Herato
Dołączył/a: lipiec 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@krycha2201 dlatego taka zagadka bo nie każdy o tym pamiętał
1
@escarabajo jasne! :)
0
@sendesara niee
@PatrykBarca on chyba nie wygrał LM
1
Co to za piłkarz?
- aktualnie gra w rodzimym kraju
- zdobył złoto z reprezentacją
- zagrał w 2 klubach z tego samego miasta
- widział na żywo słynny poślizg Gerrarda
- jego klubowym kolegą bym między innymi Etoo
- zdobył w karierze LM
2
Co to za piłkarz?
- były zawodnik między innymi Milanu
- aktualnie gra w Arabii
- zdobył złoto z reprezentacją
- x1 mistrz Hiszpanii
- La Rambla
0
@aldewir chciałem jeszcze dopisać fornite ale to pewnie wtedy samo tylko to słowo starczyło xD
3
Ja już dawno pisałem że zdrowy Robert to nawet w tym wieku jest gwarancją +25 bramek w sezonie dla Barcy, to nie jest Suarez że będzie biegał z brzuszkiem
Za rozsądne pieniądze nie znajdzie się drugiego takiego napastnika dlatego Lewy moim zdaniem conajmniej jeszcze na 1 sezon powinien zostać jeżeli obniży wymagania finansowe i chce się bić o najwyższe cele
0
Co to za piłkarz?
- były zawodnik między innymi Barcy
- zagrał w 3 klubach
- mistrz świata
- jego fatalnie strzelony karny mocno przyczynił się do przegrania ważnego trofeum
- nigdy nie wygrał LM
0
Rashford niby robi liczby ale jego gra bez piłki irytuje i często też marnuje klarowne sytuacje
Te liczby też nie nie są jakieś ultra wybitne, jakby robił takie jak Cristiano wtedy można było by wybaczyć braku gry w defensywie a tak to trzeba czekać na Raphinhe lecz Marcus jako rezerwowy byłby ok
1
@Azazel_Pazuzu jasne, nie każdy może pamiętal że grał w Realu
1
Co to za piłkarz?
- były zawodnik między innymi Realu Madryt
- mistrz Europy
- karierę skończył w Brazylii
- 1x mistrz kraju w top5 lig
- jego zmarnowany karny pozbawił szans swój zespol na wielki triumf
- x2 LE
2
Liverpool za mało wydał na transfery w letnim okienku i teraz odbija się to czkawką
0
Doku trochę jak Robben, bazuje na 1 zwodzie ale opracowanym do perfekcji
0
Tu Slot ładnie będzie do wywalenia jak przy transferach za tak grubą kasę jak Wirtz, Isak czy Frimpong nie będzie LM na kolejny sezon
0
@Salchent Ronaldo też miewał serię gdzie nie trafiał karnych pod rząd
0
@MessiForeverTheBest oczywiście
0
Co to za piłkarz?
- grał między innymi w klubie gdzie szatnia gości jest „słaba” i „przestarzała”
- jego hat trick przyczynił się do zdobycia trofeum
- x1 mistrz Francji
- zdobywał medale z reprezentacją
- jego klubowym kolega byl między innymi Di Maria
1
Real zapewne nie może strzelić bramek Vallecano gdyż dostali szatnie rodem z lat 80 i brak światła w pokoju dla fizjoterapeutów
0
Ciekawostka o której może nie widziałeś:
Manuer Neuer jest starszy o 2 tygodnie od swojego trenera Vincenta Kompanego
0
Taki Kane w jakich aspektach jest lepszy od Lewego jak weźmiemy pod uwagę całokształt kariery, Anglik jest według was lepszy technicznie?
0
Nie sądzicie że to była najbardziej klimatyczna muzyczka do La Liga? Nadal jak ja słyszę to ciary przechodzą
2
Arsenal i tak się zesra aż tu nagle Amorim sięgnie po mistrzostwo Anglii xD
2
@BezglutenowyPedri w reklamie chodzi także o świadomość marki która trzeba podsycać, taki mcdonald po co się wg cb reklamuje skoro każdy go zna? :)
1
Co to za piłkarz?
- zagrał w 3 klubach
- x1 mistrz Niemiec
- w minionym okienku zmienił klub
- uderzył przypadkowo piłką dziecko na trybunach
- zagrał na jednych MŚ
5
Najlepsi strzelcy Man City w tym sezonie Premier League
13 - Haaland
2 - Esteve (zawodnik Burnley) XD
1 - Foden, Nunes, Cherki, Reijnders
0
To może Ten Hag na nowy sezon
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@messicocacola gratulacje
0
Co to za piłkarz?
- były zawodnik między innymi PSG
- poważna kontuzja zahamowała mu dobrze prosperującą karierę
- x2 LM
- nigdy nie zagrał w seniorskiej reprezentacji swojego kraju
- wolał balować w klubach niż zajmować się chorym dzieckiem
1
Dokładnie 9 lat temu Legia zremisowała z Realem przy Lazienkowskiej przy pustych trybunach
Ale ten czas leci