Hasszz
Dołączył/a: sierpień 2011
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@okiemtypera_lucaxx95 Gdyby byl w barcelonie messi to bym mu kibicowal tak to raczej polska choc bez szalenstw :)
0
Jak to jest z tym asasinem valhalla? ta maszyna odgrywa jakas role? szczerze powiem ze ten watek mnie skutecznie odrzuca od gry i chce wiedziec jak to jest rozwiazane i na jakiej zasadzie to dziala
3
@Transu96 Granie w fife hehehe no ciezko nizej upasc niz granie w to cos
1
Piekne sa te gwizdy XD
0
@GadulkiGembulki_FCB Viniciusa to akurat nie problem zjadac przereklamowany grajek :)
0
@CryMeARiver dla ciebie dla mnie to gra 6/10 gry sony utracily jakosc do tego staly sie poprawne poltycznie czym gardze
0
Komentarz usunięty
0
@matirix20 Nie, jest fatalny
0
@Krzysztof_Katalończyk No tylko 1 ma hdmi 2.1 wiec sprawdzic musze teretycznie pod 1 powinno byc.
0
Dobra dostalem nowego samusnga neo gledaN85b i nie wiem czemu w ustawieniach ps5 po probowie wlaczenia wyskakuje mi informacja ze twoj tv nie oblsuguje vrr a ma na 100% Ktos ma jakis pomysl?
0
@Kszysiek7 Oby remis bo jak wejdzie remis wygrywam 2k haha
2
@Sulimo Obecne zimy to pikus przy zimach sprzed 20 lat wtedy to snieg lezal 2 miesiace a nie 2 tygodnie. Grudzien ma byc na plusie. niekotrzy zapominaja w jakiej szerokosci geograficznej lezy polska.
1
@leomessi1710 Na amazonie ogladam te. film kiedy chce dlatego w ogole nie ogladam tv :)
1
@hefaj6 zalezy niekotrzy decyduja sie przerobic na wagine ale wtedy nie czuja przyjemnosci. Wiec wielu zostawia.
0
@Vernon_Roche sprawidzilem wykres w ciagu roku z 250k spadla cena do 75 wiec jest szansa na duzy wzrost i spore zarobki
0
@NaFazieHitman gdybym mial zainwestowqc w krypto 20k to jaka polecasz walute?
0
@osa91 To ze sa tacy nie oznaczy ze inni maja byc bo w tym momencie ukraincy niczym sie nir roznia.
Nie zabija sie jencow to nie jest wojna wtedy to nie jest obrona to zwykle morderstwo
0
@pluszek Nie sa madrzejsi to co napisalem odnosi sie do kazdego kraju i rzadu.
0
@pluszek czlowieku w skali tego ile osob zabija taki kierowca pijany do tego ile osob zmarlo przez brak specialistow w czasie covida to nic. Jak mozna w ogole ustawe ta popierac zawlaszenie mienia?! wtf co jest z wami co nastepne pieniadze tylko wirtualne w razie czego to zablokuja ci wszysktie z jakiegos powodu? Do tego to dazy pozbawienia praw i wlasnosci ludzi i jescze sa tacy ktorzy sie z tego ciesza
0
@KrychaFCB Jak sie zna ceny to nie bo est duzo przecen wlasnie na zalando zamiast 2300 ktore mialem w koszyku od tygodnia wydalem 1700 wiec jak dla mnie spoko promocje :)
0
@Bruttal w polsce tez jest obchodzony gdybys nie zauwazyl ;)
0
Jutro czorny piatek czy za tydzien?
3
@Deviler Taki troszke sebix
0
@Transu96 mialem pada do ps4 cztery lata nic z nim nie robilem dobrze dzialal od 2 lat mam do ps5 tez nie narzekam na baterie 100x bardziej wygodna opcja.
0
@7black4 sa strony na necie gdzie mozna sprawdzic ceny i czy to faktycznie przecena. No ja nigdy nie kupuje na promocjach nie sprawdzajac cen w innych sklepach itp
0
@Transu96 hahaha nadal to sa baterie ktore wkladasz czlowieku co ty wlasnie farmazonisz podajesz linka do jakiegos adaptera wtf
Zwykle pady dodawane do konsol sa na baterie koniec kropka.
0
@DragonxNF Xbox nadal ma pady na baterie nic sie nie zmienilo chyba ze kupisz elite za 500zl XD
0
@ronni37 Tylko PC
3
@Ojciec5tkidzieci Wplacone 50zł niech zdrowieje żadne stworzenie nie powinno tak cierpiec...
0
@Transu96 Juz sa na samsungch wiec nie wiem co to za XD nie potrzebujesz konsoli wystarczy tv wiec nie, nie musze miec xboxa