Herato
Dołączył/a: lipiec 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ederson w zeszłym sezonie zapewnił z 2 asysty i dobrze gra nogami
Czemu wiec Pep go wymienil skoro lubi takich bramkarzy? xD
0
Pep już powoli się "wypala" w City?
0
@fcbarcafan19 proszę cię, po zdobyciu trofeum Totki kolejne pewnie niemal 20 lat stagnacji
0
Jeśli chodzi o całokształt kariery w Barcy to lepszy był Ter Stegen czy Valdes waszym zdaniem?
Victor to chyba był u nas głównej dlatego że był wychowankiem, do tej pory pamiętam te jego 2 paskudne podania do Di Maria gdzie padły bramki
1
Fun fact: przez to że aż 7 drużyn z 20 w Premier League jest jednego z jednego miasta to tak praktycznie w każdej kolejce PL będziemy mieć jakieś derby Londynu!
1
Totti, Maldini, Puyol, Jaszyn, Carragher, Giggs, Neville, Tony Adams, Scholes
Jakich znacie jeszcze dobrych piłkarzy którzy całą karierę spędzili w 1 klubie?
Tak z pamięci jest ich serio całkiem niewiele i chyba większość już wymieniłem
0
O Fergusonie czy Wengerze jakoś nikt przez całą karierę nie myślał ich zwolnic a są tu opinie że Simeone z Atleti powinien odejść bo się nie "rozwijają" choć gość jest już tyle lat
Czasami lepsza moim zdaniem pewna stagnacja niż powrót do czasów spadków z La Liga
1
@Kgorecki2500 tak naprawdę nikomu się to nie opłaca, sieci nie powinne być do tego zmuszane
1
Jak wyniki Barcy się utrzymają plus zostanie dołożona LM to za jakiś czas śmiało można powiedzieć że Flick zaraz po Pepciu będzie drugim najlepszym trenerem Barcy w XXI wieku
0
Niepopularna opinia: Gdyby nie ban Benzemy na kadre został by trzecim najlepszym strzelcem w historii reprezentacji po Messi i Ronaldo?
0
Fun fact: Na oficjalnym kanale youtubowym Major League Soccer nadal filimkiem z największą ilością wyświetleń jest słynna ruleta Mario Ballotelego :D
1
@Ojciec5tkidzieci oczywiście
0
@Ojciec5tkidzieci jednak proste, a pamietasz który mecz miałem na myśli? :D
0
Co to za piłkarz?
- były zawodnik aż 4 klubów z 1 miasta!
- jego najcenniejsze trofeum jakie zdobył w karierze to X1 LE
- zdobywca 2 goli przeciwko Polakowi w jednym z najlepszych meczow Premier League (moim zdaniem)
- reprezentowal kraj z których w ostatnich paru dniach piłkarsko nam "nie po drodze" :)
0
@takisobiektos myślałem że będzie trudniejsze, jeszcze zależy który :D
0
Błaszczykowski, Modric, Messi, Zlatan, Luka Jovic, Leroy Sane, Donnarumma
Zagadka: kto był klubowym kolega wszystkich tych zawodników? :D
0
@Eklerek cooo, Chelsea wraca do herbu sprzed Abramowicza?
0
@Criss18Barca Toruń bodajże jeszcze przed wojną miał ostatnio klub w najwyższej klasie rozgrywkowej :D
5
Ciekawostka: Zielona Góra to największe miasto w Polsce które nigdy nie miało klubu piłkarskiego w najwyższej klasie rozgrywkowej
Miasto ma ponad 140tys mieszkańców
0
@FioletoweOczy dosyć "szybko" o ile pamiętam stracił formę, po Euro 2012 już był dosyć słaby i nie bez powodu w jego miejsce sciagnieto Diego Lopeza
2
Z cyklu kiedyś to było: ależ w tej akcji Torres ładnie porobił Cannavaro :D
5
Ciekawostka: spośród 368 piłkarzy powołanych na Euro 2004 tylko Podolski i Cristano nie skończyli swoich karier piłkarskich!
Choć różnica między nimi jest taka że Poldi nie gra w kadrze od 2017r
0
@Walpiano Yamal także więc ma dużo czasu, myślę że do 20 spokojnie powinien zgarnąć ZP :)
0
Jeżeli Yamal zdobył by ZP w tym roku lub przyszłym to był by ktoś mlodszy niż on z taką nagroda?
0
@MichuZ44 dużo nie kosztował a dostał szansę bycia w miarę przyzwoitym zmiennikiem.
0
@Frimpong niestety nie
0
Co to za piłkarz?
- były zawodnik między innymi Bayernu Momachium
- najlepszy strzelec swojej reprezentacji
- zdobywal złote medale z kadrą
- jego klub owi koledzy to miedzy innymi Bechkham czy Mikel Arteta
- ostatni raz na mundialu widzieliśmy go w 2010r
1
@Andi18 jeszcze się okazje że Bednarek będzie crackiem jak Pepe
0
@FcPortoFan1999 Swoją drogą ciekawe kiedy były 3 kluby z Krakowa ostatnio w najwyzszej lidze rozgrywkowej w Pl
Wzywam @Danny Gaucho
0
@FcPortoFan1999 spytałem o to chata gpt i tak na szybko sprawdziłem i pierdzielił głupoty