0

@hayek powinien byc minal by go gdyby mu sie nie rzucil cialem pod oczy jak mozna nie widziec przewinienia

0

@Kitek1640 aha czyli mozna sie rzucac pod nogi i faulu nie ma xd

1

@Antimadridista_WR Moje odczucia są takei ze caly ten wybor to delikatnie ujmujac zednada.
W wiekszosci to banda przegrywow ktorzy staraja sie byc smieszni i fajni.

0

@RichardWinters Chlopcze to mow se do kolegow dzieciaku :)
Nie bede z osoba na tak niskim poziomie rozmawial jak ty. Masz problem ze zrozumieniem zdania z powodu braku przecinkow? To juz swiadczy o twoim niskim iq :)
Lecisz na czarna liste elo

0

@RichardWinters Rzadzacy i zolenierze ktorzy czesto wykonuja rozkazy to jednak inna para kaloszy niz zwykli obywateli ktorzy w wiekszosci zwyczajnie nie chca wojny tylko zyc spokojnie.
Praktycznie kazdy ktaj ma cos na sumieniu ale stany sa zwyczajnie jak to oni w tym najlpesi ;)

3

@Kgorecki2500 Tu nie ma zadnego usprawiedliwienia. Usa maja tyle zyc na sumieniu ze jak dla mnie obok chin sa najgorszym krajem. Wszystko w imie wolnosci hehe

0

@Colin94 To smutne ze dla kogos to wazne

1

@DonCarletto Postaowien zadnych za to cele do kotrych beda dązyć az ich nie osiagne

0

@draxidox Dobra dyskusja z toba nie ma sensu :)
Milego dnia.

0

@draxidox Ale idac twoim towim tokiem rozumowania podwyzki plac = sie wszystko drozeje a tak a w innych krajach nie ma :) WIec jak widac da sie.
I co ma do tego czy panstwo jest bogate?

0

@draxidox Dobra teraz mi wytlumacz jak to jest ze w innych krajach zarobiki mininalne sa 2 razy wieksze a ceny podobne a czasem nawet niektorych towarow nizsze niz w polsce.

0

@Ali3231 Dembele za ferana i na prawe raphinia

2

@Foton Bez alko też można się świetnie bawić :)

1

@John_Doe Mealenie c to akurat dinozaur do tego 3 liga.
Sanah jest swietna ale nie na sylwestra takie rzeczy ogladaja glownie starsi ludzie ktorzy wlasnie czekaja na maryle itp

2

@Don-Corleone ty sobie zartujesz? Kali to wack nad wackami tego nie da sie sluchac razem z paluchem moga stworzyc duet drwali.

0

@ObiektywnyKibic121 Polecam sen o 22 :) sylwestra zawsze zle wspominam za duzo wodki za duzo kasy wydanej zabawa przecietna kac na drugi dzien i pustki w portfelu.

1

@Hosh od 10 lat w fife nic bardziej smuntego nie przeczytam juz w tym roku.

0

1

@Hubert98 Pare tygodni

0

@Hubert98 No to wiesz trzeba isc albo w strone farmakologi albo nautra.
Joga, medytacja. Jest wiele takich rzeczy na yt gdzie ulatwiaja wlasnie sen no i zamiast zwyklego ziolka to cbd.

0

@Hubert98 No uzaleznia ale dziala bardzo dobrze. W sensie ja bralem jakis czas i sie nie uzaleznilem ale moze jak ktos jest podanty na uzaleznienia to istnieje takie ryzyko.

1

@Hubert98 No ale kurde skoro dostajesz na recepte i nie dzialaja to moze akurat te zadzialaja :P

0

@Criss18Barca Na sen jest nazwa tabletek wydawanych na recepte geniuszu.
O twoim iq sie nie wypowiem bo po co? Sam sie orasz :)

0

@Hubert98 No tak 2 lata to żart, takie rzeczy zostają z takimi dziewczynami na całe życie...
Kary za gwałt powinny zaczynać sie od 10 lat więzienia takie minimum.

1

@Hubert98 Polecam na sen, mocne gówno

2

@Hubert98 Każdy jest inny jedne są gotowoe w wieku 16 lat a inne nie są w wieku 19 lat na seks
Ja byłem w wieku 15 lat już bardzo świadom seksualności ;)

0

@Uukasz_93 No 16 latka to już nie dziecko prkatycznie w każdym kraju legalna

0

@PatrykBarca Akurat Eto ile marnowal pamietam bardzo dobrze no bylo tego masa i mialem go zwyczajnie dosc.

0

@BorzyKrzys mocne 3/10

0

No to jeszcze niech biora roberto nawet za darmo zima :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?