0

@bari_94 nie piernicz to nie byl typowy atak na polske nikt nie wjechal czolgami nienpolecialo tysiac rakiet tylko 2 zagubione do konca nie wiadomo czyje rakiety

2

@kiper09 nie przesadzaj zreszta to opisales mozna napisac o kazdym narodzie ludzie tak naprawde nie roznia sie tak bardzo nawet jezeli mieszkaja dlaeko od siebie. A to co przeczytales to zwykla niedojrzalosc i zaslepienie polaczona brakiem empati okrszone checia bycia fajnym w internecie.
Bedzie dobrze

2

@Criss18Barca przeraza mnie to

3

@draxidox ale po co rosja ma atakowac polskie traktory to nie ma sensu ale lud i tak wpadnie w panike co kazdemu u wladz na reke

1

@Deeespacito sosnowiec?

1

@Kinginiesta Lubie takie klimaty odpalam wlasnie mam nadzieje ze sie nie zawiode!

0

@Kluivert_P I tak mniej niz burak ktory powinien siedziec za to.

0

@Faun No co ty kobiety i dzieci tez dostaja powolanie kobiety z walkami dzieci pistolety na wode i jazda.

0

@Kluivert_P mam nadzieje ze kierowca merca wezwal polcije i buraka bez koszulki zamkneli

1

@Rust_Cohle 300 zlociszy

1

@Rust_Cohle Szczerze polecam Paco rabane 1 milion moze to nie tysiac zlotych ale zapach doslownie jak milion do tego w imitacja zlotej sztabki zlota jako flakon.

0

@LaRoja Wszystki sezony deketywa na hbo

0

Oplaca sie brac lapka z 3050ti czy lepiej doplacic do 3060? Zaznaczam ze od grania mam ps5 lapek do pracy i czasami jakas strategie czy fps bo wiadomo pad sie do tego nie nadaje.

0

@Isso89 Nie ma sensu upadnie szybciej niz powstalo badziewie

0

@TheNekro94 Moze nie powinien o wygladzie wspominac ale nie da sie ukryc ze rooney wyglada na 50

0

@Mateusz19961889 dziwnie sie to czyta ze arsenal proawdzi takie malo realne XD do czwartegi arsenalu powino byc hehe

0

@Commandement Cel ze ludzie o tym pisza i mowia rozglos rozumiesz juz?

0

@Hosh Niskie iq to trzeba miec by tego nie rozumiec efekt mial byc taki zeby to poszlo w swiat cel im sie udal co do slusznosci zdania moga byc podzielone jednak cel zamierzony wykonany w 100%

0

@Jakub1513 Bo jak ktos jest slaby i nie ma chetnych to odchodzi za darmo.

8

@VegetaPolska Boze czlowieku wybacz ale rece opadaja. Depreske bo jakas laska po paru dniach cie olala? Nie mawet ze slaba psychila nikt by nie mial.
To jest proste cos jej nie pasuje w tobie a gdy to poczatek znajomosci trudno to naprawic bo zwyczajnie im bardziej nachalny bedziesz tym ona bardziej bedzie miaal cie dosc. Tu nie ma co gadac olewasz taka i szukasz nastepnej.
Nie raz jeszcze laska zlamie ci serce takie zycie.

0

@Benz zdecydowanie nie

6

@Faro jak dadza 100 to brac i nie pytac

0

@Faro haahhahahaha XD to jest malutki niedzwiadek XD Zaden pies nie ma szans z doroslym niedziedziem.

0

@antymadridista100 no racja nic tak nie usypia jak nudne wladcy pierscieni

0

@Faro No tak bo to marka :)

0

@Jakub1513 asluchalne

3

@Kuba_1 czemu tam jakis typ przeszkaza w oglaaniu

0

@Przemek2323 hahahahaha 100x bardziej wole halloween niz poganskie swieta. Moze dlatego ze na szczescie nie jestem katolikiem

2

@zenoowity ale barcelona byla lepsza to gatuso jest slepy

0

@RosjaninBut Pilot to nie zwracam uwagi i tak ogladam na ps5 i mam do niego pilot.
Stawiam raczej na neo qled bo oledy odpadaja bo okna mam prosto na tv nawet rolety nie daja 100% zasloeniania no i poziom jasnosci jest znacznie nizszy w oledach a przy uchyleniu okna wpada więcej swiatla. Wiec chyba najlpeszym wyborem bedzie neo qled

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?