a place 16zl miesiecznie. Nie widze sensu przeplacac
0
@mrboom jak vini jest mocno przereklamowany
0
90 minut i odpalamy eleven!
0
@Nazio87 Tylko eleven nie zaden canal plus ha tfu
0
@Freudysta nie jestem bi. nie kazy ma racje ;)
0
@cules100pro fujjj
0
@Mbdf27 fujka paskudna
3
@Piorun To powinno byc prawnie regulowane.
0
@Messibestplayerintheworld hahahahahhahahaaa nie
0
@hugz w innej druzynie.
2
@busquets5 nie. Znaki aaaa
0
@koksik2700 drewno
0
@barcelonista80 45 dni po premierze