Hasszz
Dołączył/a: sierpień 2011
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
noooope :)))))))
1
@Compadre Polecam od esperanzy blender tani i mocny uzywam od ponad roku bez zadnych problemow.
1
@VegetaPolska Dobra mam nadzieje ze to trolling i na 90% jestem tego pewien ale jezeli to prawda to nie sadzisz ze z czasem przyjda mysli ze jest z toba nie dlatego ze cie kocha i jestes wspanialy tylko jako jedyny nie uciekles a ona nie chciala byc samotna z dzieckiem?
2
@Firestone Bez przesady Ferran klase wyzej niz oni.
0
@trolownik Tylko polska transmisja to ma to sa wirtualne reklamy.
0
@Nazio87 Najlepsze tracki to ermaxy i lipsync. Ogolnie lekki zawodzik bo zamowilem preorder i myslalem ze troche bedzie wiecej tych bonustrackow ale i tak nie zaluje kasy.
Najlepsza plyta tedzika od czasow kurta jak dla mnie bo vhs mi tak srednio podszedl.
0
@Faro Bez vinisciusa to jeszcze lepiej by zagrali :P
0
@Rl9k1nG Elden ring
1
@Medium Tede>99% polskiej sceny.
0
@Pitinho Mnie negatywnie zawiodl
1
@JarekS A czy ja go nie szanuje? Niech gra sobie ale w innym kllubie w barcelonie nie ma dla niego miejsca gdyby nie byl wychowankiem to juz dawno by go tu nie bylo.
On jest fatalny.
0
@Vaven o 2% za duzo
1
@JarekS xdddddddddddddddddddddddd
1
@Faro Nie bo nie kupuje gowien jak fifa xd
2
@Manypijany Jeszcze casemiro byl tego tez nie cierpie.
0
Powinien, nie smuci mnie ze zagra bo jest przereklamowanym zawodnikiem jednak bym wolal nie patrzec na niego.
2
nieeee on......
0
@TheNekro94 nie zemsci
0
@cubiii fatiego>?
0
Za duzo kontuzji wiec szanse sa male na wygrana, przegrana jedna bramka bedzie super.
1
Co za bzdury. Roberto ok do wywalenia ale kessie daje wiecej niz inni mlodzi pilkarze.
Lecisz na czarna bo takich glipot nei dam rady czytac
0
@Czarny_ck Bzdura i jeszcze raz bzdura. WIesz dlaczego komean stawial na pedriego i gaviego? Bo po 1 byli dobrzy po 2 nie mial zbytnio wyboru.
Irytujace jest to gloryfikowanie komena jako ze dawal grac mlodym
Sadze ze kazdy trener by dawal im grac bo zwyczajnei sie wyrozniaja i sa bardzo dobrymi pilkarzami.
Nie kazdy mlody pilkarz jest na takim poziome, wiele lat w barcelonie nie bylo mlodych zdolnych i teraz mimo wszystko nie ma nikogo kto by sie tak wyroznial.
Jak sie pojawia perelki to da im zagrac tego jestem pewien.
3
@pt9 Tak nardoem cwianiako i kretaczy jak mnie irytuje takie generalizowanie ktore uskuteczniaja przewaznie osoby o niskim iq ktore chca sie tym dowartosciowac.
Nie, jestesmy normalni najwieksza wada niektorych polakow jest to ze nie szanujemy swoich rodakow. Nazywanie polczek cebulaczek czy p00lka uwazam za zwyczajnie glupie i swiadczy tylko zle o osobie ktora tego uzywa.|
Jak w kazdym miejscu na swicie takze w naszym spolecznstwie znadja sie tak zwani cwaniacy czy pasozyty czy cebulaki. Ale tacy ludzie sa wszedzie badzmy bardziej nastawieni pozytnie do ludzi.
1
@Pawel13sz Pewnie ze tak o wiele bardziej bym wolal kane w barcelonie niz lewandoswkiego
0
@Hosh Akurat brak koszy uwazam ze to najwiekszy debilizm jaki moze byc.
0
@Limit_l3ss Pisz po polsku, podpowiem Xavi potrafi zajezdzac zawodnikow.
I nie akurat lewandowski mial 3 mecze przerwy 3 mecze przerwy to sporo. Kontuzji nie da sie uniknac nigdy to sport na wysokiej intensywnosci zawodnicy doznaja kontuzji nawet na treningach to co maja nie trenowac?
4
@Barcelonista94 przestan juz piep.... Mial 3 mecze przerwy za kartki on na boisku tez nie biega wiele, nawet oszczedzani zawodnicy maja takei kontuzje.
0
@kondzix2115 Okropne, sam zapach sprawia ze mi sie chce wymiotowac.
3
Nie moge patrzec na roberto. Niech on bedzie juz do konca kontraktu przyspawany do lawki
0
Roberto... brrr