7

Dumni po zwycięstwie, wierni po porażce!
@Arkon @fart @Bartosz85 @escarabajo @Bocheno1

5

Jestem u rodziny i nie mam jak oglądać meczu, ale po wyniku Śląsk robi wrażenie.

Gratuluję progresu
@takisobiektos @Kgorecki2500

4

Mocno Legia, po 3 punkty!

6

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@barcelonaLM Tylko skamlanie mu zostało, miód na moje oczy :)
Arrivederci Jaruś.

0

@Nazio_87 Ta ostatnia niedzieeela :)

1

@Lionel_Messi10 Mąka Jola

1

@kamyk_23 Niby tak, aczkolwiek ja podchodzę do tego na chłodno, w sensie, że póki nie zobaczę, jednego, drugiego głąba z wyrokami to nie uwierzę.

Nie ukrywam, że fajnie byłoby zobaczyć doniesienia, że taki Morawiecki czy inny PiSowiec idzie za kraty, ale jednak średnio w to wierzę.

1

@domin682 Wiedzą, że przerżnęli, to grają na zwłokę, niczego innego bym się po nich nie spodziewał, a tym bardziej spokojnego oddania rządów...

0

@kamyk_23 Chciałbym, żeby tak było, ale nie nastawiam się na to patrząc na to jak PiS rozliczył polityków PO...

1

@Mathew16 Gorzej niż za Czerniaka, przepraszam - Czarnka, nie będzie...

0

@FcPortoFan1999 Mistrzem Polski jest LEGIA!

0

@Rust_Cohle Słaba ta wędka ;)
Zostań przy wędkach dla Argentyńskiej ambasady.

Ps: Dla mnie obaj są największymi tej dyscypliny i obu lubię także nie szukaj dziury w całym.

0

@FcPortoFan1999 To tylko wtedy jak gra mistrz z Warszawy!

0

@zodiak_10 Ostatnia ZP dla duetu LM & CR ;(
Ciekawe kto się przebije za rok?

0

@bartas97 O tej porze!?
Toż to zabójstwo dla żołądka :v

0

@Waniliowy Pracujesz w wydziale w Gdyni?

0

@bartas97 Bo potym same problymy z tego so ;)

0

@bartas97 Nie warto Panie kolego

3

@RomanHoffer Złotówa jesteś i tyle, najpierw te oszustwo na Pepsi, a teraz chcesz, żeby ktoś Ci zwracał za paliwo xD

Gadasz jak mój były ziomek, z którym pokłóciłem się właśnie przez takie skąpstwo, więc co ty mi będziesz mówił.

2

@RomanHoffer Ale Ty masz problemy xD
Żebyś nie zbankrutował przez te kilka zł na paliwo

1

@FcPortoFan1999 Karabin na wodę xD

0

@MarioVeB! Imo nie, albo się powiesił w jakiejś piwnicy w opuszczonym pustostanie, albo zrobił sobie betonowe buciki, i leży gdzieś na dnie rzeki.

0

@Kidd Tak, chodziło mi o tego z Poznania, nie sądziłem, że w przeciągu 3 dni będzie drugi taki przypadek :v

0

@fcbfan1993 Przecież on już jest dawno zatrzymany.

Edit: A dobra, to nie ten.

6

@urbipl matecki (celowo z małej litery) i jego wszędobylska obecność Unii, Brukseli, Niemiec, Merkel, Tuska czy teraz Sorosa xD
Szkoda, że tak ochoczo nie wspomina o swoich farmach trolli na twitterze czy dziesiątkach fanpage'ów na FB podkupionych po to by siać partyjną propagandę.

Widać, że do Dariuszka nie dotarła jeszcze porażka jego pseudo partii i to, że to koniec końców WYBORCY a nie Soros pokazali im przysłowiowego faka ;)

0

@4drian0 U mnie właśnie jest ten problem z wylewami. Raz jest tak jak mówisz, że zaczynam mecz na 4-2-3-1, defensywnym i gram z kontry niczym Atletico w prime i goście w końcu się odsłaniają, tracą jedną, drugą i wychodzą, ale gorzej jest jak ja pierwszy stracę bramkę albo 2 bramki, bo potem ultra ciężko jest to odrobić a mam naprawdę dobry skład jak na ten moment gry.
Na jaśków z ,5/6 ligi to starcza, ale na mistrzostwa nie zawsze, przez co szukam jakiejś sensownej alternatywy.

0

#EA FC 24
Na jakich formacjach obecnie gracie?
Dzisiaj pierwszy raz w życiu przegrałem eliminacje do mistrzostw wynikiem 3/7 i szukam dobrej formacji, bo te 4-2-3-1 zaczyna zawodzić, przy czym w wielu meczach kreuje mało sytuacji bramkowych, co kończy się tym, że często przegrywam mecze na styku tak jak dziś (1:2, 3:4, 2:3)

1

@blakkudium Jak jesteś bezstronnym kibicem to pewnie tak. Co innego jak kibicujesz swojej drużynie ;)
Ja np oglądam tylko mecze Legii i pod koniec sezonu mecze głównych faworytów do mistrzostwa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?