0

@Maciej1078Nie,myslicie ze umtiti to sam podjal taka decyzje? uwierzyliscie w tego szamana ze to przez niego a tak naprawde to byla pewnie ciezka decyzjaa sam umiti zawsze wykazywal pelen profesinalizm

0

@Chaoss A co sadzisz o autach sprowadzanych ze stanow? cenowo bardzo sie oplaca tylko z tego co kiedys czytalem auta w usa sa tansze niz w europie ale tez gorzej wykonane wiec mam obawy.

0

@Chaoss I poza ototmoto i olx polecasz jakas strone czy jednak na otomoto znajdzie sie wiekszosc

0

@Chaoss Kurde 3.0 to bedzie palic ponad 13l w miescie nie? A disle polecasz czy jedak tylko bezynna?

0

@Chaoss Raczej benzyna. Taka duza roznica jest miedy quattro a tylko na przedni?

0

Ziomki zastanawjam sie nad kupnem Audi a5 coupe rocznik 2013-15 Polecacie? A moze cos o podobnym wygladzie i standardzie? przyznam sie lubie jezdzic samochodami ale wielkiej wiedzy o nich nie mam

0

@Bogan No wlasnje jak fan sie znal :) nie znac tych zborz to w przelozeniu na swiat pilki to jak nie znac mesiego i ronaldo. Sam je znalem choc jestem z miasta i nie jestrm ministrem rolnictwa. Wstyd i tyle tu nie ma nic na jego obrone.

0

@Bogan Prezes musi znac zawodnikow. Nie musi grac w pilke tak samo minster powinien miec ta MINIMALNA wiedze czym sie zajmuje.

0

Bo canal+ to syf

0

@Kondziubarca Kurde takich gluoich kometarzy sie spodziewalem zamiast konkretnych odpowiedzi. Mniej wiecej wiem jak to wyglada pytalem tylko czy nie ma. z tym problemow

0

Czy ktos z was wystepowal z kosciola katolickiego? Dlugo to trwa i nie ma problemow czy jendak trzeba latac?

1

@Squer_FCB on go ledwo co reka dotknal

1

@Culers Uzywanego tak na spokojnie.

1

@Herato zadna sluzba zdrowia nie powinna byc prywatna.

0

@TR3YWAY Weronika, Ania, Dagmara

0

@ronni37 Nie dziwi jak juz pisalem jestem na 99.99% pewny ze to pdoroby. Jednak tydzień temu kupilem nowego pada do ps5 wlasnie na allegro za 160 zl a cena sklepowa 320 wiec wiesz czasami mozna cos duzo taniej kupic i oryginalnego

0

@norbi77 Ja czekam na wszystkie odcinki nienawidze czekac tydzien na kolejny.

1

Chcialem kupic sobie g schocka i nie jestem pewnien czy te zegarki na allegro po 150-200 sa legit? Na kazdej innej stronie ceny zaczynaja sie od 300-350 zl wiec na 99.99% mysle ze to podorby te z allegro. Ale moze sie myle?

0

@Transu96 ja tu nie widze kompromitacji klubu a tebasa ktory niszczy lige.

0

@Transu96 to walczysz o puchar uefa proste.

0

@AmigoBlancos Pisz na swojej stronie i tyle.

0

@Transu96 Sprzedajesz jak masz kupca i ktos chce odejsc. Dzieki batro nikt odchodzic nie chce bo nikt im takiej pensji nie da.

1

@Medium Obok palucha najgorszy wack na scenie. Tekstowo i technicznie to jest 3 liga rapu.

0

@Inko Daj linka :) zwroce honor

0

@Gappeq Myslisz ze tak nie robilem? Ponad godzine szukalem potem dopiero tu napisalem z nadzeja ze ktos moze kupil taka albo widzial w jakims sklepie. Nie chcialem zeby ktos szukal za mnie.
Mysl.
Ale oczywiscie jakis yntelygnet jak ty musial sie przyczepic ze hehehe szukac za ciebie hehe.
Masz max 15 iq.

0

@fantom102 Ktorym? Nie dziekuje bo nie ma za co.

0

@Gappeq Nie, pytam czy ktos takiej nie widzial w sklepie mozliwe ze ktos taka kupil jakis czas temu. Boze co z wami jest nie tak.

0

@Inko No to znajdz taka :)

1

@KrychaFCB Byla i jest brzydka takie 5/10 jak dla mnie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?