0

@barca_rządzi
Nie znasz się na piłce nożnej , co? Na jeden .

0

@kubala1410
Masz rację z Neymarem , ale nie będziemy się pozbywać Davida !
Teraz tak mówisz , a jak wyzdrowieje i będzie ładował takie bramy jak w meczu Hiszpania - Szwajcaria , Finał LM na Wembley , Superpuchar 2011 to wtedy się będziesz wstydził tak pisać ...


0

@La Pulgga
Przybyłem , zobaczyłem , zwyciężyłem z tego co wiem ...
Słowa Cezara ;p

0

@mily4
Nie zasługujesz na kibicowanie Barcelonie ... Jak zobaczyłem twój komentarz to się prawie porzygałem ... Ile ty masz lat? Dziewięć? Dziesięć? Przynajmniej jakby Real wygrał ligę , to jest jeden mały plusik : że takie dzieciaki znikną ze stron Barcy .

0

Jak dla mnie to na sale dobre Puma lub Adidas , ale jeżeli chodzi o kory to preferuje Mercuriale ;)

0

Jak zobaczyłem projekt , to myślałem , że będą takie kolory ( błeee... ) , ale na szczęście jest koszulka blaugrana :D I chyba kupie sobie tą wyjazdową z nazwiskiem Tello ( jeżeli w jakiś sposób uda mi się takową uzyskać ) .
Przypadły mi do gustu te pomarańczowe koszulki .

0

Ehh.. a ja wolałbym na SB :D

0

Skoro przytoczyliście Podolskiego to w takim razie jeżeli historia by się powtórzyła to zobaczymy go w La Furia Roja :)

0

Kolejny fakt na to jak wspaniałym człowiekiem jest Messi .
Ja pewnie po pierwszym hat-tricku dla reprezentacji bym dla takich butów honorowe miejsce zrobił ;p A on oddał buty koledze ... Messi nie gwiazdorzy jak pewien portugalski Blancos ;) on nie musi ! Messi , Messi , Messi !

0

@RealMadrytRządzi
ja ci przypomnę tylko gol Realu na 1:0 z Valencią , chociaż ty pewnie wtedy małolacie spałeś :) Jeżeli gol Messiego był chamski to jak ocenisz zachowanie Blancos w tamtej sytuacji ?? hmm.. ?? Następnym razem się nie wypowiadaj bo gol Messiego był po prostu genialny ...

0

David wracaj , jesteś ważny dla Barcy ! Ba ! JESTEŚ WIELKI !!!

0

Moim zdaniem mogłoby być tak:
Valdes
Alves - Puyol - Pique - Abidal
Busquets
Xavi - Iniesta
Alexis - Messi - Tello

I na rezerwie Fabs , Cuenca , Pedro , Sergi i kogo tam Pep weźmie :D

0

Ja powiem tak . Według mnie u Torresa wszystko ,,oprócz'' skuteczności jest OK. Inna sprawa , że bez skuteczności napastnicy radzą sobie ,,nie najlepiej'' ...

0

@patrykos4
Dopiero co zacząłeś się głębiej interesować futbolem , co ??

0

Nie będę się czepiał jaki jest Valdes , niech se myśli co chce , ale chciałem zwrócić uwagę na to , że wypowiedź jak dla mnie nie była zbyt inteligentna ;/

0

miachal26
narzekasz na Adriano?? Chyba nie oglądasz meczów barcy . Walałbym Tello ale Adriano też nie jest słaby , wręcz dobrze się spisuje , a każdy powinien grać . Jak dla mnie składzik OK. :)

0

gz sędzia omg...

0

Ja bym chciał jak najwięcej oglądać w grze Tello ;)

0

IceMan masz klasę , nie tak jak niektórzy moderatorzy z Realmadrid.pl ... Przypominam , że dość niedawno na tamtej stronie pojawiła się ankieta pdt. ,,Kto zawinił w meczu z Levante ? '' i pod spodem - sędzia ... OMG ! Chociaż jeszcze później , po klasyku wygranym przez Barce (Real 1 - 3 Barca) pojawił się na powyższej stronie artykuł pdt. ,,Jak ich pokonać?'' , który mnie pozytywnie zaskoczył :) Pozdro i Visca el Barca !!

0

Visca el BARCA !!

0

Bezcenna mina Ronaldo przy golu Pedro i jeszcze lepsza bramka Daniego ;) Nikt by tego tak świetnie nie zrobił ... Visca el Barca !! Przy okazji pozdrowienia dla Davida Villi ;)

0

Paski by się przydały , ale sam wzór jest spoko ;)

0

Tak , Forlana w koszulce Blaugrana bym widział z chęcią ;)
Ale co do Torresa , chociaż go lubię ... nie bardzo bym go chciał u nas .

0

Mucha Fuerza Guaje !!!

0

Wszystkim kibicom , nie tylko Barcy , życzę wesołych świąt i szczęśliwego nowego roku !

0

Czytaliście coś o tym ?? :
http://manusite.pl/?co=aktualnosci&id=30964
... Myślę , że do tego nie dojdzie i to Basel zostanie w LM .

0

Villa Villa Maravilla !!
Zdrowiej David ;)

0

@diablo153
to nie są ,,argumenty'' .

0

Ja jestem ciekawy gry ManU w LE ;)

0

Sorki za spam i caps lock w poprzednim poście , ale musiałem ;P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?