Herato
Dołączył/a: lipiec 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
15
28.06 dokładnie 13 lat temu Wlochy wygrały 2:1 z Niemcami na naszym narodowym.
Bohaterem spotkania okazał się Balloteli strzelając 2 bramki oraz uruchomił w tamtym czasie fale memów swoją celebracja bez koszulki
4
27.06 dokładnie 7 lat temu broniąca mistrzostwa świata drużyna Niemiec odpada z mundialu z Rosji przegrywając z Korea Poludniowa 0:2
2
Co to za piłkarz?
- zagrał w 4 klubach
- you spin me round
- zagrał w 2 reprezentacjach
- przegral 2 finały LM
- pump it up
2
@misterio ciekawe czy doczekamy się kiedykolwiek w kadrze skrzydłowego który ma mocno ponadprzeciętny drybling na poziomie europejskim
0
@Bernard777 jasne, choć trzeba było pamiętać epizod Terrego w Aston :D
0
Co to za piłkarz?
- zagrał w 3 klubach
- X5 mistrz kraju w top5 lig
- X1 LM
- jego poslizg zabrał ważne regeum drużynie
- jego klubowym kolega był między innymi Jack Grealish
1
Ronaldinho w Chorzowie wyglądał na dosyć obrażonego i szybko uciekał przed mediami i zdjęciami
Jakby nie rozwalił całego majątku może wielce nie musiał by się "męczyć" w meczach pokazowych gdzie 15-20 lat temu kibicował mu cały świat i zostawić po sobie dobre wrażenie
0
@adamek20151 chociaz wydaje mi się że ten Asterix przeszedł bez echa w porównaniu do tego z Zidanem
0
@adamek20151 jasne a wiesz czego ostatnia podpidd dotyczy? xD
0
Co to za piłkarz dla nocnych markow
- zdobywał mistrzostwa Wloch, Hiszpanii czy też Francji
- zagrał w 2 klubach z tego samego miasta
- grał także w USA
- jego klubowym kolega był chociażby Bechkham
- zagrał na 2 mundialach, ostatni raz w 2006r
- antivirus (to chyba największa podpowiedź)
1
23.06 dokładnie 4 lata temu odpadliśmy na fazie grupowej Euro 2020
W decydującym meczu Polska przegrała ze Szwecja 2:3 a Claesson strzelił nam bramkę w doliczanym czasie drugiej połowy meczu
0
@Pressinho Benzema akurat sezon 09/10 miał bardzo słaby
4
22.06 dokładnie 15 lat temu na mundialu RPA uległa Francja 1:2 gospodarza i trójkolorowi nie wyszli z grupy
Jejku to już 15 lat od RPA, swoją drogą Francja to wtedy była zespołem z 2 ligi niżej niż jest teraz...
7
21.07 dokładnie 7 lat temu Chorwacja wygrała 3:0 z Argentyna a Willy Caballero pokazał swój kunszt bramkarski
Jezu jak ten czas leci, pamiętam jak ten mecz oglądałem w plenerze :D
0
@Transu96 się śmiej ale tu duzo specjalistów co po skrawku komentarza dużo odgadna co to było
@MessiForeverTheBest gratulacje
4
"Villa aaaaaaaaaa to jest David Villa"
Kto pamięta z którego meczu jest ten komentarz? :D
8
@Vurt tylko ja mam tak spaczony umysł że przeczytałem to głosem Tuska? xD
0
Auckland City mimo że grają tam totalnie amatorzy moim zdaniem wstydu nie przynosza
Przegrać 10:0 czy teraz 6:0 z zawodowcami to bardzo nieźle wyniki
Przecież Bayern w głupich sparingach na podobnym poziomie przeciwnika wygrywał po 27:0...
4
@RoberDzik są u was owocowe czwartki?
0
@BorzyKrzys wbrew pozora tyle lat zainteresować widownię i się nie "skończyć" to i tak jest wyczyn
1
@ZuczekFCB1899 czyżby też kanał Pawla Grabowskiego? :D
0
@KidusFCB był to Edgar Davids ;)
6
Dokładnie 9 lat temu Polska wygrała z Ukraina dla historycznym dla nas Euro a bramkę na wagę zwycięstwa przypieczętowało serce reprezentacji
0
Czujecie jakikolwiek klimat tego klubowego mundialu?
Według mnie nigdy w tym nie będzie nawet 30% emocji jak wtedy gdy grają reprezentacje
0
Co to za piłkarz?
- były zawodnik między innymi Barcy
- grał także w 3 klubach z tego samego miasta
- 1 LM
- X3 mistrz Wloch
- pobił ludzi przy użyciu kastetu
- dość "nietypowo" sądził się z jedną z firm
0
@FcPortoFan1999 w Argentynie się skompromitował to tym bardziej w Polsce
3
Były selekcjoner reprezentacji Argentyny, Jorge Sampaoli ZGŁOSIŁ SIĘ na stanowisko nowego trenera reprezentacji Polski!
PZPN OD RAZU PODZIĘKOWAŁ I ODRZUCIŁ KANDYDATURĘ
To by akurat mogło być dobre jak Sampaoli pytał by się pewnie "Robert czy mam wpuścić Piątka?!"
XD
1
@Stinger_ jasne!
0
Co to za piłkarz?
- były zawodnik między innymi Gornika Zabrze
- jest już na emeryturze od zeszłego roku
- niemal całą karierę spędził w Anglii
- w młodzieżowej kadrze Polski solidnie odwalił w jednym meczu
- dla dorosłej kadry Polski rozegrał 1 mecz
- został powołany na mundial w Rosji
0
Leo Messi razem z Juninho to najlepei wykonawcy rzutów wolnych w historii
Szczególnie że Leo na początku kariery nie miał tego elementu gry jakoś ultra super ale już jakos od sezonu 11/12 fajnie to dopracował