Hellrider
Dołączył/a: sierpień 2014
13 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
"Mam prostą odpowiedź. Spójrzcie na listę powołanych. Co można z nimi zrobić, grać tiki-takę? Uważam, że robiliśmy to, co musieliśmy."
Brendan Rodgers po meczu z Legią [źródło: dude trust me]
0
@doc Z miłą chęcią zobaczyłbym Frenkiego jako zmiennika Nico, który całkiem dobrze sobie z Levante poradził... choć z drugiej strony było to tylko mierne Levante. Natomiast Gavi obowiązkowo powinien wystąpić w pierwszej jedenastce.
0
@FC1899Barca To jego przyjęcie piłki w wyskoku to wręcz firmowe zagranie Lewego, od początku gry w Bayernie to robi i za każdym razem zaskakuje mnie, jaki ma przy tym klej w bucie.
6
@LeoMessiah Estadio Martin Braithwaite.
0
@Kurkmen Co to w ogóle jest za postawa, jak Ci się w związku nie układa to też bez próby naprawy rzucasz wszystko w cholerę? Urodziłem się Polakiem i chcę, żeby w tym kraju mnie i innym żyło się dobrze. Nie zamierzam go - jeszcze - porzucać, w końcu mam tu rodzinę, bliskich, znajomych, pracę, zainteresowania. Więc zamierzam wspierać rozum i godność człowieka w tym kraju, by nie skończył jak zacofana republika radziecka, do czego zmierza polityka PiS. I tak, odnosi się to również do mniejszości, które z jakichś powodów mają u nas gorsze warunki życia niż w bardziej cywilizowanych krajach.
4
Tego się nie spodziewałem, ale mam srogi niedosyt, że jest tylko 2:0.
2
@busquets5 Co do Tuska to można dyskutować, ale co do Valverde pełna zgoda. Za jego kadencji przestałem oglądać mecze Barcelony, tak bardzo nie dało się tego oglądać. Nie było nawet perspektyw na przyszłość, bo Ernesto stawiał głównie na graczy doświadczonych - pamiętny środek pola Busquets - Rakitic - Vidal. Koeman chociaż wrzuca do składu młodych graczy, jestem jakoś przekonany, że u Valverde na ŚO wciąż grałby Pique z Lengletem, a w środku pola Roberto miałby niepodważalną rolę.
3
@Rastafarnianin Z jednej strony ałć, z drugiej zrobiłeś mi tym dzień.
3
@masterandservant Przyznaję, nie przeczytałem od deski do deski, ale na podstawie kilku kluczowych słów wnioskuję, że artykuł tyczy się skutków wychowania dziecka przez jedną osobę - matkę - a nie skutków wychowania przez dwie osoby, z których obie są kobietami. To zupełnie dwa różne przypadki.
0
@Yosemite się okaże, że to długie włosy go blokowały i teraz będzie grał jak z nut.
1
Szczęsny Szczęsnym, ale karygodne zachowanie Modera w tej sytuacji. Niezły przechwyt tylko po to, by popełnić niesamowicie głupią stratę.
3
@Rogo123 Czekamy na aktualizację!
12
Cóż, nie widzę powodu by Bośniakowi nie wierzyć. Co więcej, szanuję tego zawodnika za to, że się wypowiedział. Z tego wywiadu i nie tylko tego klaruje się obraz Koemana jako trenera o ciężkim charakterze, który nie potrafi rozmawiać z zawodnikami, których skreśla. Zero niezbędnej w takim wypadku komunikacji. Nie zmienia to faktu, że cenię Ronalda za budowanie młodych zawodników, do tego ma naprawdę niezłą rękę. Jeśli gracz mu się spodoba, to potrafi go rozwinąć, co pokazują przykłady Pedriego, Minguezy, Araujo, Nico, Gaviego, wyłapał też Demira. Ma oczywiście prawo do skreślania zawodników, ale zwykła przyzwoitość wymagałaby wytłumaczenia im tego, a tego nasz trener najwyraźniej nie potrafi.
0
@marcin000019 Zidane.
0
@clyde uśmiechnięty_hajto.jpg
0
Darmo to uczciwa cena.
3
@qbuteq ojej panie Qbuteczku, zwalnia się pan? A jaka szkoda, właśnie szykowałem panu awansik.
Co prawda pensja ta sama, ale bardziej prestiżowe stanowisko i więcej obowiązków!
1
Poszedłbym spać, ale boję się, że rano obudziłbym się i przeczytał wieści, że sprzedaliśmy Frenkiego, Pedriego, Ter Stegena i Araujo. Nie zdziwiłbym się po newsach z tego wieczora.
3
@pt9 Chłopie, wywołasz ludziom na stronie PTSD tym postem
0
@just1 O widzisz, to mi to umknęło. Szkoda, że Juve się rozmyśliło, ale nietrudno zauważyć, jak bardzo spadła wartość sportowa Pjanica.
12
"Gerard Romero: Miralem Pjanić obniży wynagrodzenie z 8 do 4 mln euro. Samuel Umtiti zejdzie do 5 mln euro."
Świetna wiadomość, szkoda, że dopiero teraz. Może wcześniej z taką pensją ktoś byłby skłonny ich nabyć, chociaż Bośniaka.
1
Nie rozumiem, po co nam dziewiątka. Mamy Braithwaite'a, Aguero, Depay może grać na 9, od bólu też Griezmann. Brakuje nam skrzydeł, które rozciągną grę i będą w stanie kogoś przedryblować - mamy tam tylko Ansu i Dembele, oboje to raczej niewiadoma po kontuzjach. Poza tym nie rozumiem ściągania kolejnych "Boatengów", przecież nikogo topowego nie wyciągniemy, a potem znowu będziemy mieć problem ze sprzedażą niepotrzebnego zawodnika.
1
@Kettger Riqui sam sobie niszczy karierę. Nic szczególnego w Barcy nie zaprezentował, jest wielu lepszych - i młodszych - w kolejce do grania przed nim, a ten dalej uparcie chce zostać w klubie, zamiast pójść na wypożyczenie gdzieś, gdzie będzie miał szansę na regularną grę i rozwój.
16
Roberto będzie walczył z Viniciusem o króla strzelców.
0
@DonMatteo901 Żeby nasze niewypały za +100 mln robiły takie liczby jak Cristiano w Juve ;)
17
W kontekście meczów Legii w Europie: nigdy nie zrozumiem robienia dymów przez "kibiców" na stadionie ich ponoć ukochanego klubu, albo inicjowanie działań, które doprowadzą do ukarania klubu. Cytując komentarz z FB:
"Zawsze mnie miażdży ta kibolska logika - my możemy rozwalić stadion, odpalać race i robić rzeczy zakazane, ale wy nie możecie nas za to ukarać. W przeciwnym razie się obrazimy i będziemy rozwalać stadion, odpalać razie i robić rzeczy zakazane xD uga buga je*ać policję pozdrowienia do więzienia xD"
5
@kremowka2137 Chłopie, serio? Przez 8 lat PO nie tknęła w żaden sposób kwestii LGBT, raczej zamiatając ją pod dywan. Przecież większość tej partii to kościółkowi konserwatyści, zero progresywizmu. Rozumiem traktować ich jako lepszą opcję od PiSu - to nie ulega wątpliwości - ale w kwestiach progresywnych nie liczył bym na wiele. Są oczywiście bardziej nowoczesne jednostki w tej partii, jak Trzaskowski, ale to wciąż tylko jednostki.
1
Niby niedobrze, że Mbappe może zasilić szeregi somsiada z Madrytu i znacząco go wzmocnić, a z drugiej strony fajnie tak utrzeć nosa szejkowi i obserwować, jak ich największy skarb odchodzi do Realu i żadne pieniądze z Kataru nie zatrzymują go przed odejściem z tego sztucznego, piłkarskiego tworu.
0
@VenoM Eh, kolejne przebranżowienie żeby nadążać za trendami na rynku dyskusji na La Rambli :(
0
Pedri na urlop to uda się na tydzień wspinaczki po Tatrach.