0

@Al FCB
Moderatorzy nie zablokowali tego postu , zrobili to użytkownicy minusując go. Komentarz z oceną -10 lub niższą zostaje automatycznie oznaczony jako ,,poniżej pewnego poziomu'' .

0

Gol Affelaya na 5:0 był bezcenny ;)

0

Kasa , kasa , kasa ...

0

Pinto powinien skombinować Pepowi takie okulary z numerkiem 14 ( Mashereno to przeżyje ) :D

0

@DinaczCule
Raczej napewno :)

0

@stachu6667
Alternatywne ? Ja tu nie widzę alternatywnych -.-

0

Szczerze ? Wydają mi się średnie ... i domowe i wyjazdowe ...

0

@Nejdro
A od kiedy to jesteś kibicem Barcy ?

0

Adriano może odejść ( według mnie ) , ale Ibi ma zostać ! ;-)

0

Złota Piłka to nagroda indywidualna , a Messi z pewnością jest najlepszym piłkarzem , nawet , jeżeli jego zespół nie zdobył dwóch najważniejszych tytułów .

0

---
maradona19 - oceniono 87 razy | -83
---

Nigdy nie widziałem takiego ,,wyniku na minusie '' na tej stronie :D

0

Cały Messi :) Aż się od razu milej robi :)

0

Gratulacje :) Już widać kto będzie najlepszą drużyną świata za 10-15 lat ! :)

0

,,...Jordi Alba zostanie piłkarze FC Barcelony.''

Do poprawki .

0

„Będziemy musieli poczekać dwa lub trzy tygodnie. To pozwoli nam zobaczyć, w jakim stopniu David doszedł do pełni zdrowia. Czas da nam odpowiedź i to do niego będzie należało ostatnie słowo”.

Mam nadzieję , że pojedzie na Euro :)

0

Nienawidzę jak Messi jest w pomocy ! ;)

0

Ładnie , ładnie :) Ale wątpię by Messi nas opuścił ... Nie teraz ...

0

Pojedzie , pojedzie :) Ciekawe jak się zaprezentuje .

0

@whatis
A jakby Barca wygrała ligę to co ? Nie warto by według ciebie publikować taki artykuł ? śmieszne ...

0

Zdrowiej ...

0

Moje typy:
Lewy obrońca : Jordi Alba
Środkowy obrońca : Thiago Silva
Napastnik : I tutaj chciałbym spytać co z Giuseppe Rossim , o którego staraliśmy się rok temu ? Mi się podoba , podobny do Villi ;) Myślę , że by do nas pasował ...

0

Najlepszego Dani ! ;)

0

Zobaczycie , Tito poradził sobie z nowotworem to i z Realem sobie poradzi :D

0

Do zobaczenia ;)

0

Ja liczę na taki skład ;) :
Valdes - Alves ( Montoya ) , Pique , Puyol ( Mashe ) , Alba - Busquets - Xavi ( Thiago ) - Iniesta ( Fabs ) - Alexis ( Pedro , Cuenca ) , Messi , Villa ( Drogba , Tello ) ...

No i po MŚ Neymar , który w rok by się ograł i byłby zmiennikiem dla Villi zamiast Drogby .

Pieniądze ?
Alba ( 15mln )
i to tyle ... Rok później Neymar ... podobno dopłacimy 48mln ...
Można kupić też Lucasa z Sao Paulo , ale to już moja fantazja :)



0

Alba , Martinez , Drogba ( jeżeli uda się prawem bosmana ) i tyle ;)

0

@Rafal20
No , nie zapominajmy o meczach towarzyskich ;)

0

Gràcies, Pep!

0

No trudno ... Odegramy się w Monachium ;)

0

No to co ? 3-0 ? 4-0 ? Może jakaś manita ?? :D
Visca el Barca ;) Dla Abiego i Davida !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?