Herato
Dołączył/a: lipiec 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Barcelona jest w ekskluzywnym gronie z Elche bez porażki w La liga :D
6
Widzew to takie Man Utd, niedosyc ze koszulki tez czerwone to duża kase wydana jak na polskie warunki a wyników jak nie ma tak nie ma
1
@ShawnC ale na jego pozycji jest Grimaldo i Cucurella a nie jakieś Unai Simony…
1
Garcia co prawda ma kontuzję ale jakim cudem on do tej pory nie załapał się nawet w 1 meczu do seniorskiej kadry Hiszpanii?
Szczególnie że ma już 24 lata
0
@ViscaelBarca2007 pasują o ile pamiętasz o Brentford :D
A pamiętacie który mecz miałem na myśli?
1
Co to za piłkarz?
- bramkarz
- w pewnym hicie ligi wpuścił aż 8 bramek w meczu
- zagrał w 2 klubach z tego samego miasta
- 4x mistrz kraju w top5 lig
- jego aktualna wartość to milion euro
1
Leo Messi, Seedorf, Balloteli, Roberto Carlos, Lukaku, De Bruyne, Hazard
Zagadka: który piłkarz był klubowym kolegą wszystkich powyżej?
0
Prócz Pogby przychodzą wam do głowy jakieś inne nazwiska gdzie po odejściu z United piłkarz zaczął grać gorzej niż w Manchesterze?
0
Ależ ten Simeone jest chimeryczny
Stara pkt z Elche czy innym Alaves proszę bardzo a przy tym za chwilę manita z Realem
0
@Encore piękny Amorim rade wytrzymać twoim zdaniem w United do stycznia bez zwolnienia?
3
4pkty United do strefy spadkowej, ja tam wierzę że zdołają się utrzymać w PL
1
Sesko pierwszy gol od 9-10 meczów, gość to drugi Hojlund xD
0
@RosjaninBut Wojtas da radę
2
Ten ziomek na tiktoku co obetnie włosy jak United wygra 5 meczow z zrzedu to ma naprawdę przekichane xD
3
Wszyscy Francuzi z Złotymi Piłkami
(Kopa, Papin, Zidane, Platini, Benzema, Dembele)…
…mają ich dokładnie tyle samo co sam Leo Messi xD
0
Neymar mając 19 lat w 2011r był dopiero na 10 miejscu w ZP
Bardzo słabo wygada ten wynik w porówniu do Yamala teraz :D
4
Swoją drogą brak Puchacza conajmniej w top5 ZP jest to skandal
1
Czyli Dembele jest lepszy niż np taki Henry bo ma ZP? xD
0
@Marcelinho99 przed zeszłym sezonie już smiało by można tego delikwenta wyśmiać jakby ktoś tak powiedzdial
8
Najlepsze jest to że gdy Dembele odchodził z Barcy w 2023 jako jeden z najbardziej rozczarowujących transferów w XXI w to jakby ktoś wtedy powiedział że za 2 lata wygra ZP…
…był by conajmniej uważany za wariata
1
@maciar jasne :)
1
Sadio Mane, Diego Forlan, Aaron Ramsey, Ødegaard, Gerrard Pique, Szczęsny
Zagadka: który zawodnik był klubowym kolegą wszystkich zawodników powyżej?
0
Waszym zdaniem rywalizacja Mbappe - Yamal może nabrać podobnego rozpędu co Messi i Ronaldo?
Bo ja osobiście chętnie zobaczył bym podobnie po latach taki wyścig o Pichichi gdzie obydwaj strzelają po 30-50 goli i ten drugi nie zostaje królem strzelców z 46 bramkami :D
0
1. Lewy
2. Suarez
3. Benzema
4. Zlatan
5. Drogba
A jak wygląda wasze top5 typowych 9 w XXI wieku? Robert dla mnie top1 za to że praktycznie od sezonu 11/12 nie schodzi poniżej świetnego strzeleckiego poziomu
1
@mekston odrazu po twoim wpisie Ribery sie przypomina :D
0
Najlepsze jest to że gdyby nie ta liga mistrzów PSG to piękny Yamal w sumie bankowo by odbierał ZP…
0
Ferran z flopu za 55mln stał się naprawdę wartościowym zawodnikiem xD
0
Pep waszym zdaniem po sezonie out? Wygląda na to że City chyba będzie się biło o miejsce dające LM
1
@Gaz ten karny to jego najbardziej zmarnowany w całej karierze
0
Simeone jak nie doczołga sie do miejsca dającego LM nie zdziwie się jak już w tym sezonie zostanie zwolniony