Herato
Dołączył/a: lipiec 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Lanosss Mimo takiego zwyciestwa Liverpool bodajże skończył tamten sezon niżej w tabeli niż Diabły xD
7
Barca ma w swoim składzie aż 3 laureatów Golden Boy
Nigdy wcześniej nie było jednocześnie w drużynie aż 3 takich piłkarzy
1
@zaba107 jasne!
0
Ronaldinho, Rooney, Balloteli, Cannavaro, Thomas Vermaelen
Zagadka: który piłkarz był klubowym kolegą ich wszystkich?
1
Co to za piłkarz?
- były zawodnik Prison FC
- zdobywał medale z reprezentacją
- skorpion
- jego odważniejsza gra na jego pozycji na pewno była inspiracją do zmiany przepisów gry
- dla reprezentacji zdobył 3 bramki
0
@pt9 Pracuje w dużym korpo jako robol, jak chcesz zewnętrznie awansować to nie ma problemu jak ktoś ambitniejszy z roboli, ale studia nawet zaoczne muszą być
0
Największa bzdura w kwestii pracy jaką słyszę to że studia nić nie dają xD
Ok - po studiach nie masz zagwarantowanej żadnej pracy to logiczne lecz jak chcesz iść do jakiegoś korpo czy biura to studia nawet gówniane to must have, inaczej w korpo nigdy nie awansujesz po za stanowisko robotnicze.
0
@lucca87 Coo? to Ranieri już ich nie trenuje?
0
Rashford 2 sezony temu miał swój najlepszy okres w karierze gdzie strzelił 30 bramek w sezonie a wydaje się jakby to było wieki temu
0
@Douglas13 trochę się rozpisałem a takie proste xd
0
Co to za piłkarz?
- były zawodnik między innymi Aston Villi
- 3x mistrz Anglii
- gdyby nie pewien Niemiec być moze wygral LM w swojej karierze
- Messi założył mu siatkę
- jego klubowym kolegą był między innymi Jerome Boateng
0
Ostatni Anglik w Barcy grał 36 lat temu i był to oczywiście Gary Lineker
Aż dziwne że przez ten czas nawet jakieś mniejsze nazwisko przez Barce się nie przewinęło
1
Czy to nie przypadkiem Rashford był by pierwszym Anglikiem w Barcy od czasów Linekera?
3
Swoją drogą w Hiszpanii jest straszne zdzierstwo że podatek tam mają 50% od kontraktu
1
Milan w XXI wieku wygrał tylko 3 razy mistrzostwo Włoch, dosyć słaby wynik jak na taki duży klub
(Lub 4 jeśli liczyć zabrane mistrzostwo Juve)
2
Totti, Maradona, Buffon, Zlatan, Patrick Viera, van Nisterooy, Ronaldo Nazario, Eric Cantona, Bergkamp, Cannavaro
Kto zgadnie co łączy tych świetnych piłkarzy?
0
Nie jeden trener mówił już że Rashford to len na treningach, raczej będzie miał dużą kosę z Flickiem xD
0
Felix też miał być super a swoim początkiem w Barcy tylko podsycił zachwyty
Poczekajmy i wstrzymajmy się z tym hurra optymizmem
0
Rashford jakoś wyrózniał się w Villi czy było tylko nieco lepiej jak w United?
0
@DamianBarcaCule gratulacje
0
Co to za piłkarz?
- legenda jednego z Europejskich klubów, wrócił do niego także po paru latach
- grał także w Chinach czy Kanadzie
- x1 LM
- zdobył ładnego gola z Realem w LM
- strzelił bramkę w bardzo ważnym finale i następnie przez faul w polu karnym jego drużyna mogą stracić trofeum
0
@FcPortoFan1999 otwierasz szampana dziś o 18?
1
Swoją drogą tylko 2 Polaków strzeliło hat tricka Realowi i tak się może złożyć że oboje będą w reprezentacji w tym samym czasie :)
0
@Pressinho gratulacje myślałem że trudniejsze!
0
Co to za piłkarz?
- były zawodnik między innymi Bayernu Monachium
- zagrał także w 2 klubach z tego samego miasta
- x2 LM
- jego klubowym kolegą był między innymi Cristiano
- 8 x mistrzostw kraju w top5 lig
1
@partymaker zastanów się czy na pewno trenujesz fwb xD
0
@HarveySpecter dziwne że parę lat później olali tego Huntera
Przynajmniej jakiś tryb który się „wyróżniał”
1
@xvcWinterSoldier najlepszy jest trening fwb
4
Ciekawostka: w historii gry FIFA zespół IV ligowe w grze obok Anglii miała jeszcze tylko…
…Polska
Tak, w Fife 08 ujrzeliśmy IV ligową Pogoń Szczecin która była w reszcie świata po tym jak zostali tam zdegradowani gdy Antoni Ptak skończył łożyć na klub
4
O Perezie można dużo powiedzieć ale nie ugina się starszym zawodnikom i legenda Realu w kwesti kasy i woli żeby odeszli nawet jak przez pewien czas mają dobrą formę
A w Barcy daje się dobre lukratywne kontrakty i potem jest problem opchnąć takich zawodników jak np Ter Stegen