Hasszz
Dołączył/a: sierpień 2011
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@normasubiektywna Jak tu caly klubn deskredytuja... Cos jest na rzeczy.
0
@jeyx77x wahania byly zawsze, mama mi wspomina nie raz ze snieg padal w maju. Globalne ocieplenei charakteryzuje sie bardzo zimnymi zimami i goracym latem.
0
@HighestInTheRoom Zadnego nie slucham ani nie szanuje z malickiem wackiem na czele
0
@Muhitos Wiemy.
Nie chce grac za darmo zawsze bral najwiecej kasy. Gdyby chcial grac za darmo to by zadnych problemow nei bylo koniec kropka.
Jest budzet w ktorym trzeba sie zmiescic i wtedy ten milion to zaden kurde problem.
10
"On chce wrócić i jest gotowy grać za darmo" Taaa gdyby byl gotowy grac za darmo albo za ten milion euro to by zadnego problemu nie bylo.
Ale takie cos pojdzie w swiat i bedzie ale messi jest gosc za darmo by nawet gral.
39
Dobra wygrana wygrana ale ze ten vincius nie dostal za to kartki to jest kryminal. Nie da sie lubic tego przreklamowanego typa.
0
@HarveySpecter Slabo studiowales ze nie wiesz co tam siedzi w ich glowie.
0
@Krzanu10 Sprzedac za ile 50k euro? Wiecej nikt za niego nie da.
0
@urbipl mocne 3/10
0
@Jakchcesz Najdluzej na weganizmie wytrzymalem rok. Teraz znowu zaczynam 100% wegan ale juz mam nadzieje na stale :)
0
@Colon naszego, srodowiska i zwierzat. Same plusy ale no do ludzi nie dociera jakie to szkody sami sobie sprawiaja.
3
@agaFCB Sorry ale paskudne te paznokcie. Najelpsze naturalne zadbane nie za dlugie.
0
@Colon Ale chatgp to zadna sztuczna inteligencja to zwykly kod napisany przez kogos wiec jaki jest sensy sie pytac o cos XD
0
@Majkel34 Zdelegelizowac te shorty najgorsze gowno
0
@Tomo1989 Bzdura. Nowoczesne samochody maja w tym samym miejscu gaz i hamulec co inne. Nie da sie pomylic. Kierowca zwyczajnie spanikowal dwa razy. Raz podczas jazdy drugi raz kiedy wymyslal wymowke.
2
Jest i ona! Murawa! XD
3
@DJ1992 Na 20 ma jeden przecietny raczej.
0
Nie. aaaaaaaaaaaa
0
@FearTheBeard Potrzebuje nr konta angielskiego, na wise juz mam.
0
@elitive No nie do konca, potrzebuje typowo angielskiego konta nie z innego kraju tylko w funtach.
0
@Krzysztof1987 Dostalem formularz z loydsa i tam mam do wypelnienia tylko jako angielskie konto zadzownilem do nich i powiedzili mi ze do przelewu na polski rachunek musza mi wyslac inny formularz. A znowu czekac 5-6 tygodni zanim wysla i dojdzie mi sie nie chce juz czekac. Wiec szukam sposobu by w jakis spob wlasnie podac im angielski konto gdzie bez problemu pieniadze przejda.
0
Ziombelki pytanko. Czeka mnie przelew z angli jednak potrzebuje do tego konta angielskiego czy revolt pozwala na to w jakis sposob?
0
@bojaNoviC Albo byc katalkonczykiem inaczej to smieszne. Sam kibicuje wiele wiele lat barcelonie ale nigdy nie mowie jako my bo wiem ze to troche inaczej ;)
0
@PaCo gów.. prawdaa. On sie tulal po wyporzyczeniach dopiero od roku mu sie wiedzie wczesniej nie bylo tak kolorow. Nie wymyslaj juz glupot. I u nas tzn gdzie? Pracujesz w barcelonie?
3
@Greenalley Bo mial slabe sezony za soba nic nie zapowiadalo ze bedzie lepiej
0
Ehh powrot messiego i guardioli mi sie marzy. Xavi to tak srednio sie spisuje niby nie jest tragicznie ale tez nie wybitnie.
0
@Kengo Wszystko co oszczedzi cierpienie zwierzat popieram.
0
Pchniecie to czysty odbior XD boze jak ja tego przecietniaka viniciusa nie lubie
0
@Pawlak1992 pepe i raomos
0
@qbuteq Baa gdyby nie bylo cygan to swiatowe wydobycie zlota by leglo w gruzach