0

„W przypadku Pedriego mamy timing, który uznaliśmy za odpowiedni, absolutnie szczerze. Wyznaczyliśmy pewne terminy i są one dokładnie dotrzymywane. Miał wrócić właśnie w tym tygodniu”.

Raczej głodne kawałki, ale tych na konferencjach Generała nie brakuje. :)

0

@Iniesta997 Widocznie w klubie nikomu wizerunek takich trochę leniuszków truchtających i kopiących sobie w dziadka nie przeszkadza. ;)

0

@Iniesta997 To mogliby pokazać cokolwiek więcej z tych pozostałych 95%. Raczej tam technologii NASA nie ma, żeby trzeba było coś wielkiego ukrywać. ;)

0

@VanBarca A widziałeś w ostatnich miesiącach kogoś innego, kto tyle opowiada o sytuacji finansowej i możliwościach transferowych Barçy? Rzecznik jak malowany. :)

0

Ja jestem przede wszystkim w szoku, że w ogóle istnieje obecnie w klubie ktoś taki jak rzecznik prasowy. W Polsce widocznie mamy inne rozumienie rzecznika prasowego, bo prostu tutaj wypowiada się w imieniu klubu (jak to rzecznik).

Tym bardziej nie wiem, co robi w takim razie pan Miquel jako ZASTĘPCA rzecznika, a i tak mam wrażenie, że rzecznikiem prasowym Barcelony jest od ładnych paru miesięcy Javier Tebas.

1

„AS”: De Jong i Lewandowski nie mogą doczekać się gry i przyjmą zastrzyki bez wahania

„Sport”: Żadnych zastrzyków, Lewandowski się tym brzydzi

„MD”: Będą zastrzyki, ale nie teraz, tylko w przerwie zimowej, i nie przeciwbólowe, tylko szczepienie przeciw grypie

„Marca”: W biurach Barcelony mówi się, że klubu nie stać na strzykawki

I wszyscy zadowoleni, medialny cyrk w pełni. :)

0

„Prawdopodobnie wystarczy jej do tego remis z Szachtarem. Wtedy Ukraińcy będą tracić do Blaugrany sześć punktów, ale będą mieli gorszy bilans bramkowy, więc nie dogonią już ekipy Xaviego”.

Nie do końca. Wtedy decyduje bilans meczów bezpośrednich z Szachtarem, oczywiście też korzystny dla Barçy (zwycięstwo i remis).

0

No jak, przecież któryś tam pismak z pełnym przekonaniem niedawno pisał, że jednak ma to być Sánchez Martínez. Jak mógłbym mu nie wierzyć? :)

1

„Wewnętrznie Barça skrytykowała słowa Campsa” – to znaczy co? Laporta skrytykował go w klubowym radiowęźle? :P

0

Zarąbiste dochodzenie „Sportu”, Sherlock Holmes chowa się ze wstydu!

„(...) biorąc pod uwagę, że jest kontuzjowany od dwóch miesięcy” – brejking nius na stałym poziomie miejscowych gazetek. :)

2

@kanver_ Któryś pismak to tam swego czasu bajdurzył nawet, że wróci na przełomie... września i października.

0

Jakim cudem miałby grać z Athletikiem, kiedy nawet nie trenował z drużyną? Jak ma grać z Szachtarem, kiedy nawet... nie trenuje z drużyną?

Już nawet nie wiem, kto sobie bardziej jaja robi – pismacy czy sztab...

21

Największym problemem jego sprawy jest to, że trybuny robiłyby mu pod górkę nawet wtedy, gdyby był biały jak koszula wyprana w Perwollu. Niestety jest prawdopodobnie zbyt ograniczony, żeby to zrozumieć.

Kolor skóry to „tylko” jakiś mały strumyk benzyny do ognia, który sam rozpala.

8

Czy naprawdę niektórzy nie mogliby przyjąć już do wiadomości, że za tej dziwaczny gest Lewandowski dostał DWA mecze zawieszenia (minimalną karę zresztą), a nie trzy? Trzeci dostał z automatu za wylot z boiska po dwóch żółtych kartkach.

To naprawdę nie jest tak, że jak coś będą powtarzać setki razy, to stanie się to prawdą...

0

@Marjando No to właśnie o tym piszę, że przy odwołaniu wchodziło w grę tylko anulowanie kary w całości, bo zmniejszyć się już jej nie dało. ;)

0

To już byłoby mistrzostwo świata, gdyby tamtejsi sędziowie, mając jeszcze więcej ludzi i sprzętu, kompromitowaliby się do tego stopnia. :P

3

@Marjando Ale Lewandowski dostał minimalną karę, jak mieli mu ją zmniejszyć? Mógł nie dostać jej wcale, ale kiedy dostał, to i tak minimalną.

0

@OldMc84 No właśnie, a w klubie protokół widzieli, taka jest różnica...

1

@OldMc84 No jak od czego? Od samej kary za gesty. Przecież wiadomo, że czasem odwołujesz się w najbardziej nawet beznadziejnych sprawach.

0

A Pedro González López, znany szerzej jako Pedri? W piwnicy go trzymają czy znowu idzie jak po grudzie z tą nieszczęsną rehabilitacją, tak jak znowu sztab medyczny przestrzelił z prognozą co do jego powrotu?

Momentami aż można zapomnieć, że ktoś taki jest w kadrze. Powrót Pedriego na horyzoncie, tylko w miarę zbliżania się do horyzontu ten się przecież oddala...

0

Każdy ma swojego Mekambe. :)

6

Parę lat temu obawiałem się, że czeka go za jakiś czas raczej Real Oviedo czy Tenerife. U Arabów przynajmniej ustawiłby się finansowo jak trzeba.

Cóż, organizm powiedział „nie” i niestety musi się z tym pogodzić. A czy głowa nie dojechała, to już niech każdy ocenia sam.

2

Z całym szacunkiem, ale pozostało do końca tych kontraktów ponad 30 (słownie: trzydzieści) miesięcy. Nie wydaje mi się zdrowe, gdy sprawy przedłużenia pięcioletnich kontraktów rozpoczyna się, zanim minęła choćby ich połowa.

Nie widzę pod tym względem większej różnicy między obecnym i poprzednim zarządem. Gdzieś to zmierza w nie do końca rozsądnym kierunku, zwłaszcza że trudno nie mieć wrażenia, że to klub ma jakieś ciśnienie, a nie sami zainteresowani.

0

W tytule pada, że Naval ustąpi, a treści bynajmniej nie ma nic o tym, że ustąpi sam, czy może to klub powie mu „adéu”...

0

„[...] porozumienie w tej sprawie jest bliskie. Do tego stopnia, że Xavi i jego sztab zostali już poinformowani o takiej możliwości”.

Co to w ogóle jest za zdanie? Sztab ma być pytany o takie rzeczy PRZED negocjacjami, a nie „już poinformowany” w trakcie. Albo komuś coś na głowę spadło w klubie, albo u pismaków.

2

@Qbic17 Niestety możliwe, że na to wychodzi.

Chociaż przyznaję, że nie rozumiem, jak niektórzy kręcą tu bekę z typa, że „Xavi go niby blokował, a tu taki klops”. Beka to raczej powinna być z samego Xaviego, bo to on opowiadał przecież nieraz, że Torre to w ogóle perełka i jaka szkoda, że nie gra, tak jakby odpowiadały za to ufoludki, a nie sam Generał...

4

@Qbic17 Chociaż jest jedna spora różnica między nimi – Puig bujał się jako wychowanek, maskotka Barçy...

1

Olmo to tak jeszcze z dziesięć lat będzie łączony z Barceloną, coś tak czuję. A później będziemy mieli serię głodnych kawałków o tym, dlaczego to nie wyszło...

0

Nie zdziwię się, jeśli mistrzostwa w Niemczech będą ostatnimi w historii organizowanymi tylko w jednym kraju. A 64 drużyny w finałach MŚ i 32 na EURO to pewnie kwestia najbliższych 20 lat, jak nie wcześniej. Podurnieli do reszty.

1

Od razu widać, że przerwa reprezentacyjna i czymś trzeba zapełnić gazety. ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?