Henrikez
Dołączył/a: lipiec 2011
Gdańsk
6 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Miłe zaskoczenie z powodu gry Tello od pierwszej minuty :D
0
Brawo dla Rozwada za artykuł :)
0
@Pumba_RM
Co innego , że może i ( nie koniecznie ) Iker ma ,,ładniejsze'' parady , ale popełnia dużo więcej błędów ... Chcecie przykłady ?
Mecz La Furia Roja z bodajże Wenezuelą ...
Mecz z CSKA ... Casillas wypuszcza piłkę z rąk ...
Co z tego , że umie efektowniej się rzucić w powietrze ? Liczą się liczby :)
0
@jkiebula
Ej , ty naprawdę jesteś taki głupi , czy tylko udajesz?
Myślisz , że jak napiszesz komentarz , które za dwa dni będzie miał ocenę -20 to na ciebie uwagę zwrócą czy jak?
,,dzięki za minusy, to tylko potwierdza moje słowa :)''
Hmm... tylko gratulować ujemnego IQ ;)
0
,,Dla Alexisa i Cesca Fàbregasa, jeśli zagrają w sobotnim meczu, będzie to ich pierwszy klasyk w lidze. ''
Wiem , że chodzi o mecz na CN , ale może lepiej byłoby to dodać :D
0
@ee_chyba_nie
A lubisz oglądać mecze w których 10% czasu zajmują bijatyki i kłótnie ?
Gdzie po każdym faulu do sędziego leci 15 osób ??
Gdzie zawodnicy tracą nerwy ??
Nie wiem jak ty , ale ja wole oglądać takie finały jak ten na Wembley rok temu.
0
@jkiebula
ja stawiałbym na to , że żałosny jesteś ty !
0
@fellow2
Pokazalibyśmy ? Pokazalibyśmy to już któryś raz , a fani Królewskich i tak nie przyznają się , że Barca jest lepsza ...
0
W trzech .
0
jkiebula i Sawik
Mam wrażenie , że obydwaj macie po 9-10 lat ...
0
NaZawszeBarca
hmm... a może jedną dołoży jeszcze Roni , co ?
0
Najlepszego !
0
Do zobaczenia w Gran Derbi ;)
0
Już niedługo :D
0
No oczywiście nie wszystkich naraz :D To tylko propozycje , można sprowadzić 2-3 ...
0
Lista graczy , których według mnie , podkreślam , WEDŁUG MNIE , mogłaby sprowadzić Barca ;)
1.Jordi Alba
2.Neymar
3.Thiago Silva
4.Bojan - Bardzo chciałbym , żeby wrócił :)
5.David Luiz
6.Aguero
7.Bale
8.Muniain
9.Llorente
10.Ronaldinho ;)
0
@kumkwat1907
Muniain jak dla mnie nie ale można pomyśleć o Joveticiu ...
A wiecie przypadkiem czy została już wyjaśniona sprawa z Neymarem ?
0
Szkoda tylko , że wczoraj Alba sam na sam z Ikerem nie wykorzystał , bo moglibyśmy spać już spokojnie :)
0
Ładnie , ładnie ;D Zdrowia Abi ;)
0
Jak to tu ktoś wcześniej nazwał ... ,, kompleks Realu '' :)
0
Fuerza David , estem esperant per tu
0
Wracaj Abi ! :*(
0
Zagramy trzema onrońcami ( Puyol-Mashe-Alves ) albo sprawdzimy Muniese/Montoye :D
0
Naj , naj ;)
0
A na zdjęciu kolejny diament :)
0
Do zobaczenia za dwa lata ;)
0
@szafiks
Oj nie , nie ... Więcej !! :D
0
@OloTYLKOBARCA
0
@Joseph_Guardiola
Jeżeli się nie mylę , to jest to fragment artykułu o Gran Derbi ze strony Redlog.pl , czyż nie ?
0
Fuerza , Abi !