Hasszz
Dołączył/a: sierpień 2011
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Emhyr 50zl za rok zaplac to nie pieniadz a zawsze tam cos fajnego wleci
0
@FcBarcelonaFanMSN noc lepsza niz dzien a zima to jeden ch.. bo i tak ciemno i ponuro caly dzien:P
0
@pt9 On byl zawsze dla mnie przyglupem taki typowy demagog
1
@Mario96w Nie xd bede caly czas tutaj i wspieral jajko!
0
@koziar Nie jestem fanem ronaldo ale zaraz zaglosuje na jajko. To jest zaje....e ze jajko ma najwiecej polubien i chcialbym by tako pozosalo :)
1
@sedziaoxford Nie to ma wtedy sens
3
@AlberoLuqe No raczej ci vo glosuja na argentyne to przescieradla. Przypominam francja ma 2 zawdonikow barcelony a argentyna 0
5
Leo nie jest pilkarzem barcelony a dla mnie klub zaweze byl ponad kazdym zawodnikiem wiec wybor oczywsity Francja
0
Chcialbym final anglia-argentyna i wygrana angli
0
1 raz dzisiaj zjadlem drwala i boze jakie to jest przecietne. Znaczy nie jest zle da sie zjesc ale to takie 6/10
0
@Klaudiaa8 jest sporo ludzi dla kotrych jak dla mnie jest obojetny
2
@Klaudiaa8 da sie. Nie lubie go
3
@Deviler zawsze nim byl
0
@kondzix2115 No nie dziwie sie sa ludzie co lubia gowno jesc. Ten sam poziom :)
0
@Striker Ja sie zaloze juz na szczescie nigdy nie wroci :)
0
@JimMorrisonFCB dembele
0
@Corr adblock polecam
0
@Luciano99 obrzydliwe
0
@don'T.R.I.P.e Nie wyladuje on juz od wielu lat takie rzeczy gada. Ma swoja jazde nie wnikam na ile w to wierzy a na ile to forma rozglosu ale dalej pewnie bedzie to robil.
0
@zodiak_10 Holandi :)
0
@maroon szacunek do tego typa haha co dalej szacunek do pzpn albo fifa? No nie zero szacunku do michniewicza
0
Jak myslicie senegal ma szanse z anglia? Nie ogladalem ich meczy wiec nie wiem
1
@Panpiwkarz 170 przy tysiacu jest do wygrania
0
@Piotr,1985 za takie obrzydliwe rzeczy powinien byc ban
0
@okiemtypera_lucaxx95 Gdyby byl w barcelonie messi to bym mu kibicowal tak to raczej polska choc bez szalenstw :)
0
Jak to jest z tym asasinem valhalla? ta maszyna odgrywa jakas role? szczerze powiem ze ten watek mnie skutecznie odrzuca od gry i chce wiedziec jak to jest rozwiazane i na jakiej zasadzie to dziala
3
@Transu96 Granie w fife hehehe no ciezko nizej upasc niz granie w to cos
1
Piekne sa te gwizdy XD
0
@GadulkiGembulki_FCB Viniciusa to akurat nie problem zjadac przereklamowany grajek :)
0
@CryMeARiver dla ciebie dla mnie to gra 6/10 gry sony utracily jakosc do tego staly sie poprawne poltycznie czym gardze