Hasszz
Dołączył/a: sierpień 2011
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@skorupa1117 Znalazlem za 5k 65 calu neo qled wiec cena dobra raczej.
0
Pytanie czy qledy faktycznie nadal maja czern na poziomie ledow no bo to w koncu ledy? Wiadomo jezeli chodzi o czern to tylmo oledy ale zastanawiam sie nad kupnem tv nowego i taki maly dylemat no.
1
@FC1899Barca To od zawsze byly zaburzenia nagle teraz wymyslili 150 płci...
0
@dge21 No to nie ma sensu chcialem z uk bo tam tysiac złotych roznicy.
0
@dge21 I duzo taniej?
0
Da sie w polsce kupic iphona 14 z uk? roznica cenowa to tysiac zlotych wiec sporo kurde blaszka.
1
Polecacie jakies dobre filtry do wody?
0
@maroon Ok dzieki za porady moze sie uda!
0
@maroon No tak do listew laczniki.
1
Dobra przyznam sie w ogole sie nie znam na remontach Wiex tak kupilem panele i co teraz? Deska ma polttorej metra pokoj remetowny to 3x3. Wiec co jeszcze dokupic trzeba? Pianke tak? Ponoc jakies laczniki i no listwy i narozniki tak? Tl
Z gory dziekuje za pomoc
0
@Kidd Ale po wyjsciu z uni nic sie nie musi zmieniac. Mylne pojecie
0
@fart Polska ma takie zloza ze pieniadze z uni to nic tylko nikt ich nie wydobywa.
0
@magister97r serial animoeany a nie bajka
0
Dali sie zrobic atletiko mogli nie zgadzac sie na nic po seoznie sprzdac za 15 i jasny przezkaz by poszedl w swiat ze barcelony sie juz nid dy.a a tak wyszlo jak zawsze
1
@Iwczak Byl faul nie wiem jak mozna twierdzic ze nie.
3
Bo byl tylko slepy tego nie widzi
0
karny jak nic to byl
0
@Jakub1513 poza karnym 100% to nic
0
@Kondziubarca nie, to byl.karny kup se okulary
1
@kamilop co xd karny 100%
0
@katalonczyk112 als comty za bzdury gadasz kazda inna narodowosc jest taka sama myslisz ze tylko polacy tak komentuja? podpowiem ci nie ;) i
0
@pluszek 100x lepsza superliga niz ta mafia uefa. Tylko debile beda hejtowac
5
@koksik2700 beke mam z takich jak ty. a prawda jest taka ze gdybys musial wybrac siebie albo psa to bys. wybral siebie. i skoro tak lubisz psy co tu robisz? idz do nich nie do tych zlych ludzi. Gardze takimi wiec ignor.
7
@koksik2700 to fajnie. pewnie sie ucieszysz gdy ktos to samo zrobi z toba i zamiast ratowac ciebie uratuje psa :) pewnie umrzesz w takim wypadku szczesliwy :)
1
@FCB24 nie ma nic takiego
1
@xVENUMx ja nie wiem czy jestes swiadom ale zniszczyles sobie wlasnie tym zycie.
0
@AdiKingu96 co ty bredzisz kiedys tez.takie.rzeczy sie dzialy ludzie sie nie zmieniaja tylko masz latwy dostep do takich informacji.
Raz na jakis czas wszedzie trafia sie psychol nic z tym nie zrobisz i nie ma sensu sie tym przejmowac.
0
@Survier I dobrze koeman to parodysta nie trener
0
@analitykTaktyki ale ty glupoty piszesz haha
2
@MESSIah16 ja tam nic nie mam do vinicusa nawet szacunku