Hasszz
Dołączył/a: sierpień 2011
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@RomanHoffer niestety mazowsze
1
@don'T.R.I.P.e Chodzi o aplikacje na tizena nie online.
1
Brakuje kurde Pique szczegolnie przed takimi meczami. Nie ma kto poddymic jak on.
0
W aplikacji canal+ na tv sa mecze w 4k?
1
@MesQueUnClub96 strzelil bramki
0
@jaras121 Ale wiadomo ze nie kazdy to ze ty nie doznales nie oznacza ze nie masz zadnych korelacji miedzy szczepieniami a udarami.
0
@Ostatnikrwawygang Jestesmy roslinozercami. Nie dziwie sie ze zostal skrytkowwny :) Prawda boli a prawda w tym wypadku to mniej kasy dla wielu.
1
@danio1899 E tam sadze ze maja szanse na wygranei z realem.
To nie real byl tak mocny, to liverpool byl tak slaby
1
Rozumiem powrot leo. Szanse na lm psg i barcelona maja rownie niskie. Mistrzostwo ligi hiszpanskiej jednak wiecej warte niz francuskiej no i jest w domu.
0
@ranger3120 Nieeee XD
B12 to spozyjesz jak bedziesz uprawial swoje wlasne pole i nie pryskal niczym po czym zjesz niemyte warzywo. Wyjalowienie ziem sprawia ze nie spozywamy naturlanie tej witaminy. To nie zwierzeta ja prdoukuja.
Co do alg to bzdury piszesz https://nikalab.pl/blogs/zdrowie/kwasy-omega-3-z-ryb-czy-z-alg-ktore-wybrac?utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=19580528566&utm_content=&utm_term=&gclid=Cj0KCQjwwtWgBhDhARIsAEMcxeBkFYVXPQXKqGz4xECegBES3GiQCDXH7_GgmDCK1HGn2Lkv0Pl0KNIaAmhDEALw_wcB|
Wiec jedyne co robisz na diecie wege lykasz jedna b12 i tyle tragedia! xd
Jestes na keto i zyc mozesz jeszcze 20 lat ale ryzyko zawalu, udaru, raka i cukrzycy zwieksza sie wielokrotnie ale twoj wybor twoje zycie. W tym dokumencie dokladnie wyjasniaja ludzi na keto kardiolodzy.
Juz starczy mi o diecie ludzi sie nie przekona bo "jem mieso i jestem zdrowy" czy "rodzice jedli i zyja" no i "bo wszyscy jedza" itp itd
0
@ranger3120 Kwasy omega 3 pochodza z alg to ryby je jedzac pochlaniaja te kwasy i potem ludzie jedzac je przyswajaja. Wiec wybor to algi albo suplementacja.
B12 to tez nie tak ze zwierzeta je produkuja (to mikroby pokyrwajace ziemie) ale prawda jest ze w obecnych czasach tylko suplemetnacja zostaje dla wegan.
Wiec w skrocie jedyna suplementacja jaka sie potrzebuje to b12.
0
@ForcaMilosz Tak dziala nasz umysl. Przejscie na weganizm to jest wyjscie ze strefy komfortu dlatego podswiadomie zawsze uznasz ze to nie jest prawda bo blizej ci do diety miesnej. I nawet pokazujac setki doowd ich nie uznasz.
Juz to nie raz przerabialem i wiem ze katolika i miesozercy czasami sie nie da wyleczyc wiec szkoda tracic na to czas, twoje zycie twoj wybor.
Pozdrawiam milego dnia.
0
@ranger3120
0
@ranger3120 Od 2 lat jestem wegnaem (dobra 2 razy zjadlem spaghetti w tym czasie i ze 3 kebaby ale to sie wytnie) Nigdy nie czulem sie tak dobrze. Zadnych wzdec itp itd
Schudlem tez sporo kilo wazylem 110 obecnie 85 i leci nadal w dół.
Rodzice choruja na cukrzyce maja problemy z watroba a mama powazne z sercem. Do tego duza nadwaga.
Wiem ze gdybym nie zmienil swoich nawykow zywieniowych skonczylbym jak oni bo ich rodzice mieli podobne problemy ze zdrowiem.
Powaznie powtarzam sie ale polecam obejrzec ten dokument. Tam tlumacza to lepiej lekarze specialisci i pokazuja jak zaklamny jest caly ten system i jak jestesmy oklamywani.
Do tego jak zwierzeta sa traktowane...
Nie ma zadnego plusa za miesem poza smakiem bo wiadomo ze dobre jest XD
0
@Kinginiesta Jestes w bledzie to ze na jakims obszarze zywia sie miesem nie oznacza ze jestemy wszystkozercami. Jedzenia miesa powoduje choroby serca cukrzyce itp itd. Czlowiek nie powinien jesc miesa i tylko mu szkodzi, swiatowy biznes jednak jest w duzej mierze oparty na miesie i produktach zwierzecych dlatego od dziecka jestesmy uczeni ze jedzenie miesa jest ok. W miesie nie ma niczego czego potrzebuje nasz organizm a czego nie znajdziemy w roslinach. Jestem od 2 lat weganem i czuje sie dobrze jak nigdy.
Wiem ze to walka z wiatrakami i nadal bedziesz wypisywal glupoty wiec juz nie odpisze.
Pozdrawiam.
0
@ranger3120 Nie, nie oszukasz ludzkich organow. Mieso nam szkodzi nasze narzady i szczeka jest zbudowana jak roslinozercow. Jezeli jakis ekspert twirdzi ze jestesmy wszystkozercami to nie jest ekspertem.
Polecam ten dokument czasu nie stracisz.
0
@ranger3120 Wiem że wielu w to nie uwierzy i ty pewnie rowniez ale taka dieta to wielka szkoda dla organizmu. Jestesmy roslinozercami.
Przed przejsciem na taka diete polecam dokument what the health.
0
@require A co mial kazdy raport im osobiscie dostarczac? 6 razy to i tak duzo.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@sokot XD gdzie niby? Moze cos mnie ominelo ale nie slyszalem by prokuratora weszla do biur barcelony i przeszukiwala wszystko.
1
@Kondziubarca dramat to jest z toba.
15
@Donnie_Darko nie
0
@norbi77 Niech nie pierdolnie. Debile byli i beda. Irytuja mnie tacy debile ktorzy pisza niech swiat jebnie bo zobaczyli innego debila.
2
Jak po czyms takim tebas sie nie poda do dymisji to nic go juz nie ruszy.
0
@capm Ja nie :))))))))
0
@czar007 Nie przestanie istniec bo na 100% nie zostanie zdegradowany, sptrawa sie przedawnila. Nie srajcie sie tak.
0
@4drian0 adblock dziala
0
@David_Martin nie wywla barcelony a was moze tak
0
@Zoker Od 1 odcinka to mega slaby serial.
1
@Kidd No nietykalni to takie 6,5/10 spoko sie oglada ale nic nadzywczajnego.