0

Co to wgl za komentarze w internecie że 40 dziadek Ronaldo strzela Niemcom a Robercik musi sobie odpoczac

Podziwiam Lewego że jest odporny na hejt i nie poszedł droga jakiegoś Berbatova czy Giggsa i nie zakończył szybko gry w reprezentacji

0

@Balboa901 jasne ;)

0

@gumaz kiełb już był

0

Co to za piłkarz?

- zagrał aż 3 klubach z tego samego miasta
- grał także w USA
- jego drużyny były aż w 3 finałach LM
- Torres kontra Victor Valdes, to może być koniec nadzieji...

0

@loswariatofano zbyt łatwe ;p

0

Co to za piłkarz?

- były zawodnik między innymi Realu Madryt
- strzelił bramkę w finale LM
- X2 LM
- kilkukrotny mistrz w top5 lig
- ładnie ograł swoją żonę
- pewien jego karny na dużej imprezie jest viralem

0

@partymaker mowie tylko o tych wypożyczeniach strikte pod ten mundial co mogłby być grane

0

Ktoś się orientuje czy jakieś kluby skorzystały już z tego specjalnego okienka transferowego Fifa na klubowy mundial i zobaczymy jakieś ciekawe nazwiska tylko na ten turniej?

4

Cristiano - 3 sezony w Juve 101 bramek oraz 5 trofeow

Lewy - 3 sezony w Barcy 101 bramek oraz 5 trofeow

:o

5

Foden zaliczył jeden z największych downgrade w top5 lig

Ciekawi mnie czy poprzedni sezon był po prostu jego peakiem czy teraz jedynie słabszy sezon

0

Cristiano zagra w jakimś klubie na kms czy to wszystko to waszym zdaniem stek bzdur mediów?

0

@MaziFCB gratulacje, myślałem że to bardziej oczywiste!

0

Co to za piłkarz?

- były zawodnik między innymi Barcy
- mistrz świata
- x1 mistrz Hiszpanii
- zdobywał także mistrzostwa Holandii
- jego członek rodziny został porwany dla okupu
- Polak go potężnie oszukał
- leń i kobieciarz

4

Neymar 33 lata i wrak piłkarza, coz chociaż pociągnął parę lat dłużej na najwyzszym poziomie niż Ronaldinho

0

@Eto'o9 R10 wyraźnie zaznaczone co to za piłkarz a nie trener :D

0

@AlphaNumeric lucho nauczył go inteligencji boiskowej, gdyby Luis nadal trenował Barce w 17/18 może kariera Francuza potoczyła by się inaczej

0

Co to za piłkarz?

- były zawodnik między innymi Realu Madryt
- zagrał w 3 klubach
- nigdy nie wygrał LM
- zagrał arcywazny mecz przeciwko Polsce
- X3 mistrz kraju w top5 lig
- anax

Edit: zagadka tematyczna do ostatnich zdarzen :)

52

Oprawa kibiców PSG z Xana po zwycięskim meczu coś pięknego

Myślę że każdy kibic nawet neutralny chociaż troche się wzruszył

18

Może by tak sprowadzić tego Dembele?

0

Alez Borek zaczyna majaczyć jak Szpaku, najpierw mówi o Kuszczaku w City na Łużnikach a teraz że Marqinios jako jedyny zagrał sprzed 2 lat (chodziło mu o finał LM 5 lat temu...)

2

Chyba każdy się zgodzi że super że Lucho się wiedzie, Tryplet zapewnie z dedykacją dla Xany

0

@dafik85 bez szans z Yamalem

1

- Lucho drugim trenerem razem z Pepem który wygrał X2 Tryplet
- PSG drugim klubem z Francji który wygrał LM
- nie wiem jak dawno trzeba by się cofnąć z finałem LM różnica 5 goli

Fajny mecz, dobrze że nie było jakiegoś nudnego 1:0 jak to miały miejsce w oststnicj finalach

1

@Hindus nikt LN nie traktuje poważnie

0

@osa91 4:0 tylko :)

0

Pod względem dominacji to ten mecz może chyba tylko konkurować z Niemcy - Brazylia 2014

0

Dembele jak Benzema, sezon życia który miał miejsce bez turnieju reprezentacji i za który zgarnie ZP zapewne

A Kyliano może sobie strzelać po 40-50 goli na sezon i cóż xD

1

@ZwyklyKibicBarcy04 tam chociaż Rooney wsadził na remis a tu jeszcze większa dominacja

0

@Matheu12 wykrakales :D

0

Borek wspomniał o Kuszczaku w City czy się przeslyszalem? xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?