Hasszz
Dołączył/a: sierpień 2011
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@theadzio124 bzudra.
0
@stone80 Ty sie nie osmieszaj buraku. Nie wiesz co by bylo kto by co zrobil. Tylko debile tak sobie cos tlumacza. I co mi po tym ze ten burak wystawia mlodych skoro jest fatalnym trenerem.
Nie osmieszaj sie.
0
@Mario96w hejtowac moge ludzi kotrzy sa zdolni i im czegos zazdroszcze ona do takiego grona ludzi nie nalerzy.
3
@IronSanHybrid To muzyka dla ameb z chu... w uszach.
0
@stone80 100% prawdy nawet zbyt delikatnie ujmując. Komeana tu nie powinno byc jest fatalnym trenerem. I ten deblizm powtarzany ze ogrywa mlodych hahahahahahahahahaha
0
Komentarz usunięty
2
@KierownikLucas On jest slaby. Nie powinno go tu byc. Wiele lat temu powinien odejsc.
0
Komentarz usunięty
0
@Odcinkowy Ale faktem jest ze jezus to postac fikcyjna fantasy wiec nie widze w tym zadnego problemu
1
@Odcinkowy Co nie tak z jego avaterem? Ogolnie burak z niego i nie szanuje ale co nie tak jest z tym avatarem?
0
@IronSanHybrid Mam tak samo dlatego milesa nie ogralem i dwojki spidermana rowniez nie kupie choc w pierwszej czesci platyna.
0
@Joe_Pesci Szczerze zal mi ludzi kotrzy sie tym intrresuja i to sledza baa nawet placa za ogladanie tego. Idiokracja.
5
@Dojaar Słabe to.
0
@Oskar00 Ja bym sie tu nie jaral zbytnio bo levantne nawet nie wyszlo na mecz.
1
@chudinhomc Typowy serial z ajackimi glupotami. Mozna obejrzec takie 7/10
1
@Dojaar Malzenstwo tak adopcja nigdy w zyciu. I na szczescie w polsce tak nie bedzie :)
1
@equwesta co ty bredzisz.
0
@Foton W ogole kto slucha kizo? Nie szanuje.
0
Komentarz usunięty
1
@KrwawiaceoczyVEB Gardze takimi osobami. Zamiast zobaczyc ze to pozytywny gest z jego strony to na sile sie go czepiasz.
0
@TheNekro94 A potem ponoc wladca pierscieni klimatem przypominajacy fantasy.
0
@blaugrana1980 A mi sa calkowicie obojetni.
1
@Khardan Skad niechec? Wikeszosc chorob wywoluje zla dieta a lekarze maja to gdzies bo gdyby ludzie nie chorowali to by nie mieli kasy :)
0
@hayek Głupota to jest zostawienie go. Tydzien maks dwa i go na szczescie nie bedzie w klubie.
0
@patataj Było bledem. Wielkim bo druzzyna sie skumanila przez niego. Zadnych pozytywow.
0
@ShawnC Nie widzialem nigdy takich postow. I akurat real duzo lepszej kadry to nie ma ;)
Nikt nie wymaga od tego skladu wygrania kazdego meczu 5:0 tylko żeby przez ten ponad rok druzyna nabrala stylu! Sa kluby nie wiem taka borusia gdzie co roku odchodzi kluczowy zawdonik a mimo wszystko nadal graja swoje! Trener jest od motywoania jak i od taktyki. W obu aspektach komean jest tragiczny. Pierwsze poł roku pod jego wodza bylo jeszcze spoko ale to przez to ze druzyna juz grala swoje niestety druzyna po pol roku sie skumaniła i dalej jest jak jest ;)
5
@ShawnC Trener jest problemem trzeba byc debilem zeby nie zauwazyc jak fatalny jest ten parodysta.
0
@mrboom Sprawdz oferty na stronach? Tak najlatwiej ;) Ewentualnie znajdz nr do lokalnego dostawcy czasami da sie wynegociowac lepsza oferte niz ta ze strony.
8
"Najlepsze: coś się klaruje" XD Chyba inny mecz ogladalismy.
1
@bernardFCB Jak mozna nie winic trenerea za wyniki? Nalezy! Dobry trenere potrafi odmienic losy druzyny komean niech odchodzi jak najszybciej nim bardziej zepspuje druzyne