0

Yamal 18 lat a wydaje się już być totalnie ukształtowany piłkarz który zresztą już wiele osiągnął, nawet Messi czy Ronaldo w tym wieku aż tyle z kariery nie wycisnęli oni dopiero dobrze wchodzili w zawodowy futbol xD

0

Flick to najlepszy trener który był po Lucho?

0

@Shad0wK1ng spróbowałem z chat gpt i nie mógł dojść o kogo chodzi xD

2

@Wossi61FCB myślałem że będzie trudniejsze!

0

2,7,13,4,15,33,77,8,10,3,32,23,20,6,22

To teraz ciężki przykład, którego to zawodnika historia numerów? :D

1

@PatrychoO te 23 i 32 zbyt proste ;p

0

7,15,17,10,28,14,24,23,32

Zagadka: który piłkarz grał z tymi numerami w karierze?

0

Richarlison chwilowo przypomniał o sobie bramka podobna do tej na ms to teraz znów czas odejść w odchlan przecietnosci xD

0

Ciekawostka: Pierwszy raz w finale Ligi Mistrzow w historii z londyńskich klubów zagrał dopiero Arsenal w 2006r

Natomiast pierwsze zwycięstwo w LM londyńskiego klubu było w 2012 i była to oczywiście Chelsea


Dosyć pozno londyńskie kluby wzięły się za LM biorąc uwagę jak piłkarskie jest to miasto i mogli by tam w sumie własną lige uzbierać na lajcie

0

Czyli na jutro z bramkarzy jest zgłoszony tylko Pena i Garcia czy jak to wygląda?

0

Był może ktoś z was dziś na Fali w Łodzi?

Jak juz o 10 rano tam się wjechać nie dalo to jest pewni grubo, jak ktoś był niech zda relacje xD

0

@lithotripter oczywiście że Young, słynny mecz z 8:2 myślałem że sporo osób pamięta :D

0

@lithotripter nie ale strzelił w tym meczu hat tricka Wayne :D

0

Taka rozkmina naszła mnie coś odnośnie Ronaldo Nazario, pamięta ktoś czemu w sumie po mundialu w Niemczech został on odsunięty od reprezentacji?

0

"2 do 0 alez piękny gol(...)on nie musi się martwić o powolanie do reprezentacji Anglii, to jest jedna z największych gwiazd na wyspach"

Zagadka: czyja to bramka z tego komentarza?
Podpowiedź: Wojtek nie wspomina tego meczu najlepiej :D

0

@BHAFCB co się stało że tak szybko kończy? Kontuzja?

7

3 dni temu Mario Balloteli świętował 35 urodziny i nadal póki co zostaje bez klubu

- legendarna asysta do Aguero
- zdobywca trypletu
- 2 gole z Niemcami które przypieczętowały srebro na Euro
- świetna ruleta z La Galaxy

Gość miał papiery na solidnego napastnika ale gdzieś tam oczywiscie głowa nie dojechała. Mógłby dołączyc do ekstraklasy!

13

@JohnKennedy 1 sezon Prison Break

1

Jak obstawiacie za ile w kinach zobaczymy filmy w 100% stworzone przez AI?



Na takie Vice City by człowiek poszedł :D

0

Oo Dollaruma jednak prawodopbnie wybierze Man City

Jednak Pep nie chce Edersona który "świetnie" gra nogami i zapewnia asysty?

0

Ciekawostka o której byc może nie wiedziałeś:

Chelsea jest jedynym klubem który może się pochwalić że przez parę dni był jednoczesnym aktualnym zwycięzca LE oraz LM

2

Szkoda tego mistrzostwa Bayernu w zeszłym sezonie bo mem że z Harrym nie zdobywa się trofeów był by teraz jak złoto xD

9

3 trofeum dla Totkow w XXI wieku może stac się faktem

Historia pisze się na naszych oczach xD

5

Wielki Milan z Cafu, Kaka, Maldinim, Dida, Gattuso i wiele innych dużych postaci w latach 2000-2010 ten skład ugrał raptem 1 mistrzostwo Wloch xD

Dosyć żenujący wynik, tak samo jak 2 mistrzostwa Cristiano przez 9 lat w Realu

1

Czy dziś nadal panuje optymizm?

0

@APTAPT a może w końcu niech hiszpańskie kluby przestają więcej wydawać na zawodnikow niż są w stanie zarobić?

Według mnie lepszy nawet spadek niż zadluzanie się po same kulen potem prowadzi to do upadków. W Polsce sporo takich przypadków jak Widzew, Łks itp

1

@Hshdhrhdh z tymi oknami to dosłownie xD

0

@FcPortoFan1999 poprosze specjalny statment od ciebie jak zagrał Bednardinho

Będzie legenda na miare Mlynarczyka?

0

@FcPortoFan1999 zadowolony że Polak rodak w 1 składzie?

0

@FcPortoFan1999 będą mieć najładniejszy stadion w I lidze chociaż

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?