2

Barcelona jest w ekskluzywnym gronie z Elche bez porażki w La liga :D

6

Widzew to takie Man Utd, niedosyc ze koszulki tez czerwone to duża kase wydana jak na polskie warunki a wyników jak nie ma tak nie ma

1

@ShawnC ale na jego pozycji jest Grimaldo i Cucurella a nie jakieś Unai Simony…

1

Garcia co prawda ma kontuzję ale jakim cudem on do tej pory nie załapał się nawet w 1 meczu do seniorskiej kadry Hiszpanii?

Szczególnie że ma już 24 lata

0

@ViscaelBarca2007 pasują o ile pamiętasz o Brentford :D

A pamiętacie który mecz miałem na myśli?

1

Co to za piłkarz?

- bramkarz
- w pewnym hicie ligi wpuścił aż 8 bramek w meczu
- zagrał w 2 klubach z tego samego miasta
- 4x mistrz kraju w top5 lig
- jego aktualna wartość to milion euro

1

Leo Messi, Seedorf, Balloteli, Roberto Carlos, Lukaku, De Bruyne, Hazard

Zagadka: który piłkarz był klubowym kolegą wszystkich powyżej?

0

Prócz Pogby przychodzą wam do głowy jakieś inne nazwiska gdzie po odejściu z United piłkarz zaczął grać gorzej niż w Manchesterze?

0

Ależ ten Simeone jest chimeryczny

Stara pkt z Elche czy innym Alaves proszę bardzo a przy tym za chwilę manita z Realem

0

@Encore piękny Amorim rade wytrzymać twoim zdaniem w United do stycznia bez zwolnienia?

3

4pkty United do strefy spadkowej, ja tam wierzę że zdołają się utrzymać w PL

1

Sesko pierwszy gol od 9-10 meczów, gość to drugi Hojlund xD

0

@RosjaninBut Wojtas da radę

2

Ten ziomek na tiktoku co obetnie włosy jak United wygra 5 meczow z zrzedu to ma naprawdę przekichane xD

3

Wszyscy Francuzi z Złotymi Piłkami
(Kopa, Papin, Zidane, Platini, Benzema, Dembele)…


…mają ich dokładnie tyle samo co sam Leo Messi xD

0

Neymar mając 19 lat w 2011r był dopiero na 10 miejscu w ZP

Bardzo słabo wygada ten wynik w porówniu do Yamala teraz :D

4

Swoją drogą brak Puchacza conajmniej w top5 ZP jest to skandal

1

Czyli Dembele jest lepszy niż np taki Henry bo ma ZP? xD

0

@Marcelinho99 przed zeszłym sezonie już smiało by można tego delikwenta wyśmiać jakby ktoś tak powiedzdial

8

Najlepsze jest to że gdy Dembele odchodził z Barcy w 2023 jako jeden z najbardziej rozczarowujących transferów w XXI w to jakby ktoś wtedy powiedział że za 2 lata wygra ZP…

…był by conajmniej uważany za wariata

1

@maciar jasne :)

1

Sadio Mane, Diego Forlan, Aaron Ramsey, Ødegaard, Gerrard Pique, Szczęsny

Zagadka: który zawodnik był klubowym kolegą wszystkich zawodników powyżej?

0

Waszym zdaniem rywalizacja Mbappe - Yamal może nabrać podobnego rozpędu co Messi i Ronaldo?

Bo ja osobiście chętnie zobaczył bym podobnie po latach taki wyścig o Pichichi gdzie obydwaj strzelają po 30-50 goli i ten drugi nie zostaje królem strzelców z 46 bramkami :D

0

1. Lewy
2. Suarez
3. Benzema
4. Zlatan
5. Drogba

A jak wygląda wasze top5 typowych 9 w XXI wieku? Robert dla mnie top1 za to że praktycznie od sezonu 11/12 nie schodzi poniżej świetnego strzeleckiego poziomu

1

@mekston odrazu po twoim wpisie Ribery sie przypomina :D

0

Najlepsze jest to że gdyby nie ta liga mistrzów PSG to piękny Yamal w sumie bankowo by odbierał ZP…

0

Ferran z flopu za 55mln stał się naprawdę wartościowym zawodnikiem xD

0

Pep waszym zdaniem po sezonie out? Wygląda na to że City chyba będzie się biło o miejsce dające LM

1

@Gaz ten karny to jego najbardziej zmarnowany w całej karierze

0

Simeone jak nie doczołga sie do miejsca dającego LM nie zdziwie się jak już w tym sezonie zostanie zwolniony

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?