Henrikez
Dołączył/a: lipiec 2011
Gdańsk
6 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Al FCB
Moderatorzy nie zablokowali tego postu , zrobili to użytkownicy minusując go. Komentarz z oceną -10 lub niższą zostaje automatycznie oznaczony jako ,,poniżej pewnego poziomu'' .
0
Gol Affelaya na 5:0 był bezcenny ;)
0
Kasa , kasa , kasa ...
0
Pinto powinien skombinować Pepowi takie okulary z numerkiem 14 ( Mashereno to przeżyje ) :D
0
@DinaczCule
Raczej napewno :)
0
@stachu6667
Alternatywne ? Ja tu nie widzę alternatywnych -.-
0
Szczerze ? Wydają mi się średnie ... i domowe i wyjazdowe ...
0
@Nejdro
A od kiedy to jesteś kibicem Barcy ?
0
Adriano może odejść ( według mnie ) , ale Ibi ma zostać ! ;-)
0
Złota Piłka to nagroda indywidualna , a Messi z pewnością jest najlepszym piłkarzem , nawet , jeżeli jego zespół nie zdobył dwóch najważniejszych tytułów .
0
---
maradona19 - oceniono 87 razy | -83
---
Nigdy nie widziałem takiego ,,wyniku na minusie '' na tej stronie :D
0
Cały Messi :) Aż się od razu milej robi :)
0
Gratulacje :) Już widać kto będzie najlepszą drużyną świata za 10-15 lat ! :)
0
,,...Jordi Alba zostanie piłkarze FC Barcelony.''
Do poprawki .
0
„Będziemy musieli poczekać dwa lub trzy tygodnie. To pozwoli nam zobaczyć, w jakim stopniu David doszedł do pełni zdrowia. Czas da nam odpowiedź i to do niego będzie należało ostatnie słowo”.
Mam nadzieję , że pojedzie na Euro :)
0
Nienawidzę jak Messi jest w pomocy ! ;)
0
Ładnie , ładnie :) Ale wątpię by Messi nas opuścił ... Nie teraz ...
0
Pojedzie , pojedzie :) Ciekawe jak się zaprezentuje .
0
@whatis
A jakby Barca wygrała ligę to co ? Nie warto by według ciebie publikować taki artykuł ? śmieszne ...
0
Zdrowiej ...
0
Moje typy:
Lewy obrońca : Jordi Alba
Środkowy obrońca : Thiago Silva
Napastnik : I tutaj chciałbym spytać co z Giuseppe Rossim , o którego staraliśmy się rok temu ? Mi się podoba , podobny do Villi ;) Myślę , że by do nas pasował ...
0
Najlepszego Dani ! ;)
0
Zobaczycie , Tito poradził sobie z nowotworem to i z Realem sobie poradzi :D
0
Do zobaczenia ;)
0
Ja liczę na taki skład ;) :
Valdes - Alves ( Montoya ) , Pique , Puyol ( Mashe ) , Alba - Busquets - Xavi ( Thiago ) - Iniesta ( Fabs ) - Alexis ( Pedro , Cuenca ) , Messi , Villa ( Drogba , Tello ) ...
No i po MŚ Neymar , który w rok by się ograł i byłby zmiennikiem dla Villi zamiast Drogby .
Pieniądze ?
Alba ( 15mln )
i to tyle ... Rok później Neymar ... podobno dopłacimy 48mln ...
Można kupić też Lucasa z Sao Paulo , ale to już moja fantazja :)
0
Alba , Martinez , Drogba ( jeżeli uda się prawem bosmana ) i tyle ;)
0
@Rafal20
No , nie zapominajmy o meczach towarzyskich ;)
0
Gràcies, Pep!
0
No trudno ... Odegramy się w Monachium ;)
0
No to co ? 3-0 ? 4-0 ? Może jakaś manita ?? :D
Visca el Barca ;) Dla Abiego i Davida !