Hasszz
Dołączył/a: sierpień 2011
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@miladi Robilem nie raz za darmo i nie znasz mnie a juz oceniasz. Czytaj ze zrozumieniem napisalem ze jestem w stanie zaplacic ale kolejny ktory nie potrafi czytac ze zrozuemieniem
Tragedia to jest twoj wpis.
0
@Bagsik88 daj dowod ze chcial zejsc wiecej niz 10%.
No nie dasz a jako ze nie przedluzyl kontraktu tzn ze bardziej prawdopodobna jest moja wersja.
1
@kielon93 Napisalem ze jak bedzie dobra to zaplace, jezeli ktos dopiero zaczyna i bedzie takie srednie to wiadomo ze placic nie bede czytanie ze zrozumieniem nie boli.
Booze kiedys ludzie takie rzeczy byli w stanie zrobic za darmo bo szablon mam wystarczy wszystko poskladac a tu nagle jak ja nie szanuje ludzi.
1
@Striker To jest male logo 5 minut roboty sa ludzie kotrzy sie dopiero ucza i jako trenign by to mozna uznac. Nie pier.. glupot juz takich. Napisalem ze gdyby to bylo zrobione bardzo dobrze to zaplace.
Ale debilby komeatarz musiales dac. Ojoj grafikow obrazajom
0
Siemka zrobilby mi ktos logo i baner? Jak bedzie dobre to za skromna oplata :P
Powinno pojsc szybko bo mniej wiecej szablon mam.
0
@Bagsik88 Nie mam dowodo ale pewne jest ze gdyby zszedl poznizej tych 50% to by sie jakos udalo zarejestrowac go.
0
@Bagsik88 znacznie to jest 75% a dla nich znaczenie to jest 10-15% juz byly wczesniej informacje ze nawet z perezem iles lat tam rozmawial kiedy barcelona nie chciala mu dac takiej pensji jakiej chcial.
Jako gracz super jako czlowiek to juz nie bardzo.
0
@Chaoss Ja tam nie ze go nienawdzie ale zwyczajnie nie jes juz dla mnie graczem barcelony wiec zachwycac sie nim nie bede i kibicowac nie bede tez. Szkoda ze nie zszedl znacznie z zarobkow jak przez tyle lat wydoil barcelone ile sie dalo.
0
@grzegorz12p O tak moj blad. Dzieki
0
Dobra mam problem nie chce mi sie wysrodkowac nie robi marginesow kolor zmienia tylko wysrodkowac nie chce.
#container
{
width: 1000px;
margin-lef: auto;
margin-right: auto;
}
#logo{
background-color: yellow;
}
0
Dobra dali 3 godzinnego triala gowa wiec zeby sprawdzic grafike bo sama gra mnie nie interesuje odpalam na chwile no i po paru minuach wylaczylem a ekran tv zaczal migac nic nie dalo wylaczenie konsoli. Gdy ogladam cos poza ps5 to dziala normalnie.
Jak to naprawic...
0
@bartas97 Witaj realu madryt. Tak wielki klub i pisze na polskim forum no no
0
@wasacz XD kupilem ps5 za 2.3k za 3.3 to bundle sa i mozna taniej bundle kupic za 2.8 juz widywale.
0
@RoberDzik Pc>ps5>xbox Ale pad z ps5 niszczy pada od xboxa
0
@ChessInfo 2035 to za szybko zdecydowanie
0
@Kiok342 Pacholek postawic przed polem karnym, wiecej zrobi niz fati :P
0
@Katalonbar wiadomo ze fikcyjna
0
@Kidd Dzieki za proboe pomocy ale czytalem to i dzwonilem do paru polskich bankow i zaden juz nie realizuje takich czekow
0
Realizowal ktos z was w polsce czek ze zwrotem podatku z angli? Jak tak to jakim sposobem
2
@gukwa Roberto to powinien co najwyzej ogrzewac siedzenia na trybunach.
0
@Kazragore To wszystko jest mozliwe tylko potrzeba czasu.
Tysiace lat temu nikt nie wyobrazal sobie panstw bo plemiona walczyly ze soba a obecnie panstwea to norma. Obecnie unia eurpejska to taki poczatek ludzkosci jako jednosc. Jeszczxe wiele lat uplynie, ja nie mowie ze to juz za 10 lat bedzie ale za setki lat ziemia bedzie wygladac zupelnie inaczej. Konflikty przestana miec znaczenie gdy zaczniemy wykorzystywac potencial jaki daje nam slonce i jego energia ale to tez setki jak nie tysiace lat. A co do glosowan to nie musi nagle caly swiat tego robic wystarczy ze jedno panstwo to wprowazdi i sie sprawdzi. Zobacz tez ze ludzie wizionerzy zaczynaja przejmowac glos i staraja sie zrobic duzo dobrego inwestujac majatek w rozwoj naszej cywilizacji, to sa male zmiany ale je widze i mimo wszystko to calosc zmierza w dobrym kierunku.
Konflikty wyeliminujesz gdy pozbawisz jednostki wladzy absolutnej co tez sie malymi krokami dzieje patrzac na to jaka wladze mieli kiedys krolowie.
Male kroki ale ciagle do przodu.
Widzisz nie ma we wszeschswiecie nic wrogiego bo zwyczajnie gdby bylo to juz by nas zniszczyli. Wystarczy ze jakies cywilizacje sa o 10 tysiace lat do przodu co jest doslownie chwilka jezeli chodzi o wiek wszechswiata. Na 100% sa obce cwylizacje ktore zwyczajnie nas obserwuja i daja nam sie rozwijac. Nie ma szans zebysmy byli sami.
Ciagle masz myslenie na naszym ludzkim poziomie, ze wojny sa potrzebne ze trzeba walczyc ze zawsze sie ktos znajdzie kto bedzie chcial walczyc.
Nie, nie musisz zabijac innych by sie rozwijac. Nie obcym nasza planeta nie jest do niczego potrzebna. I
0
@Kazragore No wlasnie nie zgadzasz sie bo patrzysz na swiat obecny i fantasy wykreowany przez ludzi zyjacych obecnie i znajacych tylko nasz swiat dla ktorych wojny to norma.
Przykladowo tolkien inspirowal konflik w srodziemu z suronem druga wojna swiatowa.
Wojny nie sa do niczego potrzebne i kiedys przestana istniec, ja sam jak wiekszosc ludzi zapewne nie chce zadnej wojny to ludzie rzadzacy do nich prowadza.
Za tysiace lat obecne rzady nie beda mialy prawa bytu sam mam w glowie mniej wiecej jak powinna wygladac wladza na swiecie.
Myslalem o tym i powinna nastapic rewoolucja ktora juz teraz jest mozliwa.
W zasadzie my powinnismy decydowac o najwaznieszych sprawach glosujac sami.
Praca w rzadzie powinna byc jawna i na etatcie i wybierana wsrod najlepszych studentow nowego kierunku.
Praca w rzadzie powinna wygladac tak ze ludzie tworza nowe ustawy i ustalaja budzety a my glosujac online je wybieramy. Zeby nie glosowac w ciemno kazdy przed glosowaniem bedzie musial obejrzec film ktory opisuje kazda ustawe itp zeby nikt nie glosowla w ciemno nie majac pojecia na jaka opcje oddaje glos.
Pomysl ludzie korzy nie walcza ze soba w internecie ktora partia jest lepsza tylko dyskutja ktora opcja jest dla nas lepsza
Czy to nie brzmi pieknie?!
Filmy i ksiazki sprawily ze masz w glowie najezdzcow z komsou ktorzy chca nas zniszczyc lub potrzebuja naszych surowcow.
To jest 100% fikcja niestety przenika do swiadomosci ludzi tak jak np kiedys ludzie masowo obawiali sie ataku po filmie atak masrian XD
Nawet gdyb choc zupelnie w to nie wierze i nie ma zadnego sensu taki atak i gdyby nas chcieli zaatawkowac to nie bedzie sie czym bronic zwyczajnie to krotka i szybka zaklada nie walka samolotow i wpuszczzenie bomby do staku matki XD
0
Komentarz usunięty
1
@Kazragore Technologia jest o wiele wiele bardziej rozwienieta niz nam to pokazuja.
Wojny nie bedzie z kosmiatami bo po co?
Na jakims etapie rozwoju wojny staja sie zbedne i glupie, do tego majac caly wszechswiat po co im mała ziemia? Cywlizacje zdolne do pokonywania takich odleglosci nie potrzebuja do niczego ziemi chyba ze jako atrakcja turystyczna cos jak skansen i bym sie nie dziwil gdyby tak funkcionowala.
Jestesmy na poczatku naszego rozowju nadal nami rzadza ludzie ktorzy maja wybujale ego i waczla o kawalek ziemi zamiast wspolnie sie rozwijac.
Ale to z czasem minie.
0
@Kazragore Ufo to niezydentyfikowany obiekt latajacy.
Na 99.999% to jakis nasz ziemski pojazd
Ze tak powiek kosmici by sie nie dali zesrzelic to tak jakby jaskniowcy rzucali patykami w czolg.
Do wojny z kosmitami XD Nie bedzie nigdy takiej wojny za duzo dnia niepodleglosci
0
@Kuba_1 Ja od dawna nie mialem o nim dobrego zdania. Za duzo zawasze gadal a to ze mu pozegnania nie zrobili itp itd. To samo messi gracz fantastyczny jednak jako osoba nie wydaje sie jakis super. Pilkarze to normalni ludzie z masa wad a tylko media kreuja ich na kogos wiecej. Nie mialem nigdy idoli bo wiem ze prawie nic nie wiemy o takich ludziach. Jako gracze spoko podziwiam ich gre ale ludzmi sa takimi samymi jak inni dla mnie
0
@ptrx Nieeeeeeeeeeeeeeeeeee
1
@Danny Gaucho Siedze na tiktoku jednak tik tok dla kazdego jest inny.
Na 99.9% bylem pewien ze to zart ale mial tez ten efekt ze wielu ludzi nie zdaje sobie z tego sprawy i podaje dalej.
0
@Joe_Pesci Najwiecej gier sprzedaje sie na konsolach wiec dlatego taka slaba optymalizacja na pc czesto jest. Ja tam nie narzekam majac konsole :P
0
@Gomess Nie strasz.