HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
16
@Comentateiro Nie no, ale z kobietami akurat mają rację ^-^
1
@Comentateiro A to nie był aby jeden z postulatów Konfederacji, żeby zlikwidować ZUS i żyć z odłożonych?
Wiesz, 6 lat to jest średnia, ale zgadzam się, w porównaniu do zachodu, jest to dramatyczna ilość.
Też dużo zależy od stylu życia (pracy, diety, stresu, sportu, palenia, alkoholu itd).
Dlatego ja osobiście, nigdy w życiu nie zapaliłem papierosa, alkohol piję tylko podczas uroczystości i to z umiarem, staram się uprawiać coraz więcej sportu, chodzę do psychologa, żeby kontrolować stres wynikający choćby z pracy, i nie chciałbym na starość pracować fizycznie, bo wiem do czego to prowadzi.
1
@Kgorecki2500 Ja nie jestem, a jestem za opozycją.
2
@Comentateiro Nie no to już jest przesada imo, sam jestem za podniesieniem, ale to jest za dużo
1
@PatrychoO Tylko wyborcy Konfy powinni mieć ^-^
0
@BorzyKrzys Zapomniałeś o @Stu
0
@Transu96 Powiedz od razu, że się boisz, bo byś dostawał bęcki bez swoich "trafów" ;)
Nie oszukujmy się, ta gra to jest żart pod tym względem. W pierwszym tygodniu miałem już Haalanda 91, nie wydając na niego choćby złotówki, bo wleciał mi wymienny Dembele i Rashford xD
Nie żebym narzekał, ale tak to chyba nie powinno wyglądać
1
@Pedri16Future Lepiej odznacz kolegę.
1
@_barti Mówiłem na @MesQueUnClub96'a, ale on to jest przy niej pryszcz :D
1
@Kgorecki2500 Nigdy nie zrozumiem, co tacy ludzie mają w głowie...
Zawsze jak widzę, takie sytuacje, to przypomina mi się ten odcinek Toma i Jerry'ego :(
https://www.instagram.com/reel/CuHUlxNO0l6/?igshid=MzRlODBiNWFlZA==
5
@Transu96 Mnie przedwczoraj wrzuciła na bana za żartobliwe pytanie "O której masz samolot do Niemiec"
Wstałem rano, a tu patrzę - ban. Mówię ok, może przegiąłem gdzieś z polityką, patrzę na powód, i taki facepalm mnie złapał xDDD
2
@pt9 Mieszka w lesie xDDD
5
@pt9 Zebrać grupę chłopów z waszej wsi i iść ''porozmawiać'' z tym Adriankiem ;)
0
@reloaded Sapko i Efes ----->
1
@kuz Ta gra się skończyła w momencie kiedy CS:GO się skończyło (przynajmniej dla casualowych graczy). Włączyłem to 2 razy i od tej cukierkowej grafiki i efektów mi się zbiera...
To chyba mój koniec z CS'em.
4
@Saviola88 Też to zauważyłem xD
5
@siuuu Nie, lepszy katoliban w wykonaniu Kaczyńskiego, ciągłe afery, propaganda i droga ku drugim Węgrom czy Białorusi...
2
@barcelonaLM A skąd pewność, że Konfederacja będzie chciała głosować z opozycją?
0
Komentarz usunięty
0
@tristan87 Ogólnie mówię.
1
Komentarz usunięty
1
@tristan87 Piękne pole do popisu dla PiSu i Konfiarzy, żeby straszyć ludzi
2
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
0
@RafiVeB Zależy dla kogo ^_^
4
@nioton Bo ludzie nie są głupi i widzą, że to pseudo referendum z tendencyjnymi pytaniami nie miało nic wspólnego z troską o Polaków a służyłoby jedynie dalszemu szczuciu.
1
@RafiVeB Do mnie pijesz?
1
@bartekvisca Byle nie żyło się gorzej i żeby naprostowali zaniedbania PiSu i będę zadowolony
1
@lntrowertyk Rafał Trzaskowski.
5
- Pozyskanie środków z KPO
- Zniesienie bezsensownych niedziel bez handlu
- Wywalenie pseudo dziennikarzyn z TVP
Trzy główne postulaty na które czekam z niecierpliwością po utworzeniu rządu.
9
@Janas11224 Czysta prawda.
Ja sam nie byłem 4 lata temu, bo twierdziłem, że mój głos nic nie znaczy, ale w tym roku powiedziałem. "Koniec kur*a", poszedłem i sam namówiłem kilka osób w tym moją mamę, że trzeba iść, bo inaczej stracimy Polskę...