0

@against_modern_football Jak bez adblocka mozna wchodzic na ta strone nie rozumiem

0

@socha dalej nie widze w tym milosci.

1

Ale slabe to oswiadczenie, nie hejtowalem go nigdy ale tym oswiadczeniem sie pograzyl. Fatalnych ma doradcow.

0

@VbamboeB Zaszkodzic? Bredzisz :) Jest cos takiego jak przicwskazania wypisane i jezeli nie jestes uczulony na jakis skladki i nie masz przeciskazan to ci nie zaszkodzi. Amatydyna jest skutecznym lekiem tysiace ludzi to potwierdza sam jestem tego przykladem jak i cala moja rodzina i paru znajomych. Bez wiedzy hahha czlowieku lekarze to nie sa geniusze ich wiedza jest wyuczona i jezeli juz chcesz sie czepiac to ten lek propaguje lekarz pumolog sa badania ktore udowadniaja skutecznosc to nie jest znachor ;)
Nie slyszalem zeby byl jakis przypadek smierci przez amatydyne ;)

0

@VbamboeB Tal polecam bo podziaaly na mnie i na moja rodzine. Nie szkodzi. ulotke mozna przeczytac czy nie ma przeciwzkazan a dawkowanie dla roznych grup wiekowych podaje lekarz pumolog ktory promuje leczeniem tym srodkiem.
Nie robcie z siebie idiotow ze cos jest na recepte nie oznacza ze moze musi byc szkdoliwe.

0

@Sulimo Polecam chitozan na bazie tego polska firma opracouje lek na koronowirusa i tradycyjnie amatydyne.

0

@MesQueUnClub96 a to on jest cala la rambla?

0

@Messiah10 Jescze nie kupil.

0

@HighestInTheRoom Otoz tak. nara

0

@Kgorecki2500 Tzn ze masz gowniane pojecie i jest gluptaskiem ktory daje soba manipulowac.

0

@Kgorecki2500 Chciales napisac usa najgorsze panstwo na swiecie.

0

@Kamyk37 No tak. Tylko na recpete jest.

0

@Kamyk37 30 zl chyba

0

@Janas11224 to sniadanie z cyklu chce umrzec mlodo. Fuj

0

@The_Man Nie no obecnie ta druzyna jest w budowie do tego masa kontuzji wiec szans zadnych nie maja stawiam hajs na real.

0

@malicinho Jedynie b12 sie nie zastapi ale to tez nie mieso samo w sobie ja zawiera. Jedzenie miesa szkodzi tobie i niszczy plantete. Grab a book.

0

@Kurkmen Tylko jedna dieta jest zdroa dla czlowieka. Weganska.

1

@amanter Nie :)))))

0

@kamzar Lenglet jest slaby umtiti to byl top i szkoda ze nie dostaje szans. Moze to sie zmieni

5

@urbipl Bardzo dobrze! Im wiekszy podatek od mies tym lepiej! Niech zyja weganie! :)

0

@Krisgum lel a nie suplement XD a co za roznica w przypadku witaminy D? XDD

1

@Zielu2001 Moze nie najlepsze no i manga i tak lepsza skonczylem i pare rzeczy mi sie strasznie nie podobalo.

0

@FC1899Barca Jak on nadal top nie ejst.

0

@pawbuc21 Spij mniej. 5-6 godzin wystarczy. Im dluzej spisz tym bardziej niewyspany jestes.


0

@Dzieniu Ja po 1 juz XD

3

@Borneo ale ty glupie jestes XD

3

@Janiama Tak odrazam kazdemu. Moja mama ma wiele chorob od arytmi po astme jednak covida przeszla bez wiekszego problemu to samo ojciec. Wiec nie polecam nikomu jak pokazuja statystki szczepionki nie daja wiele.

0

@jawor2201 Lobbing slyszal pan o tym?

0

@Colon Fuuuujjjj

0

@DaPidejpi Widze ze masz problemy z czytaniem wiec kolega zasugerowal ze wykonczyl ich wirus covid 19. Ja nie potrzebowalem pomocy zeby zrozumiec, literowki sie zdarzaja ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?