0

Miłe zaskoczenie z powodu gry Tello od pierwszej minuty :D

0

Brawo dla Rozwada za artykuł :)

0

@Pumba_RM
Co innego , że może i ( nie koniecznie ) Iker ma ,,ładniejsze'' parady , ale popełnia dużo więcej błędów ... Chcecie przykłady ?
Mecz La Furia Roja z bodajże Wenezuelą ...
Mecz z CSKA ... Casillas wypuszcza piłkę z rąk ...
Co z tego , że umie efektowniej się rzucić w powietrze ? Liczą się liczby :)

0

@jkiebula
Ej , ty naprawdę jesteś taki głupi , czy tylko udajesz?
Myślisz , że jak napiszesz komentarz , które za dwa dni będzie miał ocenę -20 to na ciebie uwagę zwrócą czy jak?

,,dzięki za minusy, to tylko potwierdza moje słowa :)''
Hmm... tylko gratulować ujemnego IQ ;)

0

,,Dla Alexisa i Cesca Fàbregasa, jeśli zagrają w sobotnim meczu, będzie to ich pierwszy klasyk w lidze. ''

Wiem , że chodzi o mecz na CN , ale może lepiej byłoby to dodać :D

0

@ee_chyba_nie
A lubisz oglądać mecze w których 10% czasu zajmują bijatyki i kłótnie ?
Gdzie po każdym faulu do sędziego leci 15 osób ??
Gdzie zawodnicy tracą nerwy ??
Nie wiem jak ty , ale ja wole oglądać takie finały jak ten na Wembley rok temu.

0

@jkiebula
ja stawiałbym na to , że żałosny jesteś ty !

0

@fellow2
Pokazalibyśmy ? Pokazalibyśmy to już któryś raz , a fani Królewskich i tak nie przyznają się , że Barca jest lepsza ...

0

W trzech .

0

jkiebula i Sawik
Mam wrażenie , że obydwaj macie po 9-10 lat ...

0

NaZawszeBarca
hmm... a może jedną dołoży jeszcze Roni , co ?

0

Najlepszego !

0

Do zobaczenia w Gran Derbi ;)

0

Już niedługo :D

0

No oczywiście nie wszystkich naraz :D To tylko propozycje , można sprowadzić 2-3 ...

0

Lista graczy , których według mnie , podkreślam , WEDŁUG MNIE , mogłaby sprowadzić Barca ;)
1.Jordi Alba
2.Neymar
3.Thiago Silva
4.Bojan - Bardzo chciałbym , żeby wrócił :)
5.David Luiz
6.Aguero
7.Bale
8.Muniain
9.Llorente
10.Ronaldinho ;)

0

@kumkwat1907
Muniain jak dla mnie nie ale można pomyśleć o Joveticiu ...
A wiecie przypadkiem czy została już wyjaśniona sprawa z Neymarem ?

0

Szkoda tylko , że wczoraj Alba sam na sam z Ikerem nie wykorzystał , bo moglibyśmy spać już spokojnie :)

0

Ładnie , ładnie ;D Zdrowia Abi ;)

0

Jak to tu ktoś wcześniej nazwał ... ,, kompleks Realu '' :)

0

Fuerza David , estem esperant per tu

0

Wracaj Abi ! :*(

0

Zagramy trzema onrońcami ( Puyol-Mashe-Alves ) albo sprawdzimy Muniese/Montoye :D

0

Naj , naj ;)

0

A na zdjęciu kolejny diament :)

0

Do zobaczenia za dwa lata ;)

0

@szafiks
Oj nie , nie ... Więcej !! :D

0

@OloTYLKOBARCA

0

@Joseph_Guardiola
Jeżeli się nie mylę , to jest to fragment artykułu o Gran Derbi ze strony Redlog.pl , czyż nie ?

0

Fuerza , Abi !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?