0

Aktualna Brazylia jest waszym zdaniem najgorszą kadrowo w całym XXI wieku?

0

https://imgur.com/a/4MZab1x

Patrząc na te trofea ktoś może pomyśleć że był conajmniej przyzwoitym piłkarzem ale chociaż talizmanem był dobrym xD

1

@Kubsoleon sportowo Leo jakby grał w Europie myślę że jeszcze pare lat na luzie w top 10 piłkarzy był by

0

Leo Messi powinien wystawić w przyszłym roku na mundialu czy nie powinien ewentualnie psuc sobie tego że ostatni mundial w którym brał udział był wygrany?


Fun fact: Jeśli tak się stanie Cristiano będzie miał szansę zostać jedynym piłkarzem który zagra w 6 turniejach MŚ

0

Te Niemcy odkąd wygrali mundial 2014 potem to już równia pochyła

x2 pod rząd nie wyjście z grupy na mundialu a teraz na starcie przegrywają z Słowacją w eliminacjach

0

Czemu gramy 4 mecz w eliminacjach a takie Niemcy grają dopiero pierwszy mecz?

0

Będzie ciężka bitka z Finlandią o awans xD

2

Wgl ciekawi mnie logika Chelsea

Zapłacili kare United byle by tylko nie brać Sancho po czym wzięli kolejnego wyrzutka Diabłów czyli Garnacho…

Przecież jeden i drugi prezentują podobny poziom zaangażowania

6

Szokująca jest ta inflacja

W 2009r za 90min mogłeś kupić takiego Cristiano.
Dziś podobne pieniądze Nowy Zamek kupił jakiegoś Woltemade xD

0

Alexander Isak - 145 mln euro i 4 największy transfer w historii futbolu, co o nim myślicie?

Ja rozumiem że fajny piłkarz ale płacić tak chore pieniądze za zawodnika który wykręca 20 goli z hakiem w Premier League dla mnie jest to spore przepłacenie

0

Co to za trener?

- były szkoleniowiec między innymi Interu Mediolan
- prowadził aż 4 reprezentacje narodowe
- nigdy nie wygrał LM
- karierę trenerska skończył w klubie ze stolicy

3

W XXI wieku angielskie klubu wygrały LM 6 razy, to dużo wg was jak na tak finansową potęgę Premier League?

Dla porównania sam Real wygrał w tym czasie 7LM

0

Grimsby Town wpuściło nieuprawnionego zawodnika w meczu z United i dostali tylko karę finansową

Dziwnie to brzmi w kontekście takiej Legii gdzie tam odrazu były dyskwalifikacja z Celtikiem

2

@bartulek98 w Hiszpanii poza Realem to klubu też bardziej stawiają na wychowankow niż w Anglii

0

Haaland, Luiz Adriano, Messi - co łączy tylko tych 3 tych piłkarzy? ;)

7

David Trezeguet w 2006 r. miał oferty z wielkich europejskich klubów. Najmożniejsi liczyli na to, że po spadku Juventusu do Serie B, Francuz będzie chciał odejść za wszelką cenę. Nie odszedł.

W 2013 roku na emeryturę wybrał się do River Plate ulubionego klubu ze swojego dzieciństwa, które w tamtym czasie spadło do drugiej ligi. Chciał koniecznie pomóc im w szybkim powrocie!

David czysta klasa dla mnie


0

Po co Bayernowi taki średniak za dużą kasę jak Jackson skoro jest Kane?

0

@ViscaelBarca2007 w porównaniu do Amorima to Ten Hag wykręcał przyzwoite wyniki

0

Fun fact: w sezonie gdy Liverpool rozgromił 7:0 Man Utd wydawało by się że ekipa z Anfield była wtedy w giga formie

Nic bardziej mylnego, diabły zajęły wtedy 3 miejsce w PL a Liverpool był 5 i musiał zadowolić się Ligą Europy


0

Ciekawe jak długo Ten Hag jeszcze będzie zatrudniany w dobrych klubach za ten 1 dobry sezon Ajaxu w LM gdzie i tak Lucas Moura ich wyjaśnił

Gość pewnie będzie jechał za nazwisko jak Piątek za jeden dobry rok w Serie A

0

Ten Hag kozak, zostać zwolniony po 2 meczach xD

0

Garcia kot, dziwne że jeszcze nie zagrał w kadrze a nawet nie dostał teraz powołania tylko będzie grał ten placek Unai Simon

0

Rash wg was ma szanse zostać „wartościowym” zmiennikiem?

0

Czemu nasz potężny Polak rodak nie wszedł jeszcze na boisko

2

@Eklerek Paqueta ogólnie ma szansę w młotach zostać legendą

1

@Bernard777 nie no Victor w poprzedniej kolejce 2 bramki strzelił

1

Tak swoją drogą 7 drużyn w Premier League jest z Londynu

Statystycznie nie ma opcji żeby w jakieś kolejce nie było derb tego miasta. 38 kolejek z derbami to był by mocny wynik

1

@macio_944 spokojnie, ten mecz był 10 lat temu…

0

Pepcio druga porażka pod rząd w lidze, chyba w City już się wypalił mimo pokaźnych transferów i ciekawe czy ten sezon będzie jego ostatnim na Etihad

0

Pamiętacie tą wspaniałą bramkę Florenziego z Barca? Była to jego jedyna bramka w LM. Na pewno będzie ją bardzo miło wspominał w swojej karierze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?