1

Jak karny to dejcie Antkowi strzelać, będą emocje.

0

Gryzman, bulwo jechana, przestań mi atak Barcy prześladować.

0

Antułan, musisz.

0

@BarcaSupporter Sam różowy najgorszy nie jest, to połączenie z turkusem na naszych strojach wypala oczy.

0

@Shapiro Symetrysta Piasecki się odezwał. No tak, najlepiej zmienić nakładkę na Facebooku, być smutnym na Twitterze i broń Boże nie protestować za głośno, bo jeszcze się ktoś obrazi. Co jeszcze, malowanie kredą po chodnikach?

13

Październik 2020,a Valverde wciąż prześladuje mi Barcelonę.

2

@pax wiesz co, szczerze bardziej mnie interesuje czy moja dziewczyna będzie mogła bezpiecznie przeżyć ciążę, z profesjonalną opieką medyczną, bez traumy jeśli urodzi się płód z poważnymi wadami, a z możliwością jego usunięcia na odpowiednim etapie. Na teraz strach jej zajść w ciążę, bo została sprowadzona do roli inkubatora bez żadnych praw.

I tak, jest to dla mnie poważniejszy problem niż gospodarcze cyrki PiSu.

3

Hehe, dziś włączyłem ledwo mecz somsiada z Madrytu i już gol w plecy mają.

O, już dwa. Hehe.

1

@KrystianR Covid od grypy różni się chociażby tym, że duża liczba przypadków wymaga hospitalizacji, co totalnie zatyka naszą, i tak niewydolną, służbę zdrowia.

3

Ostatnio jak włączyłem mecz somsiada z Madrytu to akurat strzelili gola, dziś nie włączam, obiecuję ( ͡° ͜ʖ ͡°)

6

@Pawlak1992 hehehe, pierdzenie! Funniest shit I've ever seen.

1

@wojtekjoe Sens maseczek w przestrzeni publicznej? Żaden. Zwyczajnie robią coś, by cokolwiek zrobić, żeby nie było, że nic nie robią. Poprawienie działalności sanepidu i polityki postępowania z zarażonymi ich przerasta, niech więc lud nosi maseczki. Brawo PiS.

2

@TheNekro94 Mnie dziwi, że w obliczu demontażu państwa prawa, opluwaniu kolejnych grup społecznych, zniszczenia naszej pozycji w polityce zagranicznej, galopujących cel, tępej propagandy, czystego socjalizmu, zawłaszczenia symboli państwowych i nepotyzmu na skalę dotychczas niespotykaną ludzie dziwią się, że te sieroty nie wiedzą co robić w czasie pandemii i podejmują podobnie irracjonalne decyzje, jak we wszystkich innych aspektach rządzenia państwem.

5

6

Dobry ten Rakitic. Może go kupimy?

5

@Alex66 absurd chociażby dlatego, że gdybym jako student pracował w innym miejscu, to nie mógłbym pracować. Studia pozwalały mi na pracę jedynie w weekendy i piątki, stąd w te dni pracowałem, najczęściej właśnie w niedzielę. Pracowałem jako sprzedawca, szczęśliwie w parku rozrywki, więc nikt mi nie zabronił pracy w najdogodniejszym dla mnie dniu tygodnia. Gdybym pracował np. w galerii handlowej, to już automatycznie nie mógłbym sobie dorabiać w niedziele.

2

@dunkelritter69 Nie weszli by Rakieta i Vidal, tylko graliby od początku.

0

@Michalak toś wykrakał z Araujo.

0

Może La Rambla dołoży się do transferu Garcii? Trochę nas tu jest.

1

@Wossi61FCB brzmi jak syzyfowe prace :x

1

@Wossi61FCB posypuję głowę popiołem. Wybatożcie mnie, ile chcecie.

10

Jak coś, to z góry przepraszam. Właśnie włączyłem mecz Realu.

EDIT: O K***A

1

@Comentateiro nie zwalałbym aż takiej winy na stoperów. Pique i Lenglet to solidna para, w formie naprawdę mocny duet. Jednak kiedy linia pomocy zbiorowo nie ogarnia co się dzieje, Messi drepta gdzieś z przodu, a boki obrony robią takie błędy jak Semedo w meczu z Bayernem to dwójka stoperów nie uratuje meczu. Jeśli środek pola będzie grał tak jak powinien grać - a nie pseudodefensywne ustawienie, skutkujące całkowitym chaosem, jak w wiosennym meczach LM - to stoperzy będą mieli mniej roboty.

1

Hm, sądziłem że transfery polegają na tym, że zawodnika się sprzedaje, tzn. klub sprzedający dostaje pieniądze, klub nabywający płaci, zawodnik zmienia klub. Niby proste, a jednak w byciu kibicem Barcy nic nie jest proste.

28

Nie wiem co ludzie się ekscytują o te protesty w Stanach, przecież więcej osób ginie na zwykłą grypę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@patyk_rl to jest dość ciekawa rozbieżność, masz rację z tym że gospodarczo to są socjaliści pełną gębą, ale światopoglądowo są czystą, konserwatywną prawicą, co sami non stop podkreślają.

3

@NeroTFP terroru prawicy w Polsce ciąg dalszy. Zamach bombowy na marszu równości już był, teraz mamy systemowo nagradzane nękanie i zmuszanie do ciąży, plus pochwalanie wysadzania klinik. Ten kraj robi się naprawdę niebezpieczny.

5

@cata_luna No właśnie nie są zaburzeniem. Współczesna nauka mówi, że orientacja homoseksualna nie jest ani chorobą, ani zaburzeniem, ani zwyrodnieniem. Jest rzadziej występującą cechą, jak np. leworęczność.

6

@cata_luna jako gatunek osiągnęliśmy już tyle, że celem naszego życia nie musi być płodzenie potomstwa. Są ludzie bezpłodni, są też pary, które nie chcą mieć dzieci. I świat się od tego nie wali, nic mi do tego, jak oni sobie układają swoje życie.

5

@cata_luna jeśli zajmuję się fotografią, muzyką czy czytaniem książek to również nie prowadzi do przetrwania gatunku. Zdelegalizować?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?