HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Komentarz usunięty
4
Pooglądaliśmy pretendentów to teraz czas na jedyną ekipę, która umie nas reprezentować na arenie międzynarodowej!
Po 3 punkty Legio!
2
@P33ck Hehe, bo wiecie ^^
0
@P33ck Czterech*
0
@Sulimo Przecież to oczywisty bait ;)
0
Pięknie poklepali
3
@Ojciec5tkidzieci Film od Czarne Serce :D?
@Kidd Dodajmy do tego, że ona była w ciąży
2
@Comentateiro Za 3 dni wielki dzień - niedziela
0
@FcPortoFan1999 Pewne 3:1 dla Rakowa.
1
@DaPidejpi Nie dodatkowo, tylko przede wszystkim lokalizacja.
Gdyby to było jeszcze w jakimś małym mieście +/- 30k mieszkańców to można myśleć, ale jak to wieś zabita dechami to mi osobiście szkoda by było włożyć w to nawet 50 tysięcy
6
@AlexDark00 Oho, nie dość, że hejter Lewego, Konfiarz, to jeszcze za dostępem do broni...
Jest tylko jedna drobna różnica - nożem nie zabijesz 22 osób jak ten psychol kilka godzin temu, bo ktoś cię w końcu obezwładni tak jak ten gość z Remondisa obezwładnił tego dziada w co zabił 5-latka w Poznaniu.
Trzeba być naprawdę skończonym idio..., żeby chcieć wrzucić w nasze Polskie piekiełko gnaty do obiegu xD
15
Mieszkasz sobie w Stanach idziesz sobie spokojnie do Walmarta albo na kręgielnie i w każdej chwili jakiś odklejeniec może Cię zastrzelić...
Uwielbiam Stany, ale ta powszechna możliwość posiadania broni to zwykła patologia.
Ile już było masowych morderstw popełnianych przez jakichś szczyli co mieli po 18-20 lat, bo mieli zbyt łatwy dostęp do broni.
0
@Rust_Cohle Fakt, uciekł mi ten Ajax
0
@Criss18Barca Skąd tutaj kurs 312 xD?
Besiktas i AV faworyci, Legia imo też, a i 1X Rakowa nie jest niemożliwe
2
@Culer9002 Ja też się ekscytuję, bo to piękna melodia, której nie mieszam z zakazanymi mordami z UEFY ;)
A na żywo, na stadionie, przy dobrym nagłośnieniu to już w ogóle - ciary na plecach
0
@Messibestplayerintheworld No ja niestety w tym tygodniu niedzielę mam pracującą, więc dla mnie sobota jest git :D
1
@Deviler A jak się ma popołudniówkę w niedzielę, to już w ogóle zajebiście
0
@Janas11224 To trza było se kupić Passata jak prawilny Polak, a teraz to ból kasę
0
@Sulimo No co mam ci powiedzieć, Śląsk w sobotę był naprawdę mocny, zasłużenie nas wypunktowali i wygrali. Dodatkowo nietrafione roszady Runjaicia, znowu inny blok defensywny, granie Rosołkiem, brak Josue i wyszło jak wyszło.
1
@Sulimo Nie przeżywaj tak tego, mimo wszystko zdobyliście cenny punkt :)
2
@Sulimo Bolą pstryczki, co nie? Szkoda, że jak Legia w sobotę dostawała w trąbę to ci one nie przeszkadzały ^-^
1
@mekston On to w ryk x2, bo Lech z 3:0, zrobił 3:3
3
Latka lecą a w Lechu nadal bez zmian :D
1
Lech miszczem Poznania, widać, że zmęczenie puchara..., a nie czekaj
0
@Encore A niech idzie, i to najlepiej do Chelsea ;)
0
@Encore Co za przygłup. Widać, że zaczyna odbijać od kaski
0
Brawo Jaga, piękny comeback!
2
@macio_944
Chwała Korwinowi i Mentzenowi i Bosakowi świętemu, jak była na początku, teraz i zawsze, i na wieki wieków. Amen. Alleluja. xD
Nie powiem, śmiesznie się czyta skowyt Konfiaków, kiedy opozycja jeszcze nawet nie zdążyła stworzyć rządu :D
Widać, że przydałaby im się maść na wiadomo co, bo 7,14% piecze jak cholerka ^-^
13
@_barti A dasz sobie uciąć głowę za te covidowe szpryce?
6
@VegetaPolska ''Poza tym, tylko bym się skompromitował bo ludzie w naszym wieku tak nie robią.''
Przecież ty już nie raz się skompromitowałeś i co najgorsze, dalej to robisz xD
Dostałeś tyle wskazówek, a i tak ciągle piszesz to samo, tylko innymi słowami i nie wiem na co liczysz.