HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Był @Damian11 aka Coelho ze swoim ''Żyjcie ciut skromniej'', to teraz mamy drugiego poetę, który dobrze się zestarzeje xD
''Strzelać ostrzegawczo, a jak nie pomoże to strzelać w łódkę i tyle.'' xD
2
@Trojanek23 Grałby u nas, to też byś się podniecał. Kogo Ty okłamujesz :D
0
@barcanawieki Stawia sobie konkretne cele - lubię takich ludzi, bo widać po nich mentalność zwycięzców a nie jak u niektórych co dużo gadają a nic nie robią i latami stoją w miejscu.
0
@kanver_ Już niestety nie wygra...
Zayebali mu ją nie organizując gali w roku covidowym, a teraz ma już tendencję spadkową
0
@Graves Poza Neymarem czy oczywiście Rooniem, to zdecydowanie wysuwa mi się 2 byłych zawodników Realu - James i Isco, który czarował w Maladze, a pobyt w Madrycie mieli mocno średni
1
@AFA90 Polecam się na przyszłość ^^
0
Ładnie leci Getafe, 9:0 w pucharze Króla xD
0
@Kgorecki2500 Pamiętam, 1 sierpnia, 15 sierpnia, 1 września, ale 1 listopada zarezerwowany mam tylko dla najbliższych.
1
@zodiak_10 Zaiste.
0
@Hubert102 Za Rolfo, Robertson z Liverpoolu a za Guijarro Bruno Fernandes
7
@MesQueUnClub96 I jakoś wcale mnie to nie dziwi.
11
@MesQueUnClub96 Podobnie jak Twoja obecność na La Rambli.
6
@Pawlak1992 Przecie Iwański to fanboj Realu, to co się dziwić
3
@takisobiektos Mieć 10 sekund do końca, 4 pkt przewagi i przegrać xD
Niesamowite frajerstwo Suns
1
@Rewolucja123 Imo challenge dla przegrywów pod tik toki, który dodatkowo zaburza pracę organizmu, ale co kto lubi :)
1
@michal26 Polecam dorzucić soundtracki z No Time To Die i ze Shreka ;)
0
@Dari0G Po co Izrael ma ich atakować? No chyba, że chodzi o potencjalnie zbłąkaną rakietę
0
@Awtameok_Klana Czy ja czegoś nie wiem i żydy chcą teraz zaatakować Egipt?
0
@Cotutajsiedzieje Z genialnym Haalandem z tamtego sezonu? - wątpię.
Neymar nie ma aż takiego fanbase'u jak Messi
3
@Cotutajsiedzieje Z drugiej strony mógł nic nie mówić, i też byś narzekał.
1
@chavez Tak jak mówiłem PR Messiego, hype na mundial w zimę i obrona Martineza przeważyły, bo nie wierzę, że w analogicznej sytuacji jakiś inny piłkarz (prócz Messiego, Ronaldo czy Mbappe) przy samym wygranym mundialu wygrałby ZP
1
@Popitek12 Panie, co Ty wiesz o NNN ^-^
Pobij moje 60 dni (i to nie było w listopadzie) ;)
0
@barcelonaLM Pamiętam, choć akurat tam mimo, że mocno kibicowałem Messiemu to rozumiałem ich skowyt, bo bądź co bądź Lewy miał kapitalny sezon.
Z tego co zauważyłem już kilka dobrych lat temu Barca ogólnie jest mało lubianym klubem w Polsce, tym bardziej na tle Realu.
1
Przed chwilą natrafiłem na jakąś ankietę pt. ''Czy messi zasłużył na złotą piłkę''
8 tys głosów i 29% na tak, a 71% na nie xD
Nie wiem, generalnie nie trawię obecnej Argentyny, ale w życiu bym nie powiedział, że Messi nie zasłużył na ZP po takim Mundialu. Wiadomo Haaland też zasłużył, ale zwycięzca może być tylko jeden, imo PR i hype na Mundial przeważył na korzyść Messiego
4
@Bartula Taka prawda, ale zapatrzonych w Emilianka jak w obrazek nie przegadasz.
Dla nich ta jedna obrona to więcej niż 29 CK przy takiej obronie jaką Barca miała w tamtym czasie...
1
@PatrychoO A za co innego dostał?
Gdyby Argentyna dociągnęła do karnych bez tej interwencji to chłopa by w TOP3 nie było xD
5
@PatrychoO @Lionel_Messi10
Taki wasz obraz - fanbazy Argentynki, że próżno szukać u was obiektywnej oceny danego zawodnika, bo zawsze się znajdzie narracja, żeby obronić swojego ulubieńca.
11 czystych kont Martineza vs 29 czystych kont Ter Stegena xD
Ale wiadomo Emilianek lepszy...
8
Swoją drogą, pięknie France Futbol opluło zdecydowanie najlepszego bramkarza tamtego sezonu - Ter Stegena dając go dopiero na 5 miejscu, a na pierwszym tego jaskiniowca za jedną obronę...
8
@Encore Ze mu kur... nie wstyd przed tymi ludźmi
0
@FcPortoFan1999 jak masz coś do REMY, to masz coś do mnie :x