16

@Comentateiro Nie no, ale z kobietami akurat mają rację ^-^

1

@Comentateiro A to nie był aby jeden z postulatów Konfederacji, żeby zlikwidować ZUS i żyć z odłożonych?
Wiesz, 6 lat to jest średnia, ale zgadzam się, w porównaniu do zachodu, jest to dramatyczna ilość.
Też dużo zależy od stylu życia (pracy, diety, stresu, sportu, palenia, alkoholu itd).
Dlatego ja osobiście, nigdy w życiu nie zapaliłem papierosa, alkohol piję tylko podczas uroczystości i to z umiarem, staram się uprawiać coraz więcej sportu, chodzę do psychologa, żeby kontrolować stres wynikający choćby z pracy, i nie chciałbym na starość pracować fizycznie, bo wiem do czego to prowadzi.

1

@Kgorecki2500 Ja nie jestem, a jestem za opozycją.

2

@Comentateiro Nie no to już jest przesada imo, sam jestem za podniesieniem, ale to jest za dużo

1

@PatrychoO Tylko wyborcy Konfy powinni mieć ^-^

0

@BorzyKrzys Zapomniałeś o @Stu

0

@Transu96 Powiedz od razu, że się boisz, bo byś dostawał bęcki bez swoich "trafów" ;)

Nie oszukujmy się, ta gra to jest żart pod tym względem. W pierwszym tygodniu miałem już Haalanda 91, nie wydając na niego choćby złotówki, bo wleciał mi wymienny Dembele i Rashford xD

Nie żebym narzekał, ale tak to chyba nie powinno wyglądać

1

@Pedri16Future Lepiej odznacz kolegę.

1

@_barti Mówiłem na @MesQueUnClub96'a, ale on to jest przy niej pryszcz :D

1

@Kgorecki2500 Nigdy nie zrozumiem, co tacy ludzie mają w głowie...
Zawsze jak widzę, takie sytuacje, to przypomina mi się ten odcinek Toma i Jerry'ego :(
https://www.instagram.com/reel/CuHUlxNO0l6/?igshid=MzRlODBiNWFlZA==

5

@Transu96 Mnie przedwczoraj wrzuciła na bana za żartobliwe pytanie "O której masz samolot do Niemiec"

Wstałem rano, a tu patrzę - ban. Mówię ok, może przegiąłem gdzieś z polityką, patrzę na powód, i taki facepalm mnie złapał xDDD

2

@pt9 Mieszka w lesie xDDD

5

@pt9 Zebrać grupę chłopów z waszej wsi i iść ''porozmawiać'' z tym Adriankiem ;)

0

@reloaded Sapko i Efes ----->

1

@kuz Ta gra się skończyła w momencie kiedy CS:GO się skończyło (przynajmniej dla casualowych graczy). Włączyłem to 2 razy i od tej cukierkowej grafiki i efektów mi się zbiera...

To chyba mój koniec z CS'em.

4

@Saviola88 Też to zauważyłem xD

5

@siuuu Nie, lepszy katoliban w wykonaniu Kaczyńskiego, ciągłe afery, propaganda i droga ku drugim Węgrom czy Białorusi...

2

@barcelonaLM A skąd pewność, że Konfederacja będzie chciała głosować z opozycją?

0

Komentarz usunięty

0

@tristan87 Ogólnie mówię.

1

Komentarz usunięty

1

@tristan87 Piękne pole do popisu dla PiSu i Konfiarzy, żeby straszyć ludzi

2

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

0

@RafiVeB Zależy dla kogo ^_^

4

@nioton Bo ludzie nie są głupi i widzą, że to pseudo referendum z tendencyjnymi pytaniami nie miało nic wspólnego z troską o Polaków a służyłoby jedynie dalszemu szczuciu.

1

@RafiVeB Do mnie pijesz?

1

@bartekvisca Byle nie żyło się gorzej i żeby naprostowali zaniedbania PiSu i będę zadowolony

1

@lntrowertyk Rafał Trzaskowski.

5

- Pozyskanie środków z KPO
- Zniesienie bezsensownych niedziel bez handlu
- Wywalenie pseudo dziennikarzyn z TVP

Trzy główne postulaty na które czekam z niecierpliwością po utworzeniu rządu.

9

@Janas11224 Czysta prawda.
Ja sam nie byłem 4 lata temu, bo twierdziłem, że mój głos nic nie znaczy, ale w tym roku powiedziałem. "Koniec kur*a", poszedłem i sam namówiłem kilka osób w tym moją mamę, że trzeba iść, bo inaczej stracimy Polskę...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?