0

@Filipem no właśnie do takiej analogi chciałem dotrzeć, choć te stroje z zeszłego sezonu były podobne do 08/09 :D

0

@Jonyx tak ale mi chodzi o napastników tylko o 9

0

Jakie kojarzycie przykłady napastników którzy byli crackami a w momencie transferu do innego klubu stali się kompletnym rozczarowaniem? Chodzi mi tylko o mocne nazwiska a nie typu Morata

Torres, Szewczenko ktoś jeszcze na myśl?
Może Owen chodź nie śledziłem jego kariery pewnie nie bez powodu po sezonie odszedł z Realu

0

@Azi porównanie dotyczy tylko i wyłącznie przerwy w wygranej LM

1

Real między 2002 a 2014r miał 12 lat przerwy w zdobyciu LM

Barca już teraz będzie mieć minimum 11, fajnie w końcu było by przełamać ten trend. Messi gdy dostał 10 odrazu dostał boosta do bramek i asyst co przyniosło tryplet więc kto wie może z Yamalem będzie podobnie?

0

Co to za piłkarz?

- zagrał tylko w 1 klubie
- mistrz świata
- x1 LM
- 8x mistrz kraju w top5 lig
- „Maestro…”
- aktualnie jego wartość to 5mln euro

1

@sendesara te 49 i 80 były zbyt oczywiste

0

7,10,11,16,,17,18,21,49,80

Zagadka: który piłkarz występował z tymi wszystkimi numerami na koszulce?

4

@RozowaPantera więcej ulg lub skasowanie dochodowego dla rodzin z 2/3+ dzieci i zabranie 800 plus

3

Ciekawostka o której być może nie widziałeś

Gdy Neymar zdobył nagrodę Puskasa za gola z Flamengo w 2011r jego przeciwnikiem w tym meczu był między innymi Ronaldinho…


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Zlatan, Cavani, Neymar, Messi, Mbappe plejada gwiazd a PSG wygrało tryplet jak Dembele włączył crack mode

Kane, Son swego czasu jedno z bardzo dobrych duo PL a trofeum dla Totków wpadło jak jednego nie ma a drugi praktycznie nie miał żadnego wpływu…

Mbappe w Realu nastukal niby tyle bramek a brak zdobytych glownych trofeów (LM, PK, La Liga)

Gwiazdy niekoniecznie przekładają się na trofea

0

@adamek20151 Lehmann był prawidłową odpowiedzą!

0

@adamek20151 narodowość jego jedna z naszych sąsiadów Polski :D

2

Robert jakby miał trochę mniejszy Kontrakt to śmiało w Barcy mógłby grać do 40

Przy jego profesjonalizmie nawet w takim wieku mógłby być fajnym jokerem i ustrzelić sporo bramek a nie brzuszek jak u Suareza

0

Co to za piłkarz?

- były zawodnik między innymi Milanu
- w finale ważnych rozgrywek dostał czerwoną kartkę a jego drużyna następnie przegrała
- swoją wyjmowaną co chwilę kartką z getrów w jednym z meczów zdezorientowal przeciwników w ważnym meczu
- zdobywał medale z reprezentacją
- x3 mistrz kraju z 3 różnymi klubami

0

To że Gregory Summer był królem strzelców jednego z mundiali to był jakiś błąd w matrixie

2

Nunez, Diaz no i Jota.

Dosyć duże zmiany w ataku mistrzowskiego Live jak na jedno okienko transferowe

6

@Lanosss jak Yamal będzie drugi w wieku 18 lat to też będzie jakiś kosmos

0

Wiadomo że to narazie pre sezon ale pierwszego dobrego wrażenia Gyokeres nie zrobił

Ciekawe czy w końcu Arsenal po parunastu latach będzie miał prawdziwego napadziora z 30/40 bramkami w sezonie bo ostatnim takim był chyba tam Van Persie

0

Nie rozumiem czemu Pena chce być 3 bramkarzem w Barcy. Spokojnie może grać pierwsze skrzypce w klubie typu Leganes

0

Messi, Neymar, Cavani, Gerrard, Ivanovic, Chiellini

Jaki piłkarz się wam kojarzy po wymienieniu tych powyżej? :D

0

Blade waszym zdaniem ma potencjał na bycie coś ala drugi Alba tak żeby znów zapominać je o wzmocnieniu LO na dekadę? :)

1

@Ramaj77 tak, kultowy mecz z La Galaxy!

1

@Ramaj77 gratulacje, a kojarzysz czego ostatnia podpowiedz może dotyczyć? Podpowiem że to komentator :D

0

Co to za piłkarz?

- były zawodnik między innymi Liverpoolu
- zagrał takze w 2 klubach z tego samego miasta
- X1 LM
- strzelił ładna bramkę Polsce
- zaliczył ikoniczna asystę
- niedługo potem jego cieszynka obiegła cały świat
- are you kidding me? (Dodatkowy pkt za rozkmine podpowiedzi)

0

Neymar 33 lata już od jakiś 3 wypisał się z poważnego futbolu

Wydawał się na zdobywcę złotej piłki a w sumie w podobym wieku do Ronaldinho przygasł

7

@Lionel_Messi10 Leo jako ofensywny pomocnik śmiało do 40 mógłby grać w Europie i był by jednym z najlepszych i tak

0

@NeroTFP1 bodajże z Bulgaria 2011 ale nie chce mi się szukać :D

0

@NeroTFP1 dokładnie, nie każdy wie że w kadrze Brazylii to Nazario i Neymar rozegrali ze sobą 1 mecz!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?