Herato
Dołączył/a: lipiec 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Gibbon_FCB bodajże w prime nawet 6/7 wolnych na sezon co jest raczej świetnym wynikiem
1
@Dankho94isback w ostatnim sezonie Realu zdobył raptem tylko 1 gola z wolnego, większość strzelone w pierwszym etapie gry w Realu
0
Najwięcej goli z rzutów wolnych w Realu od 2009r
- Cristiano (33)
- Bale (4)
- James/Ozil (3)
Chyba jednak Ronaldo nie był taki zły w tym elemencie skoro od od jego odejścia 2018r nikt nawet kilku takich goli nie zdobył xD
A taki Ozil odszedł w 2013 i nadal top 3 xD
1
@Giwera jasne!!
0
Co to za piłkarz?
- transfer do Sky FC w którym gra obecnie zszokował wszystkich
- grał także w 2 klubach z tego samego miasta
- zdobywał LE
- „niezwyciężony”
- x1 mistrz Hiszpanii
1
@clyde jasne!!!!!
Choć ja wolę jego you spin me a round niż pump it up
1
Co to za piosenkarz?
- zagraniczny artysta
- głównie zasłynął z jednego coveru
- mega swego czasu popularny w PL
- występował na sylwestrach w polskiej tv
- dead or alive
1
@sergio5 robi wrażenie choć trzeba dodać że kobiecy Real istnieje dopiero parę lat
1
@directedbyfcb nauka od Grzesia doprowadziła go do Realu
1
Co to za piłkarz?
- grał z Grzegorzem Rasiakiem
- x3 mistrz kraju w top5 lig
- zdobył LM i to nie raz
- grał także w USA
0
@Criss18Barca jasne!
2
Ciekawostkozagadka: Henry strzelił w kadrze 51 bramek i tylko 2 razy asystował mu Zidane
Raz podczas ME 2000 a drugi raz kto pamięta w jakim słynnym meczu? :D
7
@tomek8756 najlepsze że ten człowiek wystąpił w najnowszym odcinku pan z lombardu na yt obok ojca ufoludka i szybko go internauci rozpoznali xD
4
@AmigoBlancos on póki co i tak tam przerósł oczekiwania
0
X2 mistrzostwo, x2 LE, puchar króla, 2 finały LM
Dla mnie te osiągnięcia Simeone bardzo dobre w czasach gdy prime Realu i Barcy oraz ery Ronaldo i Messiego
Choć przez wielu trochę niedoceniany ale nie oszukujmy się Atleti zawsze będzie najwyżej top3 w Hiszpanii więc te 2 mistrzostwa i tak dobry wynik
0
@Encore Carrick póki co goat czy efekt nowej miotły?
2
Jeszcze 1 wygrana Diabłów i wszystkie challange z 5 wygranymi z rzędu się zakończą
4
@Hosh legendarny mecz
0
Co to za piłkarz?
- były zawodnik między innymi Liverpoolu
- zdobywca trypletu
- zasłynął między innymi z nieziemskiego wykończenia ruleta
- po jednych z dużych imprez cała galeria memów była z nim związanych
0
Challange wszystkich tiktokerow z wygraną przez United 5 meczów z rzędu poważnie zagrożone xD
2
@FcPortoFan1999 ile Widzew musi jeszcze wydać mln euro aby coś zacząć grać?
1
Arbeloa to pewnie do lata zostanie tylko w Madrycie, odpadniecie z PK plus baraże do 1/8 mimo wszystko fatalnie u nich to wygląda
0
W sumie duża wada o której się nie mówi nowego formatu LM jest to że w ostatniej kolejce fazy ligowej wszystkie zespoły w jednym dniu i o tej samej godzinie muszą grać
Jak było to podzielone na grupy można to było bardziej rozłożyć
4
Dokładnie 5 lat temu zmarł Ryszard Kotys czyli popularny Pazdzioch
Ależ ten czas leci
0
Co to za mecz? Nowy format
- wazna asystę zaliczył piłkarz który następnie został bankrutem
- jedną z bramek strzelił zawodnik który następnie miał kontrowersyjna sytuację na mundialu
- Francuz zmanorwal karnego przez co jego drużyna przegrała trofeum
- dla przegranej drużyny był to pierwszy taki finał w historii klubu
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Carrick to efekt nowej miotły?
Bo początek bardziej obiecujący niż za Ten Haga czy Amorima
2
@PatrykBarca trzeba przyznać że długi ma jeszcze ten kontrakt
0
co to za piłkarz?
- aktualnie zawodnik Prison FC do 2033r
- zdobywca Copa America
- grał także w Chinach
- mistrz Hiszpanii czy też Wloch
- jego klubowym kolega bym miedzy innymi Zlatan
0
Arsenal zaczyna znów puchnąć, mamy już taka powtkórkę kolejny sezon xD