HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mientusek1407 Rakitsky
1
Alonso zrobiony jak dzieciak xD
Jak on się znalazł w tym klubie...
0
@kuz Xavi jest zbyt mierny na taki klub i trzeba się z tym pogodzić
7
Sam cisnąłem po Koemanie, ale obecnie każdy kto jest za Xavim a był anty Koeman jest zwykłym hipokrytą, bo Koeman za takie ''partidazo'' byłby już zwalniany
0
Oriol, Ferran, Lewus - out
Pedri, Yamal, Felixior in i jedziemy
1
Jak tak patrzę na ten atak, to aż mi się zbiera. Dawno nie widziałem tak bezpłciowego napadu... Nawet ten z pamiętny z Mallorcą cokolwiek pokazywał xD
1
Prawda jest taka, że tej Barcelony nikt się już nie boi.
Wystarczy się cofnąć i cierpliwie czekać na kontry, nic więcej
1
@tristan87 ''zawiodłem moich słuchaczy, którzy kupili bilety''
Czyli głównie ukry przebywające w Polsce xD
5
@MesQueUnClub96 Masters 1000 w męskim tenisie = WTA Finals > twój pobyt na stronie, takie są fakty.
0
@MesQueUnClub_87 Dokładnie. Nie powiem, sam w piątek idę opyclować jednego, ale żeby na samą myśl o drwalu dostawać orgazmu, to serio trzeba nie mieć kubków smakowych albo na codzień wpieprzać same śmieciowe żarcie.
2
@MesQueUnClub_87 Dodatkowo co jakiś czas (po cichu) zmniejszają gramaturę wielu pozycji w tym Drwala. Ale co ludzie dają się robić w balona to ich
1
@Kgorecki2500 xDDDDDD, tak mi to pozostaje skomentować
0
@AbelKabel Nie mierz innych swoją miarą ;)
0
@AbelKabel "Uszanuje trochę prace i innych"
Jak nie wiesz jak to u mnie wygląda to schowaj swoje durne docinki do kieszeni...
Szanuję innych, tak samo jak oni szanują mnie. Rozumiem, że jak ktoś Cię traktuje jak głupka to mówisz, że deszcz pada?
2
Romero jaki impostor...
0
@kynio302 A żydy z Izraela używa USA jako tarczy...
0
@tomek8756 W logistyce
2
@barcanawieki w Hamburgu
1
@PatrychoO Fifa cieszy, ale jak sobie zagrasz turnieja z kumplami na domówce, albo z braciakiem i wygrasz, bo widzisz jak się wkur... :D
A FUT to ostatnimi czasy zwykłe ścierwo, na którym cierpią tylko nerwy...
1
@Linghunter88 No, ale ja się nie dziwię. Przyjąłem wypowiedzenie z uśmiechem ukrytym za kamienną twarzą i tyle :p
0
@Ojciec5tkidzieci Aaa :D
Nie raczej nie planuję 3 miechów zwolnienia, bo średnio mi się to kalkuluje, tym bardziej, że jest sezon przedświąteczny a u mnie w robocie będzie sporo ''100%'', więc chce to możliwie jak najbardziej wymaksować ;)
0
@Kozinho. Nie. To nie były fejkowe '' bóle w plecach'', tylko realne przypadłości, które jeszcze się na siebie nałożyły przez co ciężko było je wyleczyć, ale na szczęście w końcu się udało :)
@FCB_dimiC Niestety dużo dłużej :(
2
@AFA90 U mnie jest bardzo podobnie - od dłuższego czasu coraz częściej brakuje motywacji do tej pracy przez przeciętną pensję, brak możliwości rozwoju (czuję, że stoję w miejscu) i podejście ''góry'' do pracowników, czyli nawijanie makaronu na uszy :|
Może dlatego czuję taki optymizm, a poza tym mam też na oku kursy na podniesienie kwalifikacji co z miejsca podniesie zarobki a co za tym idzie motywację w nowej pracy :D
2
@FCB_dimiC Ostatni rok sporo chorowałem, i bywałem na L4 i uargumentowali to ''długimi absencjami'' i ''częstymi zwolnieniami lekarskimi''
3
@AFA90 Fajne uczucie, bo już w sumie nie trzeba się stresować, bo i tak nie ma przyszłości w tej firmie :p
@Katalończyk 99 Być może przeznaczenie, bo już sam od dłuższego czasu zanosiłem się z zamiarem odejścia :)
44
Przychodzę sobie dzisiaj jak codzień do roboty, pracuję jak zawsze, 30 minut przed fajrantem koleżanka mi mówi, że kierowniczka prosi mnie do siebie.
I cyk, wypowiedzenie do końca lutego po 4 latach, zajebisty poniedziałek...
W sumie powinienem być wkur..., ale jestem dziwnie zadowolony i czuję się jakby spadł mi kamień z serca :D
Dziwne uczucie.
0
@lucca87 Z tym składem to nie wieszczę im powrotu ''na szczyt'', bo z tego składu to tylko Bergwijn, Berghuis, Brobbey, Akpom i Sutalo są coś warci. Reszta to albo młodzież albo przeciętniaki z którymi ciężko będzie powalczyć o choćby TOP4, ale życzę im powodzenia :D
@Kgorecki2500 Nie zlecą, bo tam są jeszcze tragiczniejsze drużyny np Volendam
0
@FcPortoFan1999 Dlaczego?
Naprawdę jestem ciekawy
0
@FcPortoFan1999 Jaka specjalizacja?
2
Nie bójcie się, jak zremisują, to odpalą protokół pt. rasizm na viniciusie xD