Herato
Dołączył/a: lipiec 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Aktualna Brazylia jest waszym zdaniem najgorszą kadrowo w całym XXI wieku?
0
https://imgur.com/a/4MZab1x
Patrząc na te trofea ktoś może pomyśleć że był conajmniej przyzwoitym piłkarzem ale chociaż talizmanem był dobrym xD
1
@Kubsoleon sportowo Leo jakby grał w Europie myślę że jeszcze pare lat na luzie w top 10 piłkarzy był by
0
Leo Messi powinien wystawić w przyszłym roku na mundialu czy nie powinien ewentualnie psuc sobie tego że ostatni mundial w którym brał udział był wygrany?
Fun fact: Jeśli tak się stanie Cristiano będzie miał szansę zostać jedynym piłkarzem który zagra w 6 turniejach MŚ
0
Te Niemcy odkąd wygrali mundial 2014 potem to już równia pochyła
x2 pod rząd nie wyjście z grupy na mundialu a teraz na starcie przegrywają z Słowacją w eliminacjach
0
Czemu gramy 4 mecz w eliminacjach a takie Niemcy grają dopiero pierwszy mecz?
0
Będzie ciężka bitka z Finlandią o awans xD
2
Wgl ciekawi mnie logika Chelsea
Zapłacili kare United byle by tylko nie brać Sancho po czym wzięli kolejnego wyrzutka Diabłów czyli Garnacho…
Przecież jeden i drugi prezentują podobny poziom zaangażowania
6
Szokująca jest ta inflacja
W 2009r za 90min mogłeś kupić takiego Cristiano.
Dziś podobne pieniądze Nowy Zamek kupił jakiegoś Woltemade xD
0
Alexander Isak - 145 mln euro i 4 największy transfer w historii futbolu, co o nim myślicie?
Ja rozumiem że fajny piłkarz ale płacić tak chore pieniądze za zawodnika który wykręca 20 goli z hakiem w Premier League dla mnie jest to spore przepłacenie
0
Co to za trener?
- były szkoleniowiec między innymi Interu Mediolan
- prowadził aż 4 reprezentacje narodowe
- nigdy nie wygrał LM
- karierę trenerska skończył w klubie ze stolicy
3
W XXI wieku angielskie klubu wygrały LM 6 razy, to dużo wg was jak na tak finansową potęgę Premier League?
Dla porównania sam Real wygrał w tym czasie 7LM
0
Grimsby Town wpuściło nieuprawnionego zawodnika w meczu z United i dostali tylko karę finansową
Dziwnie to brzmi w kontekście takiej Legii gdzie tam odrazu były dyskwalifikacja z Celtikiem
2
@bartulek98 w Hiszpanii poza Realem to klubu też bardziej stawiają na wychowankow niż w Anglii
0
Haaland, Luiz Adriano, Messi - co łączy tylko tych 3 tych piłkarzy? ;)
7
David Trezeguet w 2006 r. miał oferty z wielkich europejskich klubów. Najmożniejsi liczyli na to, że po spadku Juventusu do Serie B, Francuz będzie chciał odejść za wszelką cenę. Nie odszedł.
W 2013 roku na emeryturę wybrał się do River Plate ulubionego klubu ze swojego dzieciństwa, które w tamtym czasie spadło do drugiej ligi. Chciał koniecznie pomóc im w szybkim powrocie!
David czysta klasa dla mnie
0
Po co Bayernowi taki średniak za dużą kasę jak Jackson skoro jest Kane?
0
@ViscaelBarca2007 w porównaniu do Amorima to Ten Hag wykręcał przyzwoite wyniki
0
Fun fact: w sezonie gdy Liverpool rozgromił 7:0 Man Utd wydawało by się że ekipa z Anfield była wtedy w giga formie
Nic bardziej mylnego, diabły zajęły wtedy 3 miejsce w PL a Liverpool był 5 i musiał zadowolić się Ligą Europy
0
Ciekawe jak długo Ten Hag jeszcze będzie zatrudniany w dobrych klubach za ten 1 dobry sezon Ajaxu w LM gdzie i tak Lucas Moura ich wyjaśnił
Gość pewnie będzie jechał za nazwisko jak Piątek za jeden dobry rok w Serie A
0
Ten Hag kozak, zostać zwolniony po 2 meczach xD
0
Garcia kot, dziwne że jeszcze nie zagrał w kadrze a nawet nie dostał teraz powołania tylko będzie grał ten placek Unai Simon
0
Rash wg was ma szanse zostać „wartościowym” zmiennikiem?
0
Czemu nasz potężny Polak rodak nie wszedł jeszcze na boisko
2
@Eklerek Paqueta ogólnie ma szansę w młotach zostać legendą
1
@Bernard777 nie no Victor w poprzedniej kolejce 2 bramki strzelił
1
Tak swoją drogą 7 drużyn w Premier League jest z Londynu
Statystycznie nie ma opcji żeby w jakieś kolejce nie było derb tego miasta. 38 kolejek z derbami to był by mocny wynik
1
@macio_944 spokojnie, ten mecz był 10 lat temu…
0
Pepcio druga porażka pod rząd w lidze, chyba w City już się wypalił mimo pokaźnych transferów i ciekawe czy ten sezon będzie jego ostatnim na Etihad
0
Pamiętacie tą wspaniałą bramkę Florenziego z Barca? Była to jego jedyna bramka w LM. Na pewno będzie ją bardzo miło wspominał w swojej karierze