0

Może w tym momencie David nie pokazuje tego , co pokazywał np. sezon temu ... Albo chociaż mecze na początek sezonu , przed rozpoczęciem ligi.
To były świetne spotkania dla Villi ...
Ale według mnie teraz gra trochę słabiej tylko dlatego , że nie chce narażać piszczelu , bo jak niektórzy wiedzą , David ma dość bolesną kontuzję ;(

0

Nie ma się co obawiać , Pep go nie odda ;)

0

Real niestety wygrał 7:1 i niestety Lavente przegrało z Valencią ;/

0

@Seba1899
Chyba jesteś jedyny , który tak myśli .
Reprezentacje są ważniejsze .

0

#lyon
i koło ratunkowe z napisem ,,Visca el Barca '' :)

0

#żbik
Szacun za pokorę do Leo , pozdrawiam ;)

0

Szkoda , że Cuenca nie dostał , bo za ostatnie dwa mecze mu się należało :D

0

@NekroLeo
Masz rację , ale wiesz , jacy są teraz ludzie ;P

0

Patrząc obiektywnie ...
Rozumiem , że to jest trochę denerwujące , ale Messi też nie ma łatwo jak mu po oczach laserem świecą ;) A taka wypowiedź Ronaldo ...
Ja nie oceniam .

0

,,dwa razy po 5:0 z Athletikiem Bilbao i BATE Borysów''

Mi się wydaję , że z Athletico Madryt , ale no nic :)
Proszę o poprawienie błedu ...

0

#oper21
w takim razie źle liczysz bo :
10+8+10+8=36
A kolejek jest 38 , więc ...

0

Jeżeli kogoś uraziłem tym wspomnieniem na temat meczu Realu to sory , ale trzeba przyznać , że niektóre mecze Realu ( nie chodzi tylko o GD ) nie wyglądają na czystą i ,,smakowitą`` grę Królewskich ...

0

#Magisterro
czy ja mówię , że ktoś zagrał źle ??

0

#oper21
Mylisz się ...Barca gra w pierwszej połowie sezonu tyle samo meczy na wyjeździe co u siebie , aktualnie ma rozegrany o 1 mecz więcej u siebie ( 4 u siebie , 3 na wyjeździe ).W drugiej połowie sezonu zagra 10 meczy na wyjeździe , 9 u siebie ...
Przypominając :
Barca 5 - 0 Villareal
Sociedad 2 - 2 Barca
Barca 8 - 0 Osasuna
Valencia 2 - 2 Barca
Barca 5 - 0 Athletico
Sporting 0 - 1 Barca
Barca 3 - 0 Racing
...
I to tyle .
PS. Co myślicie o meczu Realu ? Ja uważam , że grali przyzwoicie ( oczywiście jak na Real ;P )

0

No myślę , że Barca zwycięży , choć stawiam na wyrównane widowisko.

Ja osobiście wystawiłbym taki skład :

Valdes : Abidal , Puyol , Masherano , Alves : Fabregas , Thiago , Xavi/Iniesta : Pedro , Messi , Villa ( za niego Affelay po jakimś czasie ) .

I jeżeli chodzi o zmiany to tak jak wspominałem Affelay za Villa , który mam nadzieję , że się odblokuje oraz Keita i być może Adriano lub jeżeli Barca zdominuje spotkanie to Fontas ...

Co wy na taki skład ?? :)

0

No myślę , że Barca zwycięży , choć stawiam na wyrównane widowisko.

Ja osobiście wystawiłbym taki skład :

Valdes : Abidal , Puyol , Masherano , Alves : Fabregas , Thiago , Xavi/Iniesta : Pedro , Messi , Villa ( za niego Affelay po jakimś czasie ) .

I jeżeli chodzi o zmiany to tak jak wspominałem Affelay za Villa , który mam nadzieję , że się odblokuje oraz Keita i być może Adriano lub jeżeli Barca zdominuje spotkanie to Fontas ...

Co wy na taki skład ?? :)

0

Miejmy nadzieję na zwycięstwo Blaugrany ;)

0

@~Messi10

A od kiedy Kiko jest napastnikiem ?? Bo ja myślałem , że to jest obrońca... :)

0

Ja jestem przeciwny , temu by sprzedać Bojana :(

Świetny , młody zawodnik .

Sprzedają go tylko po to by kupić rezerwowego za 50mln ...

Fabregas nie jest nam aż tak potrzebny . A może lepszym rozwiązaniem byłoby go wypożyczyć i kupić tylko Kiko oraz Sancheza??

Ja bym tak zrobił ...

Ja przyszłość Barcy widziałem tak : Sanchez, Messi, Bojan , Thiago, Dos Santos , Jeffren , Kiko , Pique ( ma 24 lata , jest więc jeszcze młody ) , Jose Angel (wieżę , że kiedyś trafi do Barcy ) , Capdevila , jakiś obrońca ;) i Oier na bramce .

Fabregas też kiedyś przejdzie , ale wolałbym , żeby nie teraz bo zdecydowanie wolę Bojana :(

0

Ja jestem przeciwny , temu by sprzedać Bojana :(

Świetny , młody zawodnik .

Sprzedają go tylko po to by kupić rezerwowego za 50mln ...

Fabregas nie jest nam aż tak potrzebny . A może lepszym rozwiązaniem byłoby go wypożyczyć i kupić tylko Kiko oraz Sancheza??

Ja bym tak zrobił ...

Ja przyszłość Barcy widziałem tak : Sanchez, Messi, Bojan , Thiago, Dos Santos , Jeffren , Kiko , Pique ( ma 24 lata , jest więc jeszcze młody ) , Jose Angel (wieżę , że kiedyś trafi do Barcy ) , Capdevila , jakiś obrońca ;) i Oier na bramce .

Fabregas też kiedyś przejdzie , ale wolałbym , żeby nie teraz bo zdecydowanie wolę Bojana :(

0

@Matusiak95

Niestety transfer :(

0

Myślę , że się dobrze spisze ;)

0

Mi tam w Barcelonie nie potrzebny rezerwowy za 40mln ...

0

No ja tam byłbym z niego zadowolony .

Poza tym liczę na transfer Sancheza . Wydawanie 40mln na Fabregasa , który ma siedzieć na ławce jest bez sensu ...

Za to Sanchez ma talent i z pewnością dominuje nad takimi talentami jak np. Hernandez czy Neymar . Wystarczy by się lekko ograł i już super skrzydło na miejsce Pedro:)

Z Rossim nie ma co się czarować , nie przejdzie do Barcy . Kiko też się powinien ograć i za 2 sezony może coś z niego będzie . Myśląc o przyszłości to w Barcy według mnie mogą dominować Sanchez , Thiago , Montoya .

Nie wiem i nie mogę tego połapać dlaczego Barcelona pozbyła się Bojana ! Tylko po to by sprowadzić Fabregasa ? Bez sensu

Visca el Barca ! :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?