Herbert
Dołączył/a: sierpień 2020
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@SeboPro I w tych sprawach ogromna większość „doniesień” była wyssana z małego palca dużej stopy. Bo tak działa obecne „dziennikarstwo”, zwłaszcza w Hiszpanii. Coś tam czasem prawdy w tym jest, ale czasem. ;)
0
@maciej7852 Dlatego to jest właśnie zbiór plotek bez komentarza od Redakcji, taki śmietnik plotkarski. Takie jest założenie tego cyklu.
2
Trochę mało wiemy o tym, dlaczego nie doszło dotąd do „aktywacji drugiej dźwigni”, a to może mieć znaczenie.
1
@wildzenon12 Nie no, ale mimo wszystko nazywać 21-latka „wygasłym talentem” to jednak trochę za wcześnie. ;)
0
@Proxi A, myślałem, że chodzi o liczbę dni od złożenia papierów, a nie od pobytu e kraju X czy Y. Tylko wtedy i tak klub powinien po prostu ogłosić, że Xaviego nie będzie, a tak znowu wychodzi na cyrk.
0
@Proxi No to przecież daty wyjazdu do Stanów nie ustalili bynajmniej trzy dni temu...
1
@Firestone Inna sprawa, ze wystarczyło, żeby klub podał tę kwotę oficjalnie, a wtedy te bajdurzenia „El País” nie miałyby nawet jak powstać.
8
Tak jak Braithwaite jest symbolem desperackiego szukania „wzmocnień” na wariackich papierach, tak Pjanić pozostanie na zawsze najbardziej zgniłym owocem kreatywnej księgowości Bartomeu i jego przydupasów. Chyba naprawdę tylko sam Bośniak (i może jeszcze jego rodzina) uwierzył w to, że trafił do Barcelony z powodów sportowych, a nie jako element księgowego wałka JMB.
6
Tak, tak, jeszcze 5 mln za utrzymanie się Barçy w Primera División i 3 mln za udział w półfinale Superpucharu Hiszpanii...
0
Trzeci czy czwarty już „decydujący tydzień” w sprawie de Jonga. :P
0
@Plama Posłem nie jest, ale tak samo jak posłowie musi się martwić o ponowny wybór...
1
@Pawlak1992 Pismacy gubią się w tłumaczeniu. Hainer jest prezesem całego Bayernu, a Kahn kieruje „sekcją” piłkarską.
1
@michelos Wiesz, Legia nigdy po wojnie nie spadła, a w ostatnich 10 latach to z sześć czy siedem razy zdobyła mistrzostwo, więc ten ich ostatni sezon to był szok. A Sporting to już w ogóle nie spadł nigdy i nawet chyba w dolnej części tabeli nigdy był.
0
Oby najpierw udało się ruszyć z ofensywą po rejestrację tych, którzy już przyszli. To już byłoby coś.
0
@michelos No to ma, że spadek Legii byłby sensacją (nawet jeśli ostatnio nie był tak daleko przez większość sezonu), ale spadek Sportingu były hipermegaultrasensacją, więc jeśli tam faktycznie mają być zmienne o braku spadku, to to jest jakaś beka roku.
A co ma do tego poziom Ekstraklasy, to rzeczywiście nie wiem, bo nie o nią chodzi, tylko o prawdopodobieństwo spadku. ;)
0
@michelos A ja nie rozumiem, czego nie rozumiesz. :)
0
@Antimadridista_WR Szanujmy się. :)
0
@skelert Ale wtedy Messiego już nie było. ;)
1
@Lionel_Messi10 Chciałbym w to wierzyć, ale ta wiara nie jest niestety u mnie zbyt silna. Tyle już dat padało, że szkoda liczyć...
Nawet teraz chyba jeszcze nic się dzieje (przynajmniej z tego, co wiem), a mieli robić już w czerwcu.
5
Spadek Sportingu byłby chyba z pięć razy większą sensacją niż Legii. :P
8
Do tego czasu chyba zaczną przebudowę. A może nawet skończą. :)
0
Uczy się słówek. :P
1
Aż żal, że poprzedni kontrakt wygasł, bo pewnie już była w drodze premia za lojalność!
0
@catalanian09 To już swoją drogą. Nieraz notuje się ten dobijany strzał jako asystę, ale bez jaj, o „dobijaniu asysty” jeszcze chyba nie słyszałem. ;)
3
„Wspaniała asysta Ter Stegena, którą dobił Auba” – przecież tam niczego nie dobijał, po prostu walnął z woleja. :P
0
Coś mi się kojarzy, że kilka dni temu pewna madrycka gazetka anonsowała występ Fatiego od pierwszej minuty...
1
Ale przecież „zachował profesjonalizm w czasie badań medycznych”. :P
0
Panie Prezydencie kochany, a jak tam z pracami na Camp Nou? Dzieje się tam coś w ogóle?
0
@Lisek Nie wierzę, że nie ma ubezpieczenia na taką sytuację, w jakiej jest obecnie. Chociaż w sumie u tego matołka wszystko jest możliwe. :)
1
A to nie można bez kontraktu brać udziału w treningu? Taki Deco nie mógłby sobie przyjść i popykać?