Hasszz
Dołączył/a: sierpień 2011
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak oni przedluza kontrakt roberto to bedzie kryminal.
1
@SinMistico No typowy kibic ;) Nawet jak gol to zamiast sie cieszyc szuka powodu do narzekan :)
2
czemu on za to zoltej nie dostal?
0
@MateuszGotowka99 Ale jest roboerto a on jeszcze gorszy.
0
@KrychaFCB Ktos kto zna niemiecki przetlumaczy o co tam poszli?
0
Do tych co znaja sie na zapachach...
Tesknie za hugo bosem soul szukam czegos bardzo podobnego probowalem ck obsession night ale po paru uzyciach przestałem to nie dla mnie.
1
@barteq Bo nie kazdy nakaz jest dobry a spoleczenstwo ulegle to marzenie kazdego rzadu.
0
@Jacob94 Ale po co mi takie wywody prawisz, dobrze wiem ze sa ludzie ktorzy zyja w ubostwie. Milion to nadal jest potezna suma za ktora kazdy wyzyje a tresc tego sugeruja jakby mial nagle niemal za darmo grac.
Dla kazdego milion to duza suma.
0
@La Pulgaa Nie. Milion to nadal milion nagle milion nie stanie sie tysiacem za ktory nie da sie wyzyc.
0
Te prawie za darmo to pewnie minimum 1mln euro XD
No za darmo no! Na waciki mu nie starczy.
0
Odpowiem tak...
Nie wiem!
Tego nikt nie wie bo moze być jeszcze lepszym piłkarzem niż był a może też zaliczyć jeszcze wiekszy zjazd i wyladawac w 2 lidze za pare lat.
0
@Barcelonista94 ta powazna kontuzja nie byla miesiac temu. Juz mial wystarczajaco czasu by sie odbudowac
1
@ranger3120 Nie do konca, to co sie dzieje w mediach to pewnie ale trzeba dbac o klimat i to ze takie akcje jak ta dzieja sie to nie oznacza ze mozna miecz czyste sumienie przyczynajac sie do degradacji srodkowsika.
Ile juz roslin i zwierzat wymarlo dla naszych zachcianek? Masa i ciagle sie to dzieje kazdego dnia
1
@Kengo Do barcelony kazdy trener z topu przyjdzie tylko od wielu lat wybiera sie trenera ktory jest sprawdzony w lidze z przeblyskami albo bylego gracza.
0
@AduŚ07 Jak jest okazja to zawsze dubbing
1
@jeyx77x Nie sa zdrowe, sa odrobine mniej szkodliwe.
0
@nwchades Bedzie takim samym koszmarem.
5
@Medium Boze jak mnie tacy debile jak ty irytuja
2
@BarcaInfo ty nie masz zadnego talentu jedyne co robiles to kopiwoales kopiareczko :*
2
@Danny Gaucho wywiad tak cale zycie na to czekalem xd
0
Ten setien to jakis dobry trener sie wydaje moze by sie nadawal do barcy tak ogrywa real i zawodnicy jego walcza!
0
@Destroyer_of_Worlds Gdyby nie paczek to w druga czesc horizona bym zagral bo pierwsza byla swietna.
A do do straznikow galaktyki to taka gra na 7/10 historia i jej opowiedzenie swietne jednak sam gampelay przecietny i nudny.
1
xddddddddddddddddd
2
@NaFazieHitman Dobra polska 20 a niemcy 25 to pora na odwet za 39! xd
0
@MesQueUnClub96 Potega chin bedzie mijac. Szacuje sie ze w ciagu 100 lat ludnosc chin zmiejszy sie o 500mln. Stany jescze wiele lat pozostana na 1 miejscu nikt im nie zagrozi i to nie jest dobra wiadomosc.
0
@Hartge Taki dokladnie
https://tinypic.host/i/img-20230106-154948.f1uGQ
0
@Hartge Teraz szary. Chcialem wiesz taka mega czarna czern brzmi jak masll maslane ale wiesz o co chodzi.
0
Oklejal ktoś z was auto? Jeżeli tak to jak oceniacie? I jak z cena?
Chcialem audi a5 copue na taka ekstra czern.
2
Teraz przyglup raphinka juz nie wymachuje rekami ze mu nie podali!?
0
@MesQueUnClub96 hahaha nie