5

Najlepsi strzelcy Barcelony w Lidze Mistrzów

- Lionel Messi – 120 goli w 149 meczach
- Luis Suárez – 25 goli w 55 meczach
- Rivaldo – 22 gole w 43 meczach
- Neymar – 21 goli w 40 meczach
- Robert Lewandowski – 20 goli w 33 meczach

Lewy dołączył do Barcy w wieku 33 lat a sa szansę być 2 najlepszym strzelcem Barcy LM po samym Leo!

0

@Rysiu widzialem jak grał w City ale wtedy dla mnie nigdy to nie był napastnik na +30/40 bramek w sezonie

0

@Azi miał papiery na solidnego napastnika ale na pewno nie był to nigdy materiał na cracka

6

Fun fact: pamięta jeszcze ktos z was jak w 2014r po transferze Suareza do Barcy to Liverpool próbował go zastąpić Mario Ballotelim?

To chyba był jeden z największych wtop transferowych Live choć Isak spokojnie go moze przebić

0

Cristiano za 2 tyg kończy 41 lat i trzeba przyznać że fizycznie wygląda nieźle, liga może nie za mocna ale strzela w niej jak i w reprezentacji choc na mundialu i tak raczej powinien być rezerwowym

5

Ter Stegen ma mocną fiksacje na mieszkanie w Barcelonie a żeby cokolwiek na nim ugrać musiał by mocno obniżyć swój kontrakt dla Girony/Espaniolu co raczej wątpię żeby wchodziło w grę

Pewnie po mundialu wypełni kontrakt w Barcy jako nr 2 i będzie najlepiej zarabiającym rezerwowym

3

W 2005 roku Liverpool zdołał wygrać Ligę Mistrzów w sezonie, w którym:

- w Premier League miał aż 37 punktów straty do Chelsea;
- zdobył tyle samo punktów w lidze co Bolton Wanderers i mniej niż Everton;
- odpadł z Pucharu Anglii przy pierwszej okazji (0:1 z grającym w Championship Burnley);
- przegrał w kwalifikacjach Ligi Mistrzów z Grazer AK na Anfield 0-1;
- zdobył tylko 6 goli w fazie grupowej LM (w sześciu meczach);
- w 80. minucie ostatniego meczu fazy grupowej LM potrzebował dwóch goli do awansu;
- najlepszy strzelec klubu zdobył 13 goli we wszystkich rozgrywkach, a 9 w lidze.

Paradoksalnie ten Liverpool z Dudkiem był chyba jeszcze gorszym zwycięzca LM niż Chelaea 2012 i te 6 miejsce w PL

2

@Stinger_ gdyby nie pieniądze Abramowicza żaden Londyński klub nie wygrał by LM xD

0

Pepcio po sezonie skończy przygodę z City waszym zdaniem?

0

Jak Yamal w ciągu swojej kariery nie zdobędzie chociaż 1 Zlotej Pilki to ten plebiscyt do kosza wlozyc

5

4 pod rzad strata punktów w lidze przez City

Pep wydał tyle kasy a znów w tym sezonie coś City sie zacina

6

Ciekawostka: Ostatni raz, kiedy Robert Lewandowski nie strzelił minimum 10 goli w sezonie, Lamine Yamal miał 3 lata.

(9 goli w sezonie 2010/11)

1

@StevenGastonMartin99 jeszcze niedawno jakby ktoś powiedział że szybciej Dembele zdobędzie ZP niż Mbappe był by uznany za niepoważnego xD

0

@Chada gol Balo z Niemcami na euro 2012 :D

0

"może sobie podpalać, puszczać fajerwerki z lazienki ale jak odpala taka rakiete jak przed chwilą odpalil"

Kto zgadnie z jakiego meczu jest ten komentarz? :D

0

@1LY0 wcześniej w cieniu Cristiano ale potem i też miewał sezony po 15 bramek na sezon

0

Wayne Rooney - też uważacie że jest trochę przereklamowany jak się weźmie overall kariery? Oczywiście najlepszy strzelec Diabłów lecz chociażby nigdy nie był królem strzelców PL

Dodatkowo jego słaba dyscyplina spowodowała że już Van Gaal szukał mu na siłę pozycję bo stawał się dosyć szybko mało mobilny jak na napastnika

0

@Zoker oczywiście, ale młody raczej tak dobry nie jest :D

1

@kanver_ kurde racja zapomniałem no przecież były memy że przyszedł do Bayernu i nic nie wygrali :D

0

@Danny Gaucho błędem Bayernu niewątpliwie był brak kupna Kane odrazu po odejściu Lewego do Barcy przez co stracili mistrzostwo

1

Arbeloa zaczął od fajnego osiągnięcia ale porażki i to w dwumeczu z IV ligowym Alcorcón za Pellegriniego i tak to nie przebije xD

2

2001r - Ajax Amsterdam ściąga dziewiętnastoletniego Szweda o nazwisku Ibrahimović

2026r – Ajax Amsterdam ściąga dziewiętnastoletniego Szweda o nazwisku Ibrahimović

Ciekawe jak wyjdzie powtórka z rozrywki

7

Arbeloa ma potencjał zostać w Realu krócej niż Julen Lopetegui xD

5

Declan Ryż obchodzi dziś 27 urodziny!

Ciekawe jak długo będzie miał tą łatkę umiejącego w wolne, nie zdziwię się jak te 2 z Realem będą jedynymi golami z wolnego w karierze xD

2

@Messi1992 jasne, pewnie chat gpt nie dał rady i nie było odpowiedzi xD

0

@vangoor niestety nie, ostatnia podpowiedź kluczowa :D

0

Co to za piłkarz?

- byly zawodnik jego z londyńskich klubów
- x2 LM
- zdobył medal na MŚ
- jego klubowym kolegą był między innymi Fernando Torres czy też Adebayor
- ostatnio o nim trochę na czasie

0

Co mysliscie o Rashu?

Ja od początku wiedziałem ze to bedzie case jak Felix i na początku efekt nowej miotły i potem zjechanka do średniego poziomu. Przy Yamalu i Raphinhy i tak nie ma co go trzymać za taką pensję

2

Ciekawostka: w 2013r nasz były crack Rakitic mógł zdobyć hat tricka przeciwko Realowi Madryt lecz przestrzelił swój drugi rzut karny w tamtym meczu


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?