0

@theadzio124 bzudra.

0

@stone80 Ty sie nie osmieszaj buraku. Nie wiesz co by bylo kto by co zrobil. Tylko debile tak sobie cos tlumacza. I co mi po tym ze ten burak wystawia mlodych skoro jest fatalnym trenerem.
Nie osmieszaj sie.

0

@Mario96w hejtowac moge ludzi kotrzy sa zdolni i im czegos zazdroszcze ona do takiego grona ludzi nie nalerzy.

3

@IronSanHybrid To muzyka dla ameb z chu... w uszach.

0

@stone80 100% prawdy nawet zbyt delikatnie ujmując. Komeana tu nie powinno byc jest fatalnym trenerem. I ten deblizm powtarzany ze ogrywa mlodych hahahahahahahahahaha

0

Komentarz usunięty

2

@KierownikLucas On jest slaby. Nie powinno go tu byc. Wiele lat temu powinien odejsc.

0

Komentarz usunięty

0

@Odcinkowy Ale faktem jest ze jezus to postac fikcyjna fantasy wiec nie widze w tym zadnego problemu

1

@Odcinkowy Co nie tak z jego avaterem? Ogolnie burak z niego i nie szanuje ale co nie tak jest z tym avatarem?

0

@IronSanHybrid Mam tak samo dlatego milesa nie ogralem i dwojki spidermana rowniez nie kupie choc w pierwszej czesci platyna.

0

@Joe_Pesci Szczerze zal mi ludzi kotrzy sie tym intrresuja i to sledza baa nawet placa za ogladanie tego. Idiokracja.

5

@Dojaar Słabe to.

0

@Oskar00 Ja bym sie tu nie jaral zbytnio bo levantne nawet nie wyszlo na mecz.

1

@chudinhomc Typowy serial z ajackimi glupotami. Mozna obejrzec takie 7/10

1

@Dojaar Malzenstwo tak adopcja nigdy w zyciu. I na szczescie w polsce tak nie bedzie :)

1

@equwesta co ty bredzisz.

0

@Foton W ogole kto slucha kizo? Nie szanuje.

0

Komentarz usunięty

1

@KrwawiaceoczyVEB Gardze takimi osobami. Zamiast zobaczyc ze to pozytywny gest z jego strony to na sile sie go czepiasz.

0

@TheNekro94 A potem ponoc wladca pierscieni klimatem przypominajacy fantasy.

0

@blaugrana1980 A mi sa calkowicie obojetni.

1

@Khardan Skad niechec? Wikeszosc chorob wywoluje zla dieta a lekarze maja to gdzies bo gdyby ludzie nie chorowali to by nie mieli kasy :)

0

@hayek Głupota to jest zostawienie go. Tydzien maks dwa i go na szczescie nie bedzie w klubie.

0

@patataj Było bledem. Wielkim bo druzzyna sie skumanila przez niego. Zadnych pozytywow.

0

@ShawnC Nie widzialem nigdy takich postow. I akurat real duzo lepszej kadry to nie ma ;)
Nikt nie wymaga od tego skladu wygrania kazdego meczu 5:0 tylko żeby przez ten ponad rok druzyna nabrala stylu! Sa kluby nie wiem taka borusia gdzie co roku odchodzi kluczowy zawdonik a mimo wszystko nadal graja swoje! Trener jest od motywoania jak i od taktyki. W obu aspektach komean jest tragiczny. Pierwsze poł roku pod jego wodza bylo jeszcze spoko ale to przez to ze druzyna juz grala swoje niestety druzyna po pol roku sie skumaniła i dalej jest jak jest ;)

5

@ShawnC Trener jest problemem trzeba byc debilem zeby nie zauwazyc jak fatalny jest ten parodysta.

0

@mrboom Sprawdz oferty na stronach? Tak najlatwiej ;) Ewentualnie znajdz nr do lokalnego dostawcy czasami da sie wynegociowac lepsza oferte niz ta ze strony.

8

"Najlepsze: coś się klaruje" XD Chyba inny mecz ogladalismy.

1

@bernardFCB Jak mozna nie winic trenerea za wyniki? Nalezy! Dobry trenere potrafi odmienic losy druzyny komean niech odchodzi jak najszybciej nim bardziej zepspuje druzyne

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?