HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Nigdy więcej pisu!
2
@Commando Nie, bo LM tam będzie ;)
Usunąć propagandystów pisowskich!
23
@FcPortoFan1999 I bardzo dobrze
7
Hahahah, Karnowski, Sakiewicz i Holecka już wiedzą, że stracili robotę
0
Karnowski co zakłamuje rzeczywistość xD
1
@PatrychoO Mam nadzieję, że żartujesz ;)
1
@Michu94 Tak, koniec ich rządów!
21
Pięknie, cieszę się, że zaufałem Trzeciej Drodze - 13%, jestem dumny.
W końcu doczekaliśmy się wyjścia z dyktatu!
0
@Chucky Płacz pisiorku, płacz ;)
Koniec dyktatu Kaczyńskiego!
3
W końcu wróci demokracja!
1
@blakkudium Podoba mi się, nic tylko pewnie wygrać!
0
@Prorokk Chyba dzisiaj nie otworzysz szampana ;)
0
@Nazio_87 Iran postraszył, ONZ i WHO zganiły, to Izraelik zmiękł.
Normalnie wybawcy
1
@Compadre A jak nazwać wieczne zrzędzenie i narzekanie boomerów na Halloween? Bo dzieci przebiorą się za jakąś postać, którą lubią i będą zbierać cukierki...
U nas to najlepiej, żeby już od Halloween wygiąć mordę w pałąk i nastrajać się smutno na wszystkich świętych, bo tak wypada...
4
@Waniliowy Ogólnie to szkoda, że jesteśmy tak zacofanym krajem, że Halloween traktuje się jak jakieś zło wcielone.
Chciałbym żeby obchodziło się to świeto jak w Stanach, gdzie masz setki ludzi na ulicach i wszyscy się bawią i cieszą.
3
@ranger3120 Szczerze wątpię, i nie chciałbym się mylić
2
@barcanawieki On już wie, co go czeka.
1
@fart Po Josué "Maestro" Pesqueirze ;)
6
@TheNekro94 Siedzą w piętnastu na kwaterze
3
@VegetaPolska A skąd Ty to możesz wiedzieć xD
1
@Aragorn33 Ja miałem tak, że najpierw powiedziałem, że nie biorę referendum i wpisała "Bez referendum" a dopiero potem się podpisałem, że przyjąłem pozostałe karty.
Także u mnie wszystko było tak jak trzeba.
@Prorokk Nikt nie pytał
0
@Aragorn33 U mnie kobitka nie pytała, sam odmówiłem, a przy mnie 5 innych osób
0
@FcPortoFan1999 Zawsze taka jest, bo masz listy kandydatów wszystkich partii z danego okręgu ;)
3
@Kgorecki2500 Ludzie źli, to i poszli głosować ci co nie głosowali 4 lata temu
0
@ProMILs Nie każdy emeryt to wyborca... (dopisz sobie sam)
2
@Kgorecki2500 I minimum 60% Polaków również ^-^
10
Obywatelski obowiązek spełniony, teraz tylko czekać do 20:45 i meczyku
0
@tristan87 @arasz1819 opinia?
0
@marcin62 Ale po co o tym mówić?
To niedobra jest
0
@tomek8756 Ja tyż poproszę ;D