2

Nigdy więcej pisu!

2

@Commando Nie, bo LM tam będzie ;)
Usunąć propagandystów pisowskich!

23

@FcPortoFan1999 I bardzo dobrze

7

Hahahah, Karnowski, Sakiewicz i Holecka już wiedzą, że stracili robotę

0

Karnowski co zakłamuje rzeczywistość xD

1

@PatrychoO Mam nadzieję, że żartujesz ;)

1

@Michu94 Tak, koniec ich rządów!

21

Pięknie, cieszę się, że zaufałem Trzeciej Drodze - 13%, jestem dumny.

W końcu doczekaliśmy się wyjścia z dyktatu!

0

@Chucky Płacz pisiorku, płacz ;)
Koniec dyktatu Kaczyńskiego!

3

W końcu wróci demokracja!

1

@blakkudium Podoba mi się, nic tylko pewnie wygrać!

0

@Prorokk Chyba dzisiaj nie otworzysz szampana ;)

0

@Nazio_87 Iran postraszył, ONZ i WHO zganiły, to Izraelik zmiękł.

Normalnie wybawcy

1

@Compadre A jak nazwać wieczne zrzędzenie i narzekanie boomerów na Halloween? Bo dzieci przebiorą się za jakąś postać, którą lubią i będą zbierać cukierki...
U nas to najlepiej, żeby już od Halloween wygiąć mordę w pałąk i nastrajać się smutno na wszystkich świętych, bo tak wypada...

4

@Waniliowy Ogólnie to szkoda, że jesteśmy tak zacofanym krajem, że Halloween traktuje się jak jakieś zło wcielone.
Chciałbym żeby obchodziło się to świeto jak w Stanach, gdzie masz setki ludzi na ulicach i wszyscy się bawią i cieszą.

3

@ranger3120 Szczerze wątpię, i nie chciałbym się mylić

2

@barcanawieki On już wie, co go czeka.

1

@fart Po Josué "Maestro" Pesqueirze ;)

6

@TheNekro94 Siedzą w piętnastu na kwaterze

3

@VegetaPolska A skąd Ty to możesz wiedzieć xD

1

@Aragorn33 Ja miałem tak, że najpierw powiedziałem, że nie biorę referendum i wpisała "Bez referendum" a dopiero potem się podpisałem, że przyjąłem pozostałe karty.
Także u mnie wszystko było tak jak trzeba.

@Prorokk Nikt nie pytał

0

@Aragorn33 U mnie kobitka nie pytała, sam odmówiłem, a przy mnie 5 innych osób

0

@FcPortoFan1999 Zawsze taka jest, bo masz listy kandydatów wszystkich partii z danego okręgu ;)

3

@Kgorecki2500 Ludzie źli, to i poszli głosować ci co nie głosowali 4 lata temu

0

@ProMILs Nie każdy emeryt to wyborca... (dopisz sobie sam)

2

@Kgorecki2500 I minimum 60% Polaków również ^-^

10

Obywatelski obowiązek spełniony, teraz tylko czekać do 20:45 i meczyku

0

0

@marcin62 Ale po co o tym mówić?
To niedobra jest

0

@tomek8756 Ja tyż poproszę ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?