Herato
Dołączył/a: lipiec 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co to za piłkarz?
- zagrał w 3 klubach
- x1 LM
- wielokrotny mistrz w top5 lig
- najbardziej kojarzony z kuriozalnego błędu w LM
- grał z Polakiem
- nigdy nie zagrał w seniorskiej kadrze kraju
6
@esem91 Muran - postań znana
1
@mekston 16 lat od tej cieszynki a chyba głównie z tego jest znany
0
@mekston chat gpt czy takie proste xD
0
Co to za piłkarz?
- były zawodnik między innymi Monako
- zagrał aż w 3 klubach z tego samego miasta
- jedyne trofeum jakie zdobył w karierze to puchar Hiszpanii
- zasłynął z niecodziennej celebracji bramki przeciwko byłemu klubowi
- grał także w Turcji
0
Jeszcze się okaże że Araujo i Ter Stegen będą mogli odjeść za darmo byle by zejść z ich pensji xD
1
@kubix05 jasne!
0
@Starrk żeby już to było oczywiste podpowiem że meblowy xD
1
Co to za piłkarz?
- najbardziej kojarzony z klubu ze stolicy w Europie
- x1 LM
- czarnoskóry
- były zawodnik między innymi Middlesbrough
- zdobył złoto z reprezentacją (lecz nie ms)
- karierę skończył w Kuweicie
- grał między innymi w Turcji
- popularny sklep
8
Patrząc na te całe „oburzenie” pracowników sklepów można odnieść wrażenie że to najbardziej rodzinna grupa społeczna ktora chce spędzić święta z rodziną xD
Nadal nie rozumiem czemu ktoś w takim razie pracuje w takim miejscu, jakoś pracownicy kin czy innych siłowni nie są tak mocno oburzeni jak ci ze sklepów a takie miejsca są otwarte w każdą niedzielę
0
@FCBparasiempre Xavi i Iniesta wtedy kontuzja niemal w tym samym czasie że tak wcześnie zeszli czy wizja Pepa?
0
@Roobo ja tam ostatnio dostałem migawkę na 50 lat za 0 zł na MPK xD
1
Xavi Simons - gość gdy był w juniorach Barcy wielka gwiazda na instragramie oraz wielka przyszłość
Mimo że oczywiście został zawodowym piłkarzem w wieku 22 lat jakoś dupy nie urywa i były z nim większe nadzieje
0
Wirtz to waszym zdaniem największy flop Premier League w tym sezonie?
2
W sumie to by było dosyć śmieszne jakby Arsenal spuchł i Aston Villa zdobyła mistrzostwo Anglii
0
@FcPortoFan1999 ktorego z naszych rodaków Silva posadzi na ławce?
0
Żółw ma aktualnie raptem 1 gol mniej niż najlepszy rok kalendarzowy w Realu Cristiano
Chyba nie będzie nadużycie powiedzenie że Mbappe serio daje podobną jakość Realowi jak Ronaldo
1
Fun fact: Cristiano nadal pozostaje ostatnim strzelcem Juve który zdobył hat tricka w Serie A mimo że nie gra już tam ponad 4 lata
0
@TaKeSe gratulacje, mam nadzieję że nie chat gpt, choć po 1 podpunkcie sam bym pomyślał że jakiś Tony Adams
0
Co to za piłkarz? Przykład hard
- całą karierę spędził w londyńskim klubie
- zdobył tylko jedno trofeum
- skończył karierę wcześniej przez kontuzje
- czarnoskóry
- był w kadrze na mundial w RPA
2
@PatrychoO jakby zgodził się na niski kontrakt za Araujo jak znalazł
3
DI Natale, Dzeko, Kuyt, Neymar, Higuain, Immobile, Osihmen, Messi, Mbappe
To parę większych nazwisk gdzie Szczesny obronił karnego w meczu. Dosyć spore nazwiska
Ogólnie Wojtas na 99 karnych przeciwko niemu obronił 24 (liczą się również te w serii rzutów karnych)
0
@Zoker a to na Transfermarkt nie pisze że koniec kariery
0
Co to za piłkarz?
- aktualnie wrócił do klubu z którego wypłynął na szerokie wody
- najbardziej kojarzony z klubu ze stolicy w Europie
- jego bramka z Juve w LM palce lizać
- X2 mistrz kraju w top5 lig
- nigdy nie zdobyl LM lecz LE już tak
- nagroda
1
@mercurial2000 kryzys Brazylii zaczął się w sumie po CA 2007 i poza przebłyskami trwa do dziś
1
@Eklerek ostatni mundial w karierze takich gwiazd jak Zidane, Ronaldinho, Bechkham, Zlatan, Nazario
0
Ter Stegen już 11 lat mieszka sobie w Barcelonie gdzie to fajne miejsce do codziennego życia i nie dziwię się że nie chce mu się odchodzić to też ma pewnie wpływ
Może powinien iść drogą Cecha który także nie chciał opuszczać Londynu i Marc niech sobie idzie do Espaniolu/Girony
0
Gyökeres wedlug was jest narazie flopem? Póki co dopiero 4 bramki w PL
Choć Isaka i Wirtza i tak nie przebije
0
@FcPortoFan1999 o ja pitolę xD
0
Kiedy ostatnio Legia grała na drugim poziomie rozgrywkowym?