HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
13
@Luciano99 A nie @Smietankowy ^-^?
1
@KamQiX Fur Deutschland?
2
@MesQueUnClub_87 Wiem, aczkolwiek pozostawia to spory niesmak, że Peron naściągał do swojego kraju tylu SSmanów czy innych morderców wiedząc kim oni są.
Nigdy nie potrafiłem się jakoś przekonać do tego kraju, choć do 2k16 kibicowałem ich reprezentacji, ale to głównie z powodu Messiego :D
6
Taki obraz tej waszej pięknej Argentynki, kraj co przyjął najwięcej SSmanów po II WŚ.
0
@Danny Gaucho @Borneo też ciężko zapomnieć mimo, że nie ma avatara :D
1
@Pawlak1992 Kojarzę cię, ale jak mam być szczery, to jesteś dla mnie totalnie neutralny. Wiesz to też zależy od tematu jaki dana osoba poruszy, jak coś co i mnie interesuje, to z każdym można pogadać
1
@SeWo77 Ale Pana Adama Nawałkę to ty szanuj. Jedyny selekcjoner co potrafił ogarnąć ten wieczny pierd... w kadrze.
1
@RomanHoffer Jedna z tych historii, która nigdy się nie wydarzyła xD
1
@tomek8756 Hmm, kto to może być, hmm ^-^
Ps: Zniszczyła karty Argentyńskiego Tuska :D
5
@Sccaner Guiu
1
Ooo, i nawet Dawid Podsiadło pokazywany na stadionie :P
5
Ale młodziak wejście zaliczył :D
Wymarzony debiut :D
1
Felix piękne dryblingi, robi wrażenie
2
@jacobFCB Bump, komentarz dla zasięgu
0
@RomanHoffer Przeszczep włosów w Turcji i wyglądam jak Ter Stegen.
0
@Rust_Cohle I bardzo dobrze.
Karma za Legię.
0
@MesQueUnClub96 Bo ty tak piszesz?
Nawet jeśli nie wyjdziemy z grupy to wstydu nie będzie, bo nie odpadamy z jaśkami ze Słowacji xD
0
@MesQueUnClub96 Pogadamy na koniec sezonu ;)
Ps: My chociaż gramy w pucharach.
1
@MesQueUnClub96 Wy za to zostaniecie xD
Już bardziej kibicuje Śląskowi, żeby zgarnął mistrza, jak nie Legia.
0
@FcPortoFan1999 No co by nie mówić hanysy nie są realnym zagrożeniem, a Raków już tak ^^
0
@FcPortoFan1999 No i zajebiście!
Byle hanysy utrzymały 3 pkt
3
@Bocheno1 W ambasadzie Argentyny w Niemczech ^-^
1
@Arkon O kur... Panie, tyle tego mam, że ciężko będzie wybrać najlepsze :P
Ale niech będzie tak:
1. "Highest In The Room remix" Travisa Scott'a
2. "Sen o Warszawie" szczególnie acapella na Ł3
3. "Kabriolety" Taco Hemingway
0
@FcPortoFan1999 Nie przesadzaj byq, z cukru nie jesteś ;)
A co do meczu to myślę, że akurat z tym meczem nie będą mieli problemu, żeby go upchnąć
0
@Rust_Cohle To oglądaj, nikt Ci nie broni
0
@FcPortoFan1999 Panie, wyjdź Pan w końcu z tej La Bamby i idź na spacer ;)
Potem masz Górnik - Raków
0
@Sulimo Tego to nawet nie szkoda xD
7
FaZe Clan z Neo na ławce trenerskiej wygrywa IEM Sydney 2023!
0
@AmigoBlancos Canal+
27
@Karol32 Ja wiem, że poprzednim koncie lubiłeś poddymić, ale mówiłeś, że "tamtego człowieka już nie ma", więc przestań pieprzyć głupoty, że wyzywają go z powodu koloru skóry, bo zwyczajnie tak nie jest.
Chłop udaje wiecznego pokrzywdzonego, macha łapami, wdaje się w pyskówki i symuluje, ale wiadomo rasizm lepiej się sprzeda...
Dziwne, że uwzięli się na Vinicjuszka, a już na Rodrygo, Tchouameniego, Camavingę czy Bellinghama gwizdów już nie ma xD