2

@Deviler To jest zwyczajne powielanie bzdur nie tylko przez elektorat Kaczyńskiego, ale i przez Konfiarzy. Już wczoraj można było tu zaobserwować komentarze wybielające PiS i to przez tutejszych Konfederatów.

1

@Ls0811 Hołownia i Kamysz też mówią jasno, a są ważniejszym koalicjantem niż Lewica.
Będą musieli się miedzy sobą dogadać, tam będzie 5 ugrupowań w koalicji i z pewnością nie każdemu jest na rękę niekontrolowany napływ imigrantów.

1

@cris27 Odniósłbym się do tego bełkotu, ale skoro z poważnego tematu robisz sobie żarty i dodatkowo mnie obrażasz...

0

@Barca1992 Niemcy, Szwecja, Włochy czy Francja nie poradziły sobie z tym przez zbyt pobłażliwą politykę migracyjną i wpuszczali wszystko co popadnie, u nas można zrobić to mądrze i wypracować pewne porozumienia, dodatkowo dodam, że Hołownia nie jest jakimś zwolennikiem wpuszczania imigrantów, więc i Tusk nie będzie mógł podejmować decyzji samemu.

1

@clyde Oczywiście, że lepiej, ale lat zaniedbań PiSu nie naprawisz w jeden dzień.
Dodatkowo cały czas mówię, że w przypadku gdy ci ludzie byliby umiejętnie prześwietlani, a nie wpuszczani na pałę jak za pisu (wizy), to kobiety nie miałyby się czego bać, bo byliby wpuszczani imigranci zarobkowi a nie zadymiarze.

8

@LS Na tej samej zasadzie co ciężko pracujący ukraińcy, którzy oddają nie małe pieniądze w podatkach

13

Proszę was. Przestańcie łykać tą pisowską propagandę, która ma na celu szerzenie powszechnego strachu.
Zrozumcie, że u nas nigdy nie będzie tak jak na zachodzie, bo imigrantom nie będzie się pobyt u nas opłacał przez zbyt niskie socjale.
Dwa, relokacja jakiejś części uchodźców i tak będzie nieunikniona, mamy taką dziurę w demografii, że kimś będziemy musieli ją załatać (bo sami ukraińcy nie wystarczą) jeśli chcecie dostawać jakieś godziwe pieniądze na emeryturze, najważniejsze, żeby takie osoby były prześwietlane, coś na wzór Kanady.
Czyli, jesteś czysty i nie miałeś żadnych problemów z prawem? Rozpatrzymy twój wniosek.
Miałeś problemy? To odsyłamy.

Teraz wszystko w rękach nowego rządu, żeby to jakoś sensownie ogarnąć.

Na koniec dodam tylko, żebyście pamiętali, że wśród imigrantów też są ludzie normalni, którzy cierpią przez tych gamoni robiący rozróby...

11

@Rastafarnianin Jezusie Nazereński...
Komisje pierw zliczają wsie i dlatego taki wynik póki co

0

@Bykunn U nas to akurat mało kto wypowiadający się o polityce rozumie tematy polityczne bez mówienia ^-^

0

@Encore Że to wszystko zliczą xD?
Nie ma szans

0

@Encore Już 0,87

1

@macio_944 Panie, ja o 6:30 wychodzę się zapisać do lekarza, żeby przedłużył L4 na kilka dni, bo choroba dopadła, ale chyba jeszcze poczekam :D

0

@Encore Też bym stał, tym bardziej jakbym zobaczył exit pool a głosował antyPiS.
Tam stoi bardzo dużo młodych, którzy z pewnością nie głosują na obecny rząd a mogą im jeszcze pomniejszyć końcowy wynik.

Kilka godzin poświęcenia dla kolejnych 4 lat, to nie jest dużo

0

@Encore Wiem, w sumie we Wrocku nadal stoją, więc może faktycznie 5/6 będą wyniki

0

Dawać ten late pool

0

@Tomo1989 I pocieszę Cie, to z pewnością nie są wyborcy PiSu ;)

3

@Crystal37 Możesz już skończyć szopkować.
PRZEGRALIŚCIE z kretesem ;)

1

@Aragorn33 Wyborcy PiS to przekręcają sie teraz na 5 bok :)

2

Ale tutaj banów poleci po nocy xD

Poczekałbym na te Late Pool, ale o 6:15 trzeba wstać, na szczęście dzisiaj wolne także się nadrobi :)

Jeszcze raz gratuluję i dziękuję tym wszystkim, którzy głosowali za wolną i demokratyczną Polską!

Dobranoc.

4

@Sysia11 Niedziela to czas dla rodziny kur...?
A co powiesz o policjantach, lekarzach, strażakach, kierowcach, hotelarzach, ludziach pracujących na magazynach, w logistyce?

Oni kur... nie mają rodzin?
Pięknie ziejesz pisowską propagandą, ale na szczeście ta szczujnia skończy swój żywot a Ty może odzyskasz choć trochę rozumu i zrozumiesz jaką robili ci wodę z mózgu...

0

@Kozinho. Euro o 21 zanotowało spadek o 3 grosze

2

@Sysia11 Weź ty się lepiej nie mieszaj w politykę i zostań przy ambasadzie Argentyny, a najlepiej się tam wyprowadź jak się tak boisz imigrantów, którzy nie będą chcieli u nas siedzieć, bo nie mamy socjali jak we Francji, Niemczech czy Anglii xD

0

@Cvzx Teraz to jedynie śmiech przez łzy :D

0

Ten Fogiel co siedzi jak piąte koło u wozu pogodzone z porażką u Rymanowskiego xD

1

@Chaoss Liczy, że utrzyma stołek xD

1

@IronSanHybrid No to szkoda w takim razie, choć dalej nadzieja, że LM wróci na swoje miejsce będzie się tliła.

5

@Kgorecki2500 Słuchałeś i czytałeś wypowiedzi ludzi z ich list czy sugerowałeś się tylko zdaniem Mentzena i Bosaka?

0

@IronSanHybrid Pamiętaj, że jest jeszcze Canal+. Niby wybulili już trochę na Ekstraklasę, ale kto wie czy nie sięgną głębiej do kieszeni i po LM.

6

@Kgorecki2500 Tak, najlepiej wyjdźmy z Unii jak chcą wasi idole z Konfederacji...

0

@IronSanHybrid Niedługo chyba będzie przetarg na LM, bo wygasa Polsatowi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?