HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@hayek No i co Ci po tym jak ceny wszystkiego wyebały do góry?
1
@michal26 No właśnie nie łapię xD
Ale po wyborcach Konfederacji ciężko stwierdzić czy piszą coś na serio, czy "żartują"
0
@michal26 Tak, tak, bo na pewno dałby komuś milion złotych, hmm
0
@Barcasub Arasz głosuje na partię Maty
15
A ja wam powiem może coś mało popularnego, ale jestem #TeamPalestine!
Oczywiście nie popieram działań Hamasu, ale bądź co bądź Izrael regularnym prześladowaniem Palestyńczyków sam zapracował sobie na obecną sytuację...
3
@barcelonaLM A co jakiś stand-up zaplanował, i żartami będzie sypał?
0
@Nazio_87 No i prawidłowo, taka jest prawda
2
@AFA90 Kuba Wojewódzki leci na TVNie ;)
2
@DLFCB The Champioooooons
Nie wiedziałem, że Gieksa gra w LM :P
2
@michal26 Czy stracili? Taki Morawiecki na pewno nie zyskał, a jego występ był nakierowany stricte w próbę uderzania w Tuska i dalszego mydlenia oczu zaczadzonemu elektoratowi PiSu, który ogląda tylko jedyną ''POLSKĄ'' telewizję.
Na +, na pewno Szymek Hołownia, co mnie osobiście niezmiernie cieszy, bo to na nich najprawdopodobniej oddam swój głos, Bosak też przyzwoicie.
Nawet ta Wielgus z Lewicy wypadła powyżej oczekiwań, choć też miała wpadkę z ''300 mieszkaniami'' :D
1
Tytuł: 2016 XXL Freshmen Cypher
Autorzy: Kodak Black, 21 Savage, Lil Uzi Vert, Lil Yachty & Denzel Curry's
Gorąco polecam, zdecydowanie najlepsi Freshmani w historii
2
@Onie Za każdym razem kiedy oglądąm ich materiały, moje samoocena idzie do góry :D
2
@Khajio I właśnie chyba przez ten głos i styl ludzie tak chętnie go słuchają.
Chłop naprawdę rzadko kiedy zrobi coś co nie wpadnie w ucho
0
@MesQueUnClub96 A kto wg Ciebie, jest tymi wyjątkami?
0
Czy skłamię stwierdzając, że Oki to największy talent młodego pokolenia w PL rapie?
1
@TheNekro94 Wiem, wiem, już dawno to zauważyłem.
0
@Crystal37 Jak to jest prawda to dla mnie prawdą jest, że Messi jest ogórem i nie ma podjazdu do Josue.
25
@Kidd @bartekvisca @Kinginiesta @Wierecoorva
Oj panowie, panowie
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-11172397#comment-11172397
2
@Barcasub
@Damian11 aka Paulo Coelho na zawsze w serduszku
3
@Emhyr To samo było odnośnie Lewego, wtedy też ''kibice'' się na niego rzucili, że nie szanuje ''kibiców''.
0
@LaLigaPD ''a głos nie ma żadnego znaczenia, bo to nic nie zmieni czy wygra ten, czy tamten''
Bzdura, Twój głos ma takie samo znaczenie jak głosy reszty Polaków. Każdy głos na antyPiS (czyli każdą inną partię) oddala ich od większości w sejmie co nawet w przypadku ich wygranej będzie sukcesem.
0
@LaLigaPD Spokojnie oni wypełnią za Ciebie, także, nie idąc głosujesz na PiS
0
@tbas Nie, że coś, ale tutaj czytanie ze zrozumieniem się kłania xD
@HighestInTheRoom: nie jestem zwolennikiem umierania
Też @HighestInTheRoom: Umieranie? Niestety, to nas nie ominie
Ja rozumiem, że można ich nie lubić (sam nie przepadam), ale trochę obiektywizmu...
4
@Criss18Barca W takim wypadku Bosak z Mentzenem skompromitują się przez swoje wcześniejsze wypowiedzi o wywracaniu stolików i o tym, że się nie sprzedadzą.
18
@Kamilos84 Najważniejsze, żeby PiS nie miał większości a Konfa dotrzymała słowa i nie weszła z nimi w koalicję.
2
@Kgorecki2500 Najładniejszy to jest Gabinet Owalny prezydenta Stanów Zjednoczonych i ich Kongres ;)
https://zapodaj.net/plik-DwtImwLZcQ
0
@barcelonaLM Głosowanie do 21, tak?
1
@Ojciec5tkidzieci Ooo, @bartas97, tego się po Tobie nie spodziewałem
Ja wszystko rozumiem, stadion dla Rakowa, granty, obiecanki Morawieckiego, ale to? Wstyd!!!
1
@DLFCB ''Acha, czyli najzwyklejsza na świecie kiełbasa wyborcza nie mająca nic wspólnego z jakimkolwiek programem. Rozumiem.''
Nie oszukujmy się, takie są realia. Duża część postulatów każdej z partii jest tak jak to nazwałeś, zwykłą kiełbasą wyborczą.
''No widzisz teraz trochę się określiłeś kto jest dla Ciebie egoistą, dziadem i patologią, bo wcześniej wszystkich pobierających 500+ wrzuciłeś do jednego wora.''
Trochę źle to odebrałeś, albo ja źle sformułowałem, chodziło mi głównie o osoby roszczeniowe głosujące na PiS a zarazem nie pracujące a wymagające socjali za nic nierobienie (wspomniana wyżej patologia i seniorzy).
''Od roku samotnie wychowuję 3 moich wspaniałych dzieci, łącząc przy tym pracę, szkołę i masę domowych obowiązków. Jest cholernie ciężko, ale wiem, że muszę dać radę bo mam ich. Z jednej wypłaty lekko nie jest dlatego ten program mi bardzo pomaga. I widzisz nie jestem egoistą, dziadem i patologią.''
No i to jest to o czym wspominałem, że są też normalni ludzie pracujący, którzy pobierając świadczenie podratowywują swój domowy budżet.
0
@tadzik447 Jak ja trzeźwy jak świnia ;P