Herato
Dołączył/a: lipiec 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Filipem no właśnie do takiej analogi chciałem dotrzeć, choć te stroje z zeszłego sezonu były podobne do 08/09 :D
0
@Jonyx tak ale mi chodzi o napastników tylko o 9
0
Jakie kojarzycie przykłady napastników którzy byli crackami a w momencie transferu do innego klubu stali się kompletnym rozczarowaniem? Chodzi mi tylko o mocne nazwiska a nie typu Morata
Torres, Szewczenko ktoś jeszcze na myśl?
Może Owen chodź nie śledziłem jego kariery pewnie nie bez powodu po sezonie odszedł z Realu
0
@Azi porównanie dotyczy tylko i wyłącznie przerwy w wygranej LM
1
Real między 2002 a 2014r miał 12 lat przerwy w zdobyciu LM
Barca już teraz będzie mieć minimum 11, fajnie w końcu było by przełamać ten trend. Messi gdy dostał 10 odrazu dostał boosta do bramek i asyst co przyniosło tryplet więc kto wie może z Yamalem będzie podobnie?
0
Co to za piłkarz?
- zagrał tylko w 1 klubie
- mistrz świata
- x1 LM
- 8x mistrz kraju w top5 lig
- „Maestro…”
- aktualnie jego wartość to 5mln euro
1
@sendesara te 49 i 80 były zbyt oczywiste
0
7,10,11,16,,17,18,21,49,80
Zagadka: który piłkarz występował z tymi wszystkimi numerami na koszulce?
4
@RozowaPantera więcej ulg lub skasowanie dochodowego dla rodzin z 2/3+ dzieci i zabranie 800 plus
3
Ciekawostka o której być może nie widziałeś
Gdy Neymar zdobył nagrodę Puskasa za gola z Flamengo w 2011r jego przeciwnikiem w tym meczu był między innymi Ronaldinho…
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Zlatan, Cavani, Neymar, Messi, Mbappe plejada gwiazd a PSG wygrało tryplet jak Dembele włączył crack mode
Kane, Son swego czasu jedno z bardzo dobrych duo PL a trofeum dla Totków wpadło jak jednego nie ma a drugi praktycznie nie miał żadnego wpływu…
Mbappe w Realu nastukal niby tyle bramek a brak zdobytych glownych trofeów (LM, PK, La Liga)
Gwiazdy niekoniecznie przekładają się na trofea
0
@adamek20151 Lehmann był prawidłową odpowiedzą!
0
@adamek20151 narodowość jego jedna z naszych sąsiadów Polski :D
2
Robert jakby miał trochę mniejszy Kontrakt to śmiało w Barcy mógłby grać do 40
Przy jego profesjonalizmie nawet w takim wieku mógłby być fajnym jokerem i ustrzelić sporo bramek a nie brzuszek jak u Suareza
0
Co to za piłkarz?
- były zawodnik między innymi Milanu
- w finale ważnych rozgrywek dostał czerwoną kartkę a jego drużyna następnie przegrała
- swoją wyjmowaną co chwilę kartką z getrów w jednym z meczów zdezorientowal przeciwników w ważnym meczu
- zdobywał medale z reprezentacją
- x3 mistrz kraju z 3 różnymi klubami
0
To że Gregory Summer był królem strzelców jednego z mundiali to był jakiś błąd w matrixie
2
Nunez, Diaz no i Jota.
Dosyć duże zmiany w ataku mistrzowskiego Live jak na jedno okienko transferowe
6
@Lanosss jak Yamal będzie drugi w wieku 18 lat to też będzie jakiś kosmos
0
Wiadomo że to narazie pre sezon ale pierwszego dobrego wrażenia Gyokeres nie zrobił
Ciekawe czy w końcu Arsenal po parunastu latach będzie miał prawdziwego napadziora z 30/40 bramkami w sezonie bo ostatnim takim był chyba tam Van Persie
0
Nie rozumiem czemu Pena chce być 3 bramkarzem w Barcy. Spokojnie może grać pierwsze skrzypce w klubie typu Leganes
0
Messi, Neymar, Cavani, Gerrard, Ivanovic, Chiellini
Jaki piłkarz się wam kojarzy po wymienieniu tych powyżej? :D
0
Blade waszym zdaniem ma potencjał na bycie coś ala drugi Alba tak żeby znów zapominać je o wzmocnieniu LO na dekadę? :)
1
@Ramaj77 tak, kultowy mecz z La Galaxy!
1
@Ramaj77 gratulacje, a kojarzysz czego ostatnia podpowiedz może dotyczyć? Podpowiem że to komentator :D
0
Co to za piłkarz?
- były zawodnik między innymi Liverpoolu
- zagrał takze w 2 klubach z tego samego miasta
- X1 LM
- strzelił ładna bramkę Polsce
- zaliczył ikoniczna asystę
- niedługo potem jego cieszynka obiegła cały świat
- are you kidding me? (Dodatkowy pkt za rozkmine podpowiedzi)
0
Neymar 33 lata już od jakiś 3 wypisał się z poważnego futbolu
Wydawał się na zdobywcę złotej piłki a w sumie w podobym wieku do Ronaldinho przygasł
7
@Lionel_Messi10 Leo jako ofensywny pomocnik śmiało do 40 mógłby grać w Europie i był by jednym z najlepszych i tak
0
@NeroTFP1 bodajże z Bulgaria 2011 ale nie chce mi się szukać :D
0
@NeroTFP1 dokładnie, nie każdy wie że w kadrze Brazylii to Nazario i Neymar rozegrali ze sobą 1 mecz!