0

@IronSanHybrid Nie podam. Smieszne jest to ze nasmiewasz sie z kogos kto dobrze prawi. Nikt ci nie powinien narzucac wiary chcesz to pojdziesz do chrzstu w wieku 18 lat

2

@IronSanHybrid Debilne myslenie to ma wlasnie ten ktory go niby wyjasnia. Sam jestem ochrzczony i zaluje ze zostalem czlonkiem tej sekty od malego.

0

@Transu96 gotik najbardziej przereklamowana gra poziom drewna zadziwia

0

@IronSanHybrid gow3>gowno>now gow

1

@Chaoss ehh adblock :P

0

@PodkarpackiKibic wieniawa akurat jest spoko i ladna idealna do takich rol

1

@mat32 Co? Zniszoczne miasta drogi itp. To sa ogromne ilosci zniszczen.
Jak mozna to nie wierzyc...

1

@Lipak nigdy nie był wybitny. Niech odchodzi przecietniak.

2

@Sysia11 Kto pytal? chwalic sie ze na to gowno pieniadze wydajesz to xd

0

@JimMorrisonFCB Nie wiem nie znam żadnego azjatyckiego języka ale możliwe że im tak mowia. Wiem za to że inteligentni ludzie sami widzą że media są po ty by nami sterować a strach jest do tego najlepszym narzędziem. Nie oglądam tv w ogóle od lat.

3

@JimMorrisonFCB Azjaci od lat tak chodzą i w 95% są to maski przeciwsmogowe. Smog polski to nic przy tym azjatyckim.

0

@JacekM jak prawo durne to tak.

0

@Survier będziesz haland>lewandowski

0

@IronSanHybrid będzie taniej. Sam kupiłem za 2300 nowa

0

@Foro jakie 2 lata? Rok i 4 miesiące

0

Powiedzial co wiedzial

0

@gumaz ryz z warzywami.

0

@pato1234 Polecam otvarta uzywam od 3lat a place 16zl miesiecznie. Nie widze sensu przeplacac

0

@mrboom jak vini jest mocno przereklamowany

0

90 minut i odpalamy eleven!

0

@Nazio87 Tylko eleven nie zaden canal plus ha tfu

0

@Freudysta nie jestem bi. nie kazy ma racje ;)

0

@cules100pro fujjj

0

@Mbdf27 fujka paskudna

3

@Piorun To powinno byc prawnie regulowane.

0

@Messibestplayerintheworld hahahahahhahahaaa nie

0

@hugz w innej druzynie.

2

@busquets5 nie. Znaki aaaa

0

@koksik2700 drewno

0

@barcelonista80 45 dni po premierze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?