2

@fcbarcafan19 10% max, zależy też od tego jak Bosak wypadnie w debacie

3

@fart Wyrastają jak grzyby po deszczu :D

3

@kondzix2115 Żaden prawdziwy, myślący facet nie zagłosuję na Lewicę zacznijmy od tego

7

@DonMatteo901 PandoraGate, afera z milicją, debata w poniedziałek, wybory xD
Dawno nie było tak grubo

1

@bartas97 Oznacz jak coś ;)

5

@kondzix2115 Koalicja PiS + Konfederacja

@Kgorecki2500 Żebyś się tylko nie zdziwił, tylko wtedy niestety już będzie za późno

1

@Kgorecki2500 No nie wiem czy to ''idealna'' opcja, jak PiS po ewentualnej koalicji z Konfederacją będą mieli większość...

0

@Inko A tylko ja o tym piszę? Poczytaj sobie fora na temat tej gry, ale od normalnych graczy a nie od pro playerów, nierzadko sponsorowanych przez EA, przez co nie są obiektywni i nie powiedzą ani złego słowa na grę nawet jeśli coś im nie pasuje.

Widzę, że jesteś strasznie zapatrzony w ten Twór od EA i żadne argumenty do Ciebie nie dotrą. Dla mnie Fifa skończyła się na 21, potem już tylko coraz gorzej.

2

@PatrychoO I grają po kilka/kilkanaście godzin dziennie, skupiając się tylko na tym

0

@Inko Takie cieniasy, że ja w 23 byłem w drugiej dywizji, a teraz przez te bugi ciężko jest mi wyjść z siódmej, zajebistym składem (jak na ten etap gry), ale wiadomo tylko cieniasy płaczą...

4

@PatrychoO @Medium Mimo, że gram w to tylko od 2 tygodni, to już jestem w stanie stwierdzić, że to najgorsza Fifa, w którą grałem...
Gra w obronie w tej grze nie istnieje, jakich bym wytycznych nie dawał to obrona jest żartem, do tego motoryka zawodników i to, że każde nieoczywiste podanie jest z przechwytem przeciwników...

0

@FcPortoFan1999 Chodziły takie plotki

0

Niedzielny mecz niezagrożony i Josue z Pankovem raczej zagrają, a więc co, zakładzik na tych samych zasadach co ja z Kochelem @bartas97? ^-^

1

@fart To była kwestia chwili.

2

I po temacie ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
@fart @Bartosz85 @escarabajo

1

@Barca1922 ''Przesłano raport, dziękujemy'' ;)

1

Właśnie zaczyna się konferencja Dariusza Mioduskiego w związku z dzisiejszym skandalem
https://www.youtube.com/watch?app=desktop&v=P3Wp1nPVMFQ
@fart @Arkon @Bartosz85 @escarabajo

1

@AdiKingu96 Ochłoń, weź głęboki oddech i napij się wody. A jak nie pomoże to polecam metodę dr. Najmana


0

@Sulimo Skąd info o tym, że popchnęli?

3

@Sulimo Jeśli nie ma tutaj drugiego dna i faktycznie sami się przywalili, to mogą mieć przesrane zważając na to jakie kontakty z UEFĄ ma Mioduski.
Za taką akcję może być nawet wykluczenie z rozgrywek, bo już kiedyś jakiś klub wywalili bodajże z Bałkanów z LE za podobne sceny.

11

Mocne słowa się cisną na usta widząc tą patologię...


Polecą grube pozwy, oj polecą.
Swoją drogą tutaj chyba jest podstawa pod walkowera dla Legii zważając na to, że to AZ było odpowiedzialne za bezpieczeństwo piłkarzy oraz sztabu Legii.

Pokusiłbym się nawet o wykluczenie tej patoli z LKE.
@fart @Bartosz85 @Arkon @Isso89

2

@MaVii Ło kur..
To będzie największa drama Polskiego internetu xD

5

@barcelonaLM Ale patola...
Na zachodzie jeszcze lepsza milicja niż u nas

0

@FcPortoFan1999 Zobaczymy, wszystko wyjdzie w praniu.
Też teraz nie ma co rokować, bo nie wiadomo kto z tych młodych będzie jeszcze w kadrze po Euro.
Ale jeśli Szczęsny i Lewy zakończą kariery to wtedy imo kapitana weźmie Zieliński.

1

@FcPortoFan1999 Wojtek kończy po Euro w Niemczech, chociaż kto wie, może się rozmyśli.
A nawet jak nie to i tak wtedy Lewy jeszcze będzie w kadrze, więc zostanie jak dotychczas.

0

@BorzyKrzys Założyłem nowy wątek stricte w kierunku tego z gorącej i oznaczyłem w nim @Sulimo, bo on akurat jest ogarniętym kibicem Lecha, który przez takie baity będzie potem wrzucany do jednego worka z takimi śmieszkami...
A co drugiej rzeczy, to pisałem Ci już, że po każdej stronie są tacy "kibice", a ja nie mam wpływu na to co ktoś powie lub napisze.

1

@FcPortoFan1999 Nie no, mentalnie i stażowo w mojej opinii tylko Szczena.

0

@FcPortoFan1999 Szczęsny

0

@BorzyKrzys Czy ty myślisz, że ja nie wiem, że to był oczywisty bait?
Akurat z niego sobie bardziej bekę kręciłem, ale mimo wszystko wiem też, że jest kibicem Lecha, więc nie wypadało przemilczeć hipokryzji którą prezentuje nawet pomimo tego, że był to zwykły bait

1

@BorzyKrzys Wiadomo, że po każdej stronie są tacy "kibice", ale po co szukać atencji, i to w tak żałosny sposób?
Ja w eliminacjach normalnie byłem za Lechem, a jak odpadli to nie cisnąłem z nich beki, że odpadli, ale jak mnie chłop do tego zmusza to trzeba mu to wytknąć.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?