Hasszz
Dołączył/a: sierpień 2011
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Maciej1078Nie,myslicie ze umtiti to sam podjal taka decyzje? uwierzyliscie w tego szamana ze to przez niego a tak naprawde to byla pewnie ciezka decyzjaa sam umiti zawsze wykazywal pelen profesinalizm
0
@Chaoss A co sadzisz o autach sprowadzanych ze stanow? cenowo bardzo sie oplaca tylko z tego co kiedys czytalem auta w usa sa tansze niz w europie ale tez gorzej wykonane wiec mam obawy.
0
@Chaoss I poza ototmoto i olx polecasz jakas strone czy jednak na otomoto znajdzie sie wiekszosc
0
@Chaoss Kurde 3.0 to bedzie palic ponad 13l w miescie nie? A disle polecasz czy jedak tylko bezynna?
0
@Chaoss Raczej benzyna. Taka duza roznica jest miedy quattro a tylko na przedni?
0
Ziomki zastanawjam sie nad kupnem Audi a5 coupe rocznik 2013-15 Polecacie? A moze cos o podobnym wygladzie i standardzie? przyznam sie lubie jezdzic samochodami ale wielkiej wiedzy o nich nie mam
0
@Bogan No wlasnje jak fan sie znal :) nie znac tych zborz to w przelozeniu na swiat pilki to jak nie znac mesiego i ronaldo. Sam je znalem choc jestem z miasta i nie jestrm ministrem rolnictwa. Wstyd i tyle tu nie ma nic na jego obrone.
0
@Bogan Prezes musi znac zawodnikow. Nie musi grac w pilke tak samo minster powinien miec ta MINIMALNA wiedze czym sie zajmuje.
0
Bo canal+ to syf
0
@Kondziubarca Kurde takich gluoich kometarzy sie spodziewalem zamiast konkretnych odpowiedzi. Mniej wiecej wiem jak to wyglada pytalem tylko czy nie ma. z tym problemow
0
Czy ktos z was wystepowal z kosciola katolickiego? Dlugo to trwa i nie ma problemow czy jendak trzeba latac?
1
@Squer_FCB on go ledwo co reka dotknal
1
@Culers Uzywanego tak na spokojnie.
1
@Herato zadna sluzba zdrowia nie powinna byc prywatna.
0
@TR3YWAY Weronika, Ania, Dagmara
0
@ronni37 Nie dziwi jak juz pisalem jestem na 99.99% pewny ze to pdoroby. Jednak tydzień temu kupilem nowego pada do ps5 wlasnie na allegro za 160 zl a cena sklepowa 320 wiec wiesz czasami mozna cos duzo taniej kupic i oryginalnego
0
@norbi77 Ja czekam na wszystkie odcinki nienawidze czekac tydzien na kolejny.
1
Chcialem kupic sobie g schocka i nie jestem pewnien czy te zegarki na allegro po 150-200 sa legit? Na kazdej innej stronie ceny zaczynaja sie od 300-350 zl wiec na 99.99% mysle ze to podorby te z allegro. Ale moze sie myle?
0
@Transu96 ja tu nie widze kompromitacji klubu a tebasa ktory niszczy lige.
0
@Transu96 to walczysz o puchar uefa proste.
0
@AmigoBlancos Pisz na swojej stronie i tyle.
0
@Transu96 Sprzedajesz jak masz kupca i ktos chce odejsc. Dzieki batro nikt odchodzic nie chce bo nikt im takiej pensji nie da.
1
@Medium Obok palucha najgorszy wack na scenie. Tekstowo i technicznie to jest 3 liga rapu.
0
@Inko Daj linka :) zwroce honor
0
@Gappeq Myslisz ze tak nie robilem? Ponad godzine szukalem potem dopiero tu napisalem z nadzeja ze ktos moze kupil taka albo widzial w jakims sklepie. Nie chcialem zeby ktos szukal za mnie.
Mysl.
Ale oczywiscie jakis yntelygnet jak ty musial sie przyczepic ze hehehe szukac za ciebie hehe.
Masz max 15 iq.
0
@fantom102 Ktorym? Nie dziekuje bo nie ma za co.
0
@Gappeq Nie, pytam czy ktos takiej nie widzial w sklepie mozliwe ze ktos taka kupil jakis czas temu. Boze co z wami jest nie tak.
0
@Inko No to znajdz taka :)
0
Ktos wie moze gdzie znajde taka biala?
https://img.modivo.cloud/product(c/e/c/f/cecfc48d5b5c43cd6622050efd9eddde9058dbd6_1_4064055227887.jpg,webp)/adidas-bluza-adicolor-classics-trefoil-czarny-regular-fit.webp
1
@KrychaFCB Byla i jest brzydka takie 5/10 jak dla mnie