Hellrider
Dołączył/a: sierpień 2014
13 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Don-Corleone "Człowiek wykształcony nad inteligencję"
Pięknie opisany Duda, ale nie tylko on. Nie przez przypadek w PiSie pełno jest miernot, które poza partią i polityką nic znaczącego w życiu by nie osiągnęły - PiS przyciąga takich, gdyż tacy, świadomi swej małości, z lojalności zrobią wszystko, czego prezes sobie zażyczy. Stąd takie indywidua jak Suski, Sasin, Błaszczak. Mierni, ale wierni.
A Duda to wyjątkowo smutny przypadek, żałosny człowiek, którego świetnie wypunktowałeś.
0
Kurna, jak człowiekowi smutno. Wiadomo było, że koniec kariery Leo w Barcy był bliżej niż dalej, ale nie tak powinna się ona skończyć... Pal sześć aspekt sportowy, te jego dryblingi, podania, strzały, wolne, prowadzenie piłki, magia... tak po prostu koniec?
1
@macio_944 Trafny głos, podobnie jak coraz liczniejsze komentarze, że trzeba było ten rok temu zagryźć zęby i głosować na Trzaskowskiego, bo PiS z Dudą jako prezydentem zrobi nam tu drugą Białoruś. Miło patrzeć, jak coraz więcej osób otwiera oczy na politykę PiSu i dostrzega, że symetryzm (PiS = PO) nie jest najrozsądniejszy w obecnej sytuacji i prawdziwa wolność (nie wynikająca ze szczepień, Covida, itp) jest nam pomału odbierana dzień po dniu, konsekwentnie od paru lat. Niestety, wciąż towarzyszy temu ogromny aplauz części narodu albo, jakimś cudem, ciągły symetryzm i bagatelizowanie działań PiSu.
5
@Odcinkowy Przesadzasz. Może i ceny żywności wzrosły, ale za to lokomotywy staniały.
3
@l0Messini Moja znajoma również zmarła po szczepieniu. Co prawda ye**ął ją Hajto na przejściu, ale niesmak pozostał.
4
Kylian Mbappé pozuje z plakatami przedstawiającymi swego piłkarskiego idola.
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_16249153695s3Pfp9MBwMduo5OrIAYfw.jpg
0
@Ojciec5tkidzieci Czy jakby po twoim mieście jeździła furgonetka z banerem "Ojciec5tkidzieci może być pedofilem" to też nie miałbyś nic przeciwko, bo przecież to nie kłamstwo?
0
@Encore Dembele to Doku wersja demo
2
@kaamil1910 Tak czytam tę dyskusję i się zastanawiam: konsola, podróże, why not both? I tak jutro jadę poczilować na Jurze, za tydzień jadę zdobyć Małą Wysoką w Tatrach, za 3 tygodnie lecę na Islandię zobaczyć na żywo erupcję wulkanu (o ile nie wygaśnie do tej pory) a wieczorami pykam na konsoli :P Wszystko mi daje się oderwać, choć konsola jest jednak dla mnie uboższym doznaniem, za to łatwiej dostępnym w tygodniu, kiedy człowiek jest w pracy.
1
@msmsms prawa człowieka to nie polityka, ani ideologia.
3
Komentarz usunięty
1
Widać ile Chorwacja jest warta bez Rakiety.
1
@Dagoneus w pełni się zgadzam. Co to za czarny koń, na którego każdy stawia?
1
@Xxxbarca4ever Nie no, trzymajcie mnie. Rozumiem ujmować Cristiano w 2012, 2013 roku, ale teraz, w 2021? Gościu już nic nie musi udowadniać, przez w zasadzie dekadę walczył o miano najlepszego piłkarza na świecie (w historii?) z Messim, strzelał dziesiątki goli co sezon przeciw wszystkim ekipom, walnie przyczyniał się do każdego trofeum zdobytego przez Real, a jego mental wielokrotnie pchał drużynę do przodu w wielu meczach. Można go nie lubić, jasne, sam za nim nie przepadam. Można uważać, że jego gra prezentuje mizernie - bo się prezentuje - ale gość postawił na efektywność i trudno powiedzieć, by źle na tym wyszedł. Ujmowanie mu klasy piłkarskiej to czysta ignorancja.
1
A ten Larsson to syn Larssona?
0
@PatrychoO Eh, nieco ciemniejsze barwy i wyglądałoby to lepiej, a tak wygląda jak jakaś podróbka z odpustu.
6
W pewnym mieście żyje sobie prostytutka.
Nie jest zadowolona z tego, co robi. Lata pracy pod latarnią odcisnęły piętno na jej zdrowiu psychicznym i fizycznym.
Nie wybrała swojego zawodu- zmusiły ją do tego okoliczności. Z tego też względu, aby zabić smutki, dużo pije i ćpa.
Ma cały katalog chorób wenerycznych, a do tego nie ma wielu znajomych, ze wzlędu na społeczny brak akceptacji zawodu prostytutki.
Do tego wszystkiego jej alfons traktuje ją tragicznie, regularnie bije i zabiera większość zarobionych pieniędzy.
W chwilach największego zwątpienia i największego smutku, nasza bohaterka pociesza się jedną myślą:
- Uf, przynajmniej nie jestem Kukizem.
4
Ja już mam dosyć tego zdjęcia, codziennie je widzę na stronie XD
2
@John_Doe pokazujesz zdjęcia z jakiejś Pride Parade, nie odbywającej się nawet w Polsce, a nie z polskiego Marszu Równości. Czego ma to dowodzić?
2
Ramosowi to się powiodło. Co prawda nie dostał powołania na EURO, ale za to w klubie niekoniecznie chcą z nim przedłużać kontrakt.
10
@Kgorecki2500 Jak widać musi, skoro K. Godek może bezkarnie mówić, że "geje chcą adoptować dzieci, by je gwałcić" i nazywać ich zboczeńcami. Nie ma żadnej ochrony przed mową nienawiści dla osób homoseksualnych w tym kraju.
18
@JANEK777 Zatem przetłumaczmy ten post na język nie będący zbitką prawicowej propagandy.
propagowanie homoideologii = dbanie o prawa obywatelskie i równe traktowanie dla osób homoseksualnych.
aby pod jej dyktando zmieniały swoje prawo i obyczaje = aby dbały o swoich obywateli i nie dyskryminowały wykluczanych jednostek.
najmniej uległą wobec LGBT w Unii Europejskiej = najmniej przyjazną osobom homoseksualnym w UE.
Polsce pary jednopłciowe nie mogą oficjalnie wziąć ślubu ani adoptować dzieci - to prawda, ale problem sięga dużo głębiej. Z wykluczania takich osób zrobiono doktrynę państwa, szeroko propagowaną w publicznych mediach i przez przedstawicieli rządu.
Oznacza to, że jesteśmy ostoją (jako takiej) normalności w Europie = gnębimy własnych obywateli, szczujemy na nich, dopuszczamy akty przemocy na nich i jesteśmy z tego dumni!
Że też wschodnia mentalność i pogarda dla drugiej jednostki ma się tak dobrze w tym kraju, to jest niebywale smutne.
6
@Kgorecki2500 "to taka osoba może to zgłosić na policję gdyż jest to przestępstwo."
Błąd. W naszym kraju nie ma specjalnych paragrafów nakazujących ściganie ze względu na homofobię, za to jak najbardziej jest takie pojęcie jak "obraza uczuć religijnych".
38
Suarez więcej robi dla Barcy niż Barca sama dla siebie.
1
@msmsms TLoU2 jest niesamowicie dojrzałą grą pod tym względem, tam nie ma czarnych lub białych postaci, świetnie jest to pokazane, tak w stylu książkowej Gry o Tron, gdzie oglądamy wydarzenia oczami różnych postaci. Choć na razie najsilniejsze emocje jakie mną targają to strach - Seattle cz. 2, dzień 2, misja Epicentrum. Mam autentyczny strach by grać dalej w podziemiach szpitala :)
3
@barcanawieki Wiedźmin 3 definitywnie. The Last of Us (jedynkę oraz dwójkę, jestem w trakcie) ubóstwiam, ale klimat, otwarty świat, dialogi, misje i niemal 190 godzin rozgrywki w Wieśku robią dla mnie robotę. RDR2 jest przed mną, jak ukończę TLoU2.
1
@Zoker "Jeszcze tak 2-3 lata temu kiedy środowisko LGBT siedziało cicho to naprawdę miałem ich gdzieś i nie obchodziło mnie co robią."
W tym sęk, że oni w końcu chcieliby żyć jak normalni ludzie i wyjść na ulicę z partnerem/partnerką bez obawy o obrzucenie kamieniami, wyzwiskami czy dostanie kosy pod żebro. Nie, że mają siedzieć w domach i udawać że nie istnieją, bo co, bo konserwatywnym patriotom nie mieści się głowie miłość dwóch osób tej samej płci? Stąd przestali być "cicho" i zaczęli walczyć o własne prawa, by móc normalnie funkcjonować w tym kraju. Plus rządzący robią nagonkę na osoby homoseksualne od lat, co też nie może pozostać bez reakcji. Stąd coraz więcej reakcji wspierających dyskryminowane osoby.
4
@maroon Czesi zaprzeczają twojej tezie.
43
@JANEK777 Cywilizowany kraj, gdzie wiara istnieje dla osób wierzących, a nie narzuca totalitarnie swoich poglądów całemu społeczeństwu. Ciekawe, czy dożyję takiej Polski, gdzie pozwala się po prostu ludziom żyć.
0
@oZinho nasz łeb do interesów przy transferach to dopiero jest legendarny. Niemniej podobnie, kto by się spodziewał że Dembuz i Cou tak bardzo nie wypalą. Sam byłem niesamowicie podjarany transferem Brazylijczyka i jego pierwszymi meczami w Barcy.