0

@skorupa1117 Znalazlem za 5k 65 calu neo qled wiec cena dobra raczej.

0

Pytanie czy qledy faktycznie nadal maja czern na poziomie ledow no bo to w koncu ledy? Wiadomo jezeli chodzi o czern to tylmo oledy ale zastanawiam sie nad kupnem tv nowego i taki maly dylemat no.

1

@FC1899Barca To od zawsze byly zaburzenia nagle teraz wymyslili 150 płci...

0

@dge21 No to nie ma sensu chcialem z uk bo tam tysiac złotych roznicy.

0

@dge21 I duzo taniej?

0

Da sie w polsce kupic iphona 14 z uk? roznica cenowa to tysiac zlotych wiec sporo kurde blaszka.

1

Polecacie jakies dobre filtry do wody?

0

@maroon Ok dzieki za porady moze sie uda!

0

@maroon No tak do listew laczniki.

1

Dobra przyznam sie w ogole sie nie znam na remontach Wiex tak kupilem panele i co teraz? Deska ma polttorej metra pokoj remetowny to 3x3. Wiec co jeszcze dokupic trzeba? Pianke tak? Ponoc jakies laczniki i no listwy i narozniki tak? Tl
Z gory dziekuje za pomoc

0

@Kidd Ale po wyjsciu z uni nic sie nie musi zmieniac. Mylne pojecie

0

@fart Polska ma takie zloza ze pieniadze z uni to nic tylko nikt ich nie wydobywa.

0

@magister97r serial animoeany a nie bajka

0

Dali sie zrobic atletiko mogli nie zgadzac sie na nic po seoznie sprzdac za 15 i jasny przezkaz by poszedl w swiat ze barcelony sie juz nid dy.a a tak wyszlo jak zawsze

1

@Iwczak Byl faul nie wiem jak mozna twierdzic ze nie.

3

Bo byl tylko slepy tego nie widzi

0

karny jak nic to byl

0

@Jakub1513 poza karnym 100% to nic

0

@Kondziubarca nie, to byl.karny kup se okulary

1

@kamilop co xd karny 100%

0

@katalonczyk112 als comty za bzdury gadasz kazda inna narodowosc jest taka sama myslisz ze tylko polacy tak komentuja? podpowiem ci nie ;) i

0

@pluszek 100x lepsza superliga niz ta mafia uefa. Tylko debile beda hejtowac

5

@koksik2700 beke mam z takich jak ty. a prawda jest taka ze gdybys musial wybrac siebie albo psa to bys. wybral siebie. i skoro tak lubisz psy co tu robisz? idz do nich nie do tych zlych ludzi. Gardze takimi wiec ignor.

7

@koksik2700 to fajnie. pewnie sie ucieszysz gdy ktos to samo zrobi z toba i zamiast ratowac ciebie uratuje psa :) pewnie umrzesz w takim wypadku szczesliwy :)

1

@FCB24 nie ma nic takiego

1

@xVENUMx ja nie wiem czy jestes swiadom ale zniszczyles sobie wlasnie tym zycie.

0

@AdiKingu96 co ty bredzisz kiedys tez.takie.rzeczy sie dzialy ludzie sie nie zmieniaja tylko masz latwy dostep do takich informacji.
Raz na jakis czas wszedzie trafia sie psychol nic z tym nie zrobisz i nie ma sensu sie tym przejmowac.

0

@Survier I dobrze koeman to parodysta nie trener

0

@analitykTaktyki ale ty glupoty piszesz haha

2

@MESSIah16 ja tam nic nie mam do vinicusa nawet szacunku

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?