HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@tomek8756 Mój Marszałek :)
1
@Death_voice
Albania.
Białoruś
Bośnia i Hercegowina.
Czarnogóra.
Islandia.
Macedonia.
Mołdawia.
Norwegia.
Rosja.
Serbia.
Szwajcaria.
Ukraina.
Wielka Brytania.
Prócz Islandii, Norwegii i Szwajcarii, które i tak są bardzo mocno zintegrowane z UE mimo, że do niej nie należą, jest się na kim wzorować, nie ma co powinniśmy zmierzać w tym kierunku ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
1
@Explode I co w związku z tym? Bez pomocy Unii i tych pieniędzy i tak bylibyśmy cofnięci o 1/2 dekady i nie bylibyśmy tu gdzie jesteśmy teraz.
5
@pluszek Ach Ci biedni rycerze bandy 7%, coraz śmieszniejsze te wpisy, oby tak dalej xD
Wybacz stary, mało nowoczesny użytkowniku tego forum, ale idąc do sklepu po 1 czy 2 rzeczy nie będę stał w kilometrowych kolejkach do stacjonarnej kasy jak i tak płacę kartą i obok mam 6 kas samoobsługowych xD
Skanuję te rzeczy ze 30 sekund, a do tamtej kasy stałbym ze 20 minut... Sorry, ale szanuję swój czas.
1
@fcbarcafan19 Ma, bo teoretyczna wygrana daje nam jeszcze szansę na bezpośredni awans, w co i tak średnio wierzę.
1
@Culers Już widzę ten środek pola z Luką, Valverde i Krossem xD
Szkoda, że Casemiro już nie ma, to byśmy mieli mistyczne trio :D
0
@abram3k Aż mi się przypomniał ten wywiad ze ŚP Pop Smoke'iem :D
0
@Kubox Ostatnio mocno się wkręciłem w zakupy w SK Store
0
@Karzel Żeby nie ta ''unia'' to byś teraz jeździł po klepiskach i żył jak 30 lat temu (albo jak na obecnej Białorusi) xD
0
@DonMatteo901 JP i tyle w temacie, to już nie pierwszy raz jak białe kaski robią co chcą...
6
@cris27 założy nowe na innym IP ;)
3
@Popitek12 Najlepszy: Czas pokaże
Najgorszym: ktoś z trójki mejza, matecki, czerniak (celowo z małej litery, bo te kmioty nie zasługują na wielką).
0
A jak się boją Konstytucji hahahahaha
0
@AFA90 Kiedy ten meczyk?
6
Japońska jakość, z pewnością pobierał nauki u Hana xD
https://fb.watch/okCeeNgEnR/
@Kgorecki2500 @tomek8756
0
Komentarz usunięty
0
Tytuł: Płaczemy pięścią w stół
Autor: Sokół
Gorąco polecam, imo jeden z najlepszych tracków Wojtka!
0
@Barca1922 Naucz się czytać ze zrozumieniem misiek
3
@arasz1819 Słychać wycie? Znakomicie!
Długo na to czekałem, ale było warto
9
Czechy? TOP! ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
https://zapodaj.net/plik-7CiEEVpfWN
@Kgorecki2500 @tomek8756
1
@Kgorecki2500 Dzięki wielkie, jutro do obiadu sobie obejrzę
1
Ile trwało dzisiejsze posiedzenie rządu?
Ma ktoś pełny zapis, żebym mógł sobie obejrzeć całość?
3
@negreanu "No i też na co dzień niewiele stosunkowo zagaduje mężczyzn do kobiet"
No i to jest największy plus, bo z kim taka wolna dziewczyna będzie wolała się umówić?
Z gościem, którego ma przed sobą i, który ma jaja zagadać czy z kolejnym chłopaczkiem, który pisze do niej na fb?
Odpowiedź jest jasna :)
3
@negreanu Też kilka lat temu traciłem czas i nadzieję przez te aplikacje, dopiero po jakimś czasie uświadomiłem sobie jak szkodliwe i toksyczne jest to środowisko, gdzie charakter, serce, czy uczucia nikogo nie interesują, bo wystarczy być Enrique Iglesiasem...
Zagadywanie w realu daje Ci zdecydowanie więcej korzyści, bo po pierwsze Twoja pewność siebie wzrasta, po drugie uczysz się na ewentualnych błędach czy po trzecie tak jak mówisz oszczędzasz sobie furę czasu w przeciwieństwie to tindera.
Kobiety to też ludzie i tak samo się stresują ewentualnym poznaniem, a z autopsji wiem, że kobietom bardziej imponuje to, że pierwszy zagadasz w realu, bo widzą, że masz charakter i jesteś pewny siebie niż kolejny normik, który napisze "hej".
1
@Tom0VeB Ok, nie zrozumieliśmy się. Tak jak mówiłem, wolę zagadywać w realu, bo mam szybką i jasną odpowiedź czy dziewczyna jest w ogóle zainteresowana podjęciem relacji. Nie mam jakichś sprawdzonych tekstów, bo zazwyczaj działam spontanicznie bez większego planu, co i psychicznie sporo ci daje, bo nie układasz sobie w głowie jakiejś sztucznej przemowy tylko od razu działasz, co one bardzo lubią, i po chwili się rumienią :)
2
@Androchem Nie wiem, bo ja nie jestem jakimś podrywaczem, tylko bardziej bazuje na tym co jest tu i teraz i ewentualne zagadanie staram się dostosować do obecnej sytuacji w danej chwili.
Oklepanymi tekscikami nie zdobędziesz prawie żadnej dziewczyny, bo one doskonale wiedzą co jest grane.
10
@ranger3120 Przeraża to stulejarstwo, tym bardziej, że z całym szacunkiem, ale ta dziewczyna jest zwyczajnie średnia + te brwi xD
Szkoda, że większość użytkowników nie dostrzega szkodliwości tych aplikacji, w których ludzie bazują stricte na wyglądzie, a reszta schodzi na boczny plan.
Ja dalej jestem jedną z tych osób, która woli zagadać i w realu zaprosić np na kawę niż zakładać te pseudo apki.
0
@Rust_Cohle Że też nie szkoda Ci czasu na te zaczepki.., ale co kto lubi.
/mute
0
@DaPidejpi Przez jakiś czas tam mieszkałem z moją byłą, a teraz dalej w WSC
0
Komentarz usunięty