0

@Emhyr 50zl za rok zaplac to nie pieniadz a zawsze tam cos fajnego wleci

0

@FcBarcelonaFanMSN noc lepsza niz dzien a zima to jeden ch.. bo i tak ciemno i ponuro caly dzien:P

0

@pt9 On byl zawsze dla mnie przyglupem taki typowy demagog

1

@Mario96w Nie xd bede caly czas tutaj i wspieral jajko!

0

@koziar Nie jestem fanem ronaldo ale zaraz zaglosuje na jajko. To jest zaje....e ze jajko ma najwiecej polubien i chcialbym by tako pozosalo :)

1

@sedziaoxford Nie to ma wtedy sens

3

@AlberoLuqe No raczej ci vo glosuja na argentyne to przescieradla. Przypominam francja ma 2 zawdonikow barcelony a argentyna 0

5

Leo nie jest pilkarzem barcelony a dla mnie klub zaweze byl ponad kazdym zawodnikiem wiec wybor oczywsity Francja

0

Chcialbym final anglia-argentyna i wygrana angli

0

1 raz dzisiaj zjadlem drwala i boze jakie to jest przecietne. Znaczy nie jest zle da sie zjesc ale to takie 6/10

0

@Klaudiaa8 jest sporo ludzi dla kotrych jak dla mnie jest obojetny

2

@Klaudiaa8 da sie. Nie lubie go

3

@Deviler zawsze nim byl

0

@kondzix2115 No nie dziwie sie sa ludzie co lubia gowno jesc. Ten sam poziom :)

0

@Striker Ja sie zaloze juz na szczescie nigdy nie wroci :)

0

@JimMorrisonFCB dembele

0

@Corr adblock polecam

0

@Luciano99 obrzydliwe

0

@don'T.R.I.P.e Nie wyladuje on juz od wielu lat takie rzeczy gada. Ma swoja jazde nie wnikam na ile w to wierzy a na ile to forma rozglosu ale dalej pewnie bedzie to robil.

0

@zodiak_10 Holandi :)

0

@maroon szacunek do tego typa haha co dalej szacunek do pzpn albo fifa? No nie zero szacunku do michniewicza

0

Jak myslicie senegal ma szanse z anglia? Nie ogladalem ich meczy wiec nie wiem

1

@Panpiwkarz 170 przy tysiacu jest do wygrania

0

@Piotr,1985 za takie obrzydliwe rzeczy powinien byc ban

0

@okiemtypera_lucaxx95 Gdyby byl w barcelonie messi to bym mu kibicowal tak to raczej polska choc bez szalenstw :)

0

Jak to jest z tym asasinem valhalla? ta maszyna odgrywa jakas role? szczerze powiem ze ten watek mnie skutecznie odrzuca od gry i chce wiedziec jak to jest rozwiazane i na jakiej zasadzie to dziala

3

@Transu96 Granie w fife hehehe no ciezko nizej upasc niz granie w to cos

1

Piekne sa te gwizdy XD

0

@GadulkiGembulki_FCB Viniciusa to akurat nie problem zjadac przereklamowany grajek :)

0

@CryMeARiver dla ciebie dla mnie to gra 6/10 gry sony utracily jakosc do tego staly sie poprawne poltycznie czym gardze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?